nie przeprosiny,ale reka na zgode

Temat przeniesiony do archwium.
Postanowilem wyciagnac reke do wszystkich ,z ktorymi popstrykalismy sie na forum.Nie ma sensu toczyc walki,szkoda energi.Nie musicie sie ukrywac pod zmienionymi nickami,bo kazdy moze miec swoje zdanie,i niestety musimy to zaakceptowac.Moze uda sie jeszcze cos ocalic.Uklony dla wszystkich.Czasami dobrze sie przewietrzyc.
czy my sie kiedykolwiek popstrykalismy?
ps.pingwinow w Grudziadzu nie ma,ale ponoc na Sycylii zostaly zauwazone,bo niby temperatura zeszla do -15st
:D
:-D

mastro---->> "caffeitalia" z pewnoscią czeka na tego rodzaju deklaracje, ale niekoniecznie "kultura"
Włochy/ Kultura i obyczaje
żeby byc bardziej precyzyjna
TEN POST tez powinno sie zglosic do usuniecia u bo temat nie aktualny, jest hipokryzja, mimo Swiat Bozego Narodzenia,ktore wlasnie minely.... i zblizajacego sie sie za moment Nowego Roku,kikedy to ludzie skladaja sobie najszczersze i najserdeczniejsze zyczenia z serca plynace , autor postu zachowuje sie jakby nigdy do nikogo nie tylko nie wyciagal reki na zgode, a wrecz przeciwnie...jest to bardzo przykre ,bo nieuczciwe i obludne.Jest to nie do zaakceptowania.
Powiem Ci stokrotka, że po części sama sobie jesteś winna. Masz charakterystyczny styl obecności na forum, który określiłbym jako "sympatyczne szaleństwo", ale z jakichś powodów zdajesz się nie dostrzegać, że każde, również to, forum, jest pełne najróżniejszego dziadostwa wszelkiego sortu.

Oczywiście, internet ma to do siebie, że każdy debil może, bez obawy Twojej reakcji napluć Ci twarz, ale zmniejszaj przynajmniej ryzyko, mówiąc krótko.....postaraj się szybciej identyfikować durnia, zanim on, ośmielony Twoim luzactwem, zacznie wchodzić Ci na głowę.

Nie chodź na herbatkę u cioci z koleżanką kleptomanką, bo potem Ty będziesz musiała się tłumaczyć z zaginionych srebrnych łyżeczek.D
>>Oczywiście, internet ma to do siebie, że każdy debil może, bez obawy Twojej reakcji napluć Ci twarz
[wpis usunięty]
a ty troche nie przesadzasz czlowieku ??? opanuj sie troche bo wypisujesz tu o dziadostwie i tego typu innych rzeczach a sam zachowujesz sie podobnie ...
achaniol, on to do mnie pisal i ja jestem za,nie obrazilam sie ani nie zdenerwowalam na wpis genia,to byl wpis do mnie ,wiec jest ok.Oboje jestesmy tego samego zdania.A ze padly takie a nie inne slowa...czasem trzeba cos grubszego uzyc aby ktos zrozumial, ze przeciaga strune,my dorosli ludzie to lapiemy w lot. Sytuacja jest patowa.Wszystkiego najlepszego Achaniol z Nowym Rokiem 2008,caluski.
Tobie rowniez zycze wszystkiego naj ... w roku 2008 :)
stokrotka każda mało inteligentna osoba wie o tym że firma http://www.hostesspromo.com/polacco1.htm
nie ma zezwolenia na terenie Włoch ani nie figuruje w miejscowym Urzędzie Skarbowy]
no to wzrosl mi iloraz /IQ/ od tego momentu..he,he
boze to ja chyba musze byc na poziomie pantofelka :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie