cieple pozdrowienia

Temat przeniesiony do archwium.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich moich wlosko-polskich znajomych z fioletowego forum.Bardzo mi brak slow otuchy ,ktore plyna z waszych ust.Pozdrowienia dla eu-geniusza i skarzypyty,dwoch jedynych prawdziwych facetow.
kim jest skarzepyta ,slonko?
O_O
Dziewczyny, widziałyście co napisał o sobie?

"Z kazdym dniem przybywa osob ,ktore moga mnie pocalowac w dupe.Niestety dzieki temu forum ,miejsca wolnego juz brak."

Gdzie go całujecie?
Pani numer 53,juz nie chce tlumaczyc dlaczego tak a nie inaczej.Powiem tak, sa tu ciekawe przypadki,ktore tez mnie maja gdzies i nie musza sie tlumaczyc.Wiec nie draz tematu.Zabujalem sie w pewnym zielonym kwiatuszku,ale to inna bajka.Musze przyznac ,ze ta kobieta ma jaja,oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu.Malg.. jak bedziesz kiedys w Parmie , mozesz na mnie liczyc:))).Uklony dla pan.A skarzypyta, on juz wie.
..powiem skromnie o sobie ,ze nie opuszcza mnie przekonanie ze w poprzednim zyciu bylam mezczyzna..ale dzieki za komplement,spodobal mi sie...Lubie taka jedna piosenke Bodzia Lazuki:"Bogdan,Bogdan trzymaj sie.."
Ja nie jestem numerem.
Twój nick wcale do ciebie nie pasuje. Proponuje zmienić na "PRESUNTUOSO", "SCARAfAGGIO", "LENDINE" itp. lub dupocałuśny :DDDD
ten dupocalusny to calkiem smialo mozna zmienic na pieszczoch,coccolone :D
spragniony pieszczot;-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia