na lenistwo nie ma mocnych... co o tym myślicie?

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
no to po co sa szkoly postawowe? niech sie bawia dzieciaki w piaskownicy ,a potem hajda od razu do gimnazjum
Debilizm – termin medyczny określający wrodzony stan upośledzenia umysłowego, który powoduje nieprzystosowanie społeczne lekkiego stopnia. KuLturalny debil? pierwsze slysze.
chyba cos w tym jest,slysze slowko cool..coolturalny debil...nawet niezle...dosc leniwe...ale ujdzie..
Ok, bo juz mialam sie obrazac :P Zatem jestes usprawiedliwiona :)
Karina wystarczy dokładnie czytać to forum a na pewno ograniczy się efekty culture shock :)
czytam, czytam... nawet nie wiesz ile godzin dziennie na to poświęcam... :) a tak poza tym, chyba nie mam problemu z szokiem kulturowym... mieszkało sie to tu, to tam... najciekawiej było w Kijowie (3 lata), wśród Amerykanów, Hindusów, Brytyjczyków, Francuzów i oczywiscie Ukrainców... do tej pory utrzymujemy ciepłe kontakty... Szkoda mi tamtego czasu... tyle sie działo... A we Wloszech taka stagnacja... mam mnóstwo znajomych,ale to nie to. w Kijowie byłam Kariną, a we Włoszech jestem dziewczyną swojego chłopaka...więc denerwuje mnie jak w mojej obecności pytają o mnie w trzeciej osobie, jakby mnie tam w ogóle nie było...
Bravo!!! Niech sobie t wezma do serca ci wszyscy naprawiacze swiata!
a ja przepadam za leniwymi
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka