DAwid_g

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 221
poprzednia |
Admin.
Hai fatto una cosa buona, finalmente . Anche se non sono per niente ( o quasi) d'accordo con te per quanto riguarda il discorso di ieri (tanto lasciamo perdere) oggi mi devo congratulare con te. Ti saluto.
Ma sopratutto tanti saluti a Dee , i Help ( e gli altri) che ci hanno messo parecchio per difendere il nostro punto di vista.
P.S.
Dee , non vorrei mai diventare il Tuo nemico. Sei troppo in gamba;)
Dawid, bardzo dziekuje za pozdrowienia i odwzajemniam. Co do wrogow, to czy wg Ciebie ja jestem w stanie komus krzywde zrobic?;)
nie mowie o wyrzadzeniu komus krzywdy:)
...raczej o tym ze masz gadane. W dysjkusjach nielatwo jest pewnie Cie przegadac jesli jestes do czegos swiecie przekonana. Bardzo to cenie u ludzi.
witam , moich dzieciaków!!!!co dziś dobrego???
Dzieki za uznanie.:) To prawda, jesli jestem naprawde o czyms przekonana, to walcze o swoje. Z tym, ze rzadko zdarza mi sie uciekac sie do agresji i tracic cierpliwosc, w przeciwienstwie do niektorych osob atakujacych nasza "grupe".
W kazdym razie ciesze sie, ze "problem" zostal rozwiazany, aczkolwiek zgadzam sie z Franci (czytales jej wypowiedz z wczoraj?)...
Witaj, pomidor.;) Nic nowego, slonce swieci, faksy przychodza, dostawcy sie ociagaja, a ja dzwonie i dzwonie... ;)
ZALUJE ZE WCZORAJ NIE BYLEM PODCZAS WASZEJ ROZMOWY Z ADMINEM( CHODZ DALYSCIE SOBIE SWIETNIE RADE BEZE MNIE) . ..no ale zostawmy jzu tamta sprawe , mam nadziej ze nie bedzie juz nikt z zewnatrz do niej wracal. Choc pare groszy musze dodac -taka juz moja natura. Kazdmu wydaje sie ze ma swoje racje...tak zawsze bywa. Wazne ze Admin wyciagnal z tego jakies wnioski...mimo ze nie popieram jego nadzwyczaj ucazliwego zaangazowania w uciszenie nas...bo trzeba przyznac ze nie bylismy pierwsi inie ostatni zapewne w tworzeniu forum o wszytskim o niczym. I jak widze dzis tez ludzie nie tylko o wloskim rozmawiaja. Ma fa niente:)
Niech zyje demokracja!
pomidor!!!ha ha ha !!!witam dee!!!pracujesz ???ja siedzę w domku bo u mnie pada deszczyk , i słucham sobie italian music!!!!
david , a co ty też uważasz że powinniśmy solo o italiano i gramie gadać???nie wierzę!!!!
Lukasz (tj. admin) moze rzeczywiscie stworzyl to forum z mysla o ludziach potrzebujacych pomocy jezykowej, jednak rozwinelo sie to w tylu roznych kierunkach, ze trudno nad tym zapanowac. I chyba lepiej zaakceptowac taki stan rzeczy niz walczyc z wiatrakami...
i co znowu się wczoraj sprzeczliscie???a mnie tam nie było !!!!
Pomidor, ja szczerze mowiac niektorych wloskich piosenek mam juz powyzej uszu...
jakbym tak uwazal to nie bralbym udzialu w zadnym z wczesniejszych , przez niektorych krytykowanych , forum. WYdaje mi sie ze pogadac sobie mozna (mimio ze Admin nas za to strofuje) na rozne tematy. Czesto piszemy po Wwlosku( a przynajmniej sie staramy) wiec to tez mozebyc element edukacji -nie tylko jezykowej. Jakas cazzate sie powie lub parolacce...a tego w szkolach nie ucza zbyt ochoczo...a to jakby nie bylo tez element jezyka (nie tylko Polskiego)

Ups. Wlasnie widze ze nie wpisalem tam gdzie trzeba tytulu forum i tematu oraz mojego nicka ( na odwrot)ano ale mam nadzieje ze nikt nie posadzi mnie o zarozumialosc.
to chyba normalnte !!!ja nie cierpię "tanto" !!!!denna jak nie wiem co!!!ale właśnie RAF-a sobie łucham!!lubisz???
dolaczam sie , tez mam dosc ...choc sa i takie ktore naprawde trudno wypadaja z ucha. No ale to tez dobry sposob na niezapomnienie jezyka( szczegolnie jak sie przebywa poza Wlochami)
a co juz pogaduchy o wszystkim i o niczym (czasem ) po włosku to nie na miejscu tutaj???chyba sobie żartują !!!powiedzcie mi jedno
znacie jeszcze jakąś innaą stronke gdzie sobie można o pierdołkach po włosku popitować??bo chyba powoli zaczyna być tu sztywno , gdyby nie wy!!!!mam dość tłumaczenia esemesików d'amore o pierdołach!!!!
mnie właśnie piosenki i filmy w oryginale bardzo pomagają!!!no i oczywiście rozmowy z miom Vertumno!!!ha ha ha
davide skąd klikasz???
najlepiej pisac na dole. ..lepiej to znalezc.
tez juz bylm dawno z tego korzystal...ale wole unikac wloskich macho ktorzy szukaja polki na zone czy kochanke, bo potem temty sprowadzaja sie do jednego. A tutaj mam wrazenie ze zadko sie do rozmowy dolaczaja. Per fortuna:)
nie rozumiem ???jacy włoscy macho???
davide?
to jedna z rzeczy ktorej we wloszech niecierpialem. Oni zawsze "zwloszczaja" imiona .Sa niesamowicie wygodni ci wlosi!
Pozostanmy przy polskim Dawid
sorki dawid!!!nawet nie zwróciłam na to uwagi !!!!
no jak to jacy macho ?
Il macho italiano- marzenie kazdej niewiasty.;)
No, Dawid, tylko nie kazdej... ;)
...i kto to mowi;) ?
posiadam dalej zdjecie Roupucha! zaarz na pulpit sobie go dam;)
pewnie że nie każdej ?!!!DEE ale nam się jakoś tak trafło!!!!!
Z tym, ze ropuch moim marzeniem wcale nie byl, sam sie napatoczyl i za cholere odczepic sie nie chcial.;)
no prosze....o czym ja mowilem...kazdej! pomo nawet TY?
maperfavore
dee a dlaczego ja jeszcetwego ropucha nie widziałam???ha ha ha
Dawid, dlaczego pomidor jeszcze mojego ropucha nie widzial?:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 221
poprzednia |