Sotto la panca la capra crepa...

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 55
poprzednia |
Irvin, Dawid... Help... i inni...
Dzieeeeeeen dobryyyy!!! :)
Dee
Czesc DEE,cos to nasze forum zla sie zupelnie wyludnilo...
Witam wszystkich przemilych towarzyszy...DEE,Irwin,Ruda,Pomo,Iwona,Dawidek....
Mam nadzieje,ze milo spedzacie popoludnie:))))))))))
oj chyba ostatnimi czasy sie wyludnilo...inclusa te
come va da te?
e la capra, RAnocchio? stanno bene?
E tam, milo... Pot ze mnie scieka, zadyszke mam, serce wali... zawalu normalnie zaraz dostane z przepracowania... ;)
Dawid, slonko, nie ranocchio tylko rospo (bo to rasowy ropuch jest), a capra - jak widzisz - zdycha pod laweczka.:)
To w koncu zaczelas cos robic...Jak wydac nie jestes przyzwyczajona do pracy moja Droga.Nic dziwnego skoro calymi dniami na forum.....
;))))))))
Koniec tego dobrego, eh... A tak milo bylo...
jak rospo to nie pozostaje mu zadna nadzieja na pocalunek od principessy i juz rospo zsotanie na zawsze ..come vuoi tu
Przynajmniej zadna principessa sie nie przyczepi i spokoj bede miala... ;)
no ale samm pomysl ...z ranocchime to jakas nadzieja pozostanie...a tak jak ropuch bedzie to ropuch zostanie
Mnie tam ropuch podoba sie jaki jest, a najfajniejszy jest, jak z dziecinnym usmiechem i zmruzonymi oczkani ni stad ni zowad pyta po polsku: "jak leci?"...
spoko , oni naprawde smiesznie wymawiaja ten nasz jezyk :) c'e' da ridere:)
Ale wiesz, ze jemu coraz lepiej to wychodzi? Ostatnio nauczyl sie mowic (i wciaz to powtarza) "idzie rak nieborak, jak uszczypnie bedzie znak".;)
:) za czasow kiedy bylem we wloszech to nie chcieli moi znajomi sie uczyc niczego tylko przeklenst..i tylko ku...mac wychodzilo im fantastycznie (no ale pracowali nad tym;)
Ropuch juz k...a mowic umie (choc nie uzywa), wiec teraz dalej sie rozwija jezykowo. "Spadaj" bardzo mu sie podoba na przyklad.:)
no...curva to jest facilissimo dla nich..co innego ta mać:)
spierdalaj tez im latwo przyszlo( mowie wciaz o moich znajomych-che gente;) )
To ropuch jest bardziej wyrafinowany.:)
powiem tak: ja przy kobietach przeklinac po wlosku tez sie nie nauczylem...inaczej by ropuch gadal jakby sie w moje rece dostal;)
Ciao a Tutti:)Help,Dee,Dawid,Irvin i cala reszta widze ze wszyscy maja na maksa pracy tylko ja sie obijam:)obzeram:) Help jak tam pioseneczki przypadly do gustu?Dee dzieki i sorki ze ci zawracam glowe;) pozdrowinka Iwon31
no wiytam całą bandę!!!co tam u was???ja jestem tymczasem trochę zajęta,ale czytam was od czau do czasu!!!buziaki pomo123 vel pomodoro
Iwonka: spoko loko, sorki, ze dopiero pod koniec tygodnia (a moze nawet w poniedzialek rano), ale zawalili mnie praca.:(
Pomidor: co tam slychac??;)
no witka dee , jakoś też nie mam czasu !!!nawet z moim iguanką mało rozmawiam!!a on powoli zaczyna rekonstruować RZYm!!!ha ha ah !!!
Znaczy co, otynkowuje Koloseum?;)
no nie jeszcze tak nie awansował!!ha ha ha!!!1i pewnie jak by się zabrał za tynkowanie to co stoi tyle lat runęłoby w pył(nie dali mu rady gemanie, normanowie , francuzi i hiszpanie , nawet mussolini, a mój iguanka mógłby to zrobić od zaraz)ha ha ha ha
zaczyna od palazzi!!!pian piano .....
A w jakiej dzielnicy? Zebym wiedziala, gdzie nie chodzic, bo dachowki leca... ;)
Dee to az tak tragicznie to napisalam?:(nie mow ze trzeba cale poprawiac jezu wiedzialam ze jestem negata w pisaniu ale nie ze az do tego stopnia;) Dee miej litosc nade mna;) Ciao Pomo ty tez pelne rece roboty jak widze;)
Iwonka, no co ty?:D To nie ociebie chodzi, tylko o to, ze jestem w biurze do 18, do domu docieram gdzie po 19 i na czwartek/piatek mam tlumaczenie do zrobienia, wiec siedze gdzies do polnocy. W weekend beda u nas rodzice ropucha, wiec mozliwe, ze dopiero w niedziele uda mi sie spokojnie usiasc i przejrzec. Ok?:)
no witaj Iwon31!!!co tam cię jedzie Dee??wiesz że nie wiem gdzie , on tam tylko nadzoruje....a nie muruje....ha ha ha ! wiesz że wielcy muszą czasem mod prozaicznych rzeczy zaczynać!!!h aha ha h a
inteligentnie , bezwiednie ściągnęłam sobie "milion dollar baby" i oczywiście miało być po angielsku , ale jak "italiańskie "fatum , które ze mną kroczy film był po.......
zgadnijcie sami!!!;-)))))
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 55
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka