Włoskie stereotypy

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, proszę o przetłumaczenie na język włoski kilku zdań:
- Włosi łatwo się zakochują, bo są romantyczni.
- Włosi są piękni, bo dbają o swój wygląd.
- Włochy są piękne, bo są słoneczne.
- Włosi są macho, bo są męscy.
- Włosi uwielbiają muzykę, bo są muzykalni.
- Włosi jedzą makaron, bo jest zdrowy.
- Włosi dobrze grają w piłkę nożną, bo są mistrzami świata.
- Włochy, przypominają but.
- Włosi są bardzo mili, bo są otwarci
- Włoszki są pięknymi kobietami.

Z góry bardzo dziękuję.
Nick to skrót od inkwizytor ;)
pomijajac alergiczna kwestie nicku..zadan domowych i szkolnych wypracowan nie odrabiamy za uczniow..poza tym strona Fakty i Mity to jest gdzie indziej to oddzielne czasopismo..z takimi herezjami na forum jezykowe?..makaron jest zdrowy, wlosi sa piekni??..polalam sie, doslownie sie polalam..zawsze myslam, ze wloch to makaron a makaron to wloch..wloch jest zdrowy, makron jest piekny ..ale jazdaaaa! dawno takiej nie bylo..uhuhuuuuuu
Naprawdę wierzysz, że to zadanie domowe? :)
stary wejdz w nasza wyszukiwarke i zrob sobie kombinacje twego nicku heheh tyl przod, lewa ,prawa nicku i zawsze ci wyjdzie jeden i ten sam trol ,heheh plus kropeczka lub przecinek..hehehe ale sie usmialam..zadan domowych i tak sie tu nie odrabia!
tak wierze ze to zadanie domowe ..dla Maciusia z Klanu..bo on zamierza czatowac po wlosku i prosil cie pomoc w wejsciu na fiolet!..Witamy Maciusiu witamy serdecznie ,bedzie wiecej takich" fikolkow"?..wloch jest zdrowy, makaron jest piekny hehe
..heheh wlosi sie latwo zakochuja bo sa romantyczni buhahahaha..no i taki to ma potem zone i dzieci w domu/ kupionym na kredyt bankowy bo slub bral z separazione dei beni/ a na boku kochanke, dziewczyne i narzeczona..kazda w innej okolicznej wiosce..to takie romatyczne podrozowac z miasta na wieś i wiatr wlosy ci rozwiewa i czujesz przez uchylone okno zapach swiezo skoszonej trawy..co kuzwa biale spodnie zazielenila heheeh
stawiam pytanie retoryczne ..jaki iloraz inteligencji trzeba miec zeby takie pierdoly dawac do tlumczenia na forum publicznym?..jeszcze takich pierdol tutaj nie widzialam ..osoba ukladajca te zdania ma chyba 65 IQ
Masz widocznie niezłe kompleksy, a guzik mnie obchodzi kombinacja liter z mojego nicka: używam go od dawien dawna i dopiero teraz ktoś ma jakieś urojenia z nim związane. Przykro mi z powodu Twojej trudnej przeszłości.

Znajdzie się ktoś chętny do przetłumaczenia tych zdań?
jest ktos chetny z fioletowych jelonkow:D chetny pomoc maciusiowi z klanu,pomarnowac troche energie na bzdetne frazy:D ..ty ile ty masz lat 13 ?..chyba nie, cos ok 12 lat i 9 mies chyba..bym sie wstydzila takie infantylne frazy, ulozyc zdania takie zdania! a nawet by mi do glowy po rocznym mysleniu nie przyszlo ulozyc takie zdania!a co dopiero dawac obcym ludziom do tlumaczenia..ty powinnas sama w nocy z latarka pod koldra przetlumaczyc sobie, o polnocy ,by swiat nie widzial co robisz, na Boga! :D..nie moge! uhuhuuu makaron jest piekny, wloch jest zdrowy uhuhuuuu/ps. urojen nie mam :D, zaś zabawe mam przednia!:D
Ja za szybko czytałam było włosi to włosi tamto i czytam włosi przypominają but...:D spodobało mi się..
...ale się ubawiłam :D uwielbiam cię sette :*
Hmm..Włosi są macho, bo są męscy....to temat do szerokiej dyskusji..macho to facet ktory az do przesady pokazuje/okazuje swoje wewnetrzne poczucie meskosci..czy to ma oznac ze polscy mezczyni sa mniej mescy,bardziej zniewiesciali ???..od kogo???..od Wlochow????Macho uwaza zemijsce kobiety jest przy garach.On wyznaje swa wyzszosc nad kobieta.Macho sa niestety glownymi sprawcami przemocy domowej..ej mala podyskutuj z nami o swoich teoriach z palca wyssanych/lubisz jak ktos cie wali na odlew i podbija oko?tak robi tylko prwdziwy macho!/ ,uzasadnij to co chcesz na wloski przetlumaczyc .Inaczej jakis wloch cie wezmie za pusta panienke,za lizuske, podlizywaczke czy jak tam w klasie u ciebie sie mowi ,w waszym gimnazjum ..piszesz jakies wydumane teorie ,farmazony wziete z sufitu ,wymyslasz bzdurne zdanka i chcesz by ci te bzdurne bzdety, totalne bzdety tlumaczyc..a jak ci ktos przetlumaczy to skad bedziesz wiedziala ze to napewno , ze to nie jest cos innego, bys nie wyszla na jeszcze wieksza 'miałką dziewczynke'???? miau miau makaron jest piekny, miau miau.. wlosi sa zdrowi.. miau miau ..to ja polski łaszacy sie koteczek miau miau..
>Ja za szybko czytałam było włosi to włosi tamto i czytam włosi
>przypominają but...:D spodobało mi się..

Ja tez tak przeczytalam ;) hihihi :)
Włochy, przypominają but...owszem to zdanie wywoluje smiech..podswiadomie wywoluje podobienstwo do:'Włochy... przypominają ze sa glupi jak but' ...i to sie wydaje smieszne...no coz..poziom gimanzjalistki :D Te zdania wygladaja jak HUMOR Z ZESZYTOW SZKOLNYCH ..np taki: http://humor-z-zeszytow.dowcipy.pl/ Czybylby sens to tlumaczyc..zeby jakis Wloch zrozumial..na czacie..heheheh NIE!..byloby za smutne..hehehe!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CafeItalia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia