nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 1199
Jeżeli chodzi o maksymalne skrócenie czasu do zaśnięcia dziecka to niestety skuteczne sposoby nie biorą pod uwagę stanu rodziców i zwykle oni zasypiają szybciej i niestety żeby przetrzyma takiego drania trzeba wziąść go na długi dystans w końcu zwykle wypada z gry pierwszy. Sorry Marzenka ale chyba niezbyt pomogłem.
Szantarz palenie żywym ogniem łamanie kołem o rany że ja nato nie wpadłem do tej pory i ew. stosowałem nieświadomie.
sluchajcie, mnie nurtuja dzis takie...egzystencjalne problemy...np jak to zrobic, zeby tekst ktory piszemy przeniesc na cala strone , bo za chwile bedziemy pisac na marginesie;-)ktos wie?:-):)
O rany brednie , czarny humor, to chyba objawy zmęczenia więc może lepiej pójdę spać DOBRANOC WSZYSTKIM
ustaw chronologicznie i jest Jeszcze raz dobranoc
Słuchajcie nie dałam rady i musiałam wesprzeć alfa, trzeba zgodnie zaproponować mu wizytę u lekarza, a może nawet zapłacimy???
czesc tato:-)...misia...
kobiety nie nabijajmy sie tak ,bo bedzie mial pretensle jak ten pen od"blenduw".widzialam,ze wczoraj sie "bozyl"
masz racje tato,ty wolisz isc spac gdy jestes zmeczony...a my wolimy wykalaczki,takie super ostre
pen?ale ja mam mysli
Kasia z tą ostrością wykałaczek to nie przesadzajmy bo jeszcze krzywdę sobie zrobimy:) Nie dość, że się wywyższamy to i kaleczymy - za dużo jak na jeden wieczór (dopisałam się do grupy)
mcera a ty co tak sie tu wywyzszasz?uwazaj sobie bo i tobie sie oberwie.
kasiu! jakie mysli??????:-)
Dobra, tylko spokojnie - to ja tu sobie tylko z boczku posiedzę i poobserwuję. Ha a właśnie że nie - może i sie wywyższam ale dalej będę klikać...
a bo dostalam ostatnio mailem taki niezbyt przyzwoity zalacznik i nic tylko mi utkwil w glowce i ani rusz stad.......
dzieweczki, ja ide nanna:-) buziule na dobranoc dla wszystkich wytrwalych markow:-)
myszki masz na mysli? swintuszek z ciebie;-)
Przepraszam was kochane,że się wtrąciłam,ale jestescie na jednym wątku i może tutaj mi ktoś przetłumaczy te pare zdań?bardzo prosze:


"Żałuje nie oglądałam...A może ja również przypadne Ci do gustu tak jak ta bohaterka?:) Chciałabym Cię bliżej poznać"
klikaj sobie tylko bez zadzierania nosa-uratuj sie chociaz ty,moniko,nie idz w nasze slady bo na zla droge zejdziesz...
myszki to jeszcze nic....ale te pen...iski to dopiero bomba
Kasiu, ja to wiem od dawna, że nie mogę za dużo z Wami przebywać - jesteście toksyczne moje drogie koleżanki. Rozpuszczacie trujący jad tymi swoimi tłumaczeniami a potem jak ktoś otrzeźwieje to w końcu prawdę napisze. I dzisiaj znalazł się stworek w kropeczki - to mu zostało jeszcze po tym jadzie ale kiedys może wróci do normy.
prawda.nas ta prawda zabolala i rzucilysmy sie biedaka.oj chyba go przeprosze....

dlatego powtarzam,przemysl dokladnie i pamietaj"kto z kim przestaje takim sie staje"......zastanow sie zanim zbladzisz bezpowrotnie
agata, przetlumaczylam ci to w twoim watku a teraz to naprawde ide spac....beda mi sie snily duze biedrony! inkognito....-)dobrej nocy
biedrony w kropy,oj nie tylko nie to.....

przeslac ci zalacznik.ja po jego otrzymaniu calkiem niezle spie.daj znak
W taki razie mam całą nockę na przemyślenie tego a jest to skomplikowana sprawa... Buziaki bo od tych waszych wykałaczek to mi sie już dziury pod oczami robią:) Być może poklikam jutro - no ale to oczywiście będzie zależało od moich przemyśleń na temat kontaktów z Wami.
Bardzo dziekuje Trishya i dobranoc wszystkim!:)
Dobra przemyślałam- jednak chcę zasmakować tego jadu i byc tak straszna żeby wzbudzać zainteresowanie stworków. Przygarniecie...
dori tez juz poszla spac.i trishya....i mcery tez ni widu ni slychu....sama nie bede siedziec.....dobranoc babeczki....przyjemnych snow
no dobra,ale zeby pozniej nie bylo placzu,ze chcesz do domu....
Obiecuję!
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 1199

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia