Coś dla myslączych dziewczyn

Temat przeniesiony do archwium.
31-52 z 52
| następna
No i nazot kusi.:)
Nie pszestana. Tyz Ci to moga zagwarantować. Ale teroski zaś leca...
szikuja sie... jak mosz pszijechać...
Bardzo ciekawy artykuł. Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy, że dochodzi do tylu zabójstw z afektu w Włoszech
Przeczytałem ten artykuł dokładnie. To musi być zbitka kilku tekstów, bo w tej formie, w której jest teraz, to jakiś dziennikarski koszmar.

Czytamy sobie te brukowe wiadomości, czytamy.....

Ciężarna kelnerka z miejscowości Val Venosta w Górnej Adydze na północy Włoch chcąc ustalić, kto jest ojcem jej dziecka, zwróciła się do adwokata, by złożył wniosek o poddanie testom DNA sześciu piłkarzy z miejscowej drużyny piłkarskiej, dwóch radnych miejskich i jednego przedsiębiorcy.
............................................................................

Dzięki transmisji telewizyjnej z Giro d'Italia i esemesowi od "życzliwego" Włoszka z La Spezii odkryła, że zdradza ją mąż. Ta historia trafiła do wszystkich mediów
..............................................................................
Zupełnie nie udała się natomiast ucieczka innego mężczyzny - 40-letniego męża i ojca z kochanką na plażę. Wszystko przez kamery telewizji RAI, które ze względu na ogromne zainteresowanie wyścigiem we Włoszech towarzyszą kolarzom od startu do mety. Gdy peleton jechał wzdłuż pięknego wybrzeża La Spezii, realizator znudzony pokazywaniem jednostajnie pedałujących kolarzy pokazał widzom plażowiczów.
..............................................................................

Gdy tylko niewierny wrócił do domu, żona rozpętała karczemną awanturę. Wyrzuciła przez okno na ulicę całą zawartość kredensu, część mebli, komputer z drukarką, a przede wszystkim telewizor. Jako że przy okazji uszkodzone zostały zaparkowane samochody, pojawiła się policja i sprawa trafi do sądu.
...........................................................................
Od tej pory skłóconego małżeństwa nie odstępują paparazzi, a lokalna prasa donosi o rozwoju sytuacji. Ostatnie wiadomości są takie, że państwo C. z La Spezii już się pogodzili, choć ciche dni trwają. Mąż wraca teraz punktualnie z pracy z bukietem w ręku, robi wszystkie zakupy, a w piątek 25 maja paparazzi zrobił mu zdjęcie u jubilera.
.................................................................................

.....żeby nagle, jak grom z jasnego nieba, spadła na nas informacja, mówiąca o tym, że:


Tym zabiegom trudno się dziwić szczególnie we Włoszech, gdzie, jak mówią statystyki, w 2005 roku zanotowano 201 morderstw w afekcie, przy czym w 40 przypadkach pani zabiła pana, a ponad 300 mężczyzn z powodu rodzinnych awantur z zazdrością w tle trafiło do szpitala.
............................................................................

Co w dodatku ma podobno związek z rozwojem techniki!!!


Włoscy znawcy tematu skarżą się, że wraz z postępem elektroniki, a szczególnie w czasach telefonów komórkowych, coraz trudniej utrzymać grzeszny związek w tajemnicy. Choć w ogólnym odczuciu społecznym skok w bok nie jest grzechem poważnym. O wiele poważniejszy to dać się złapać.



Reasumując, czegoś równie koszmarnie bezsensownego dawno nie zdarzyło mi się przeczytać: wniosek o ustalenie ojcostwa, przyłapany przypadkowo mąż na zdradzie, rozwój telefonii komórkowej i co najbardziej niesamowite, wpleciony w to gówno wątek, dotyczący zabójstw w afekcie!!!!

Gniot dziennikarski, to przy tym czym arcydzieło!!!
A jak to się ma do myślących?
Chyba tak, że na koniec to my tu Gienio trafili.
Kaj żeś jest? nie godej ześ jeszcze z chałpy nie wyloz???
Jeszcze tu żech jest, ale do TESCO jade. Potem bede wchodził tu co i roz.
ragazzasolare, Piotr Kowalczuk jest wybitnym dziennikarzem, a Gienio to 4 liga dziennikarska. To wszystko wyjaśnia DDDDD
Dwóch by się pobiło kto kim jest. A mnie i tak nie przekonasz.
Co to w ogole za argumenty?
Poczekaj prezyjedzie z TESCO, przeczyta, to ci ta liga gardłem wyjdzie...
w najlepszym przypadku...
ragazzasolare, od miesiąca czekam za Gieniem w tym temacie i nic
http://www.wloski.ang.pl/L_amp8217_eredit_amp224_del_patriarcato_liberale_27174.html
Tyś mioł być u mje a nie w TESCO.
ragazzasolare, zapraszam Cię do dyskusji w tym temacie:
http://www.wloski.ang.pl/Rapporto_Annuale2007_24869.html
>>Piotr Kowalczuk jest wybitnym dziennikarzem, a Gienio to 4 liga dziennikarska
genio/eugenio, na ironię się nie odpowiada.DDDD
A to niby dlaczego?DDDDDDDDD
Ironia drogi Infie jest jedynie formą przekazywania pewnych treści. Nie zmienia to wcale faktu, że osoba treści te przekazująca, ma do nich pewien stosunek a i same treści mogą być mniej lub bardziej kontrowersyjne.

Równie dobrze mógłbyś napisać, że na wpisy pisane poezją się nie odpisuje.

Dlaczego, pytam?
Dlaczego zapraszasz tam tę sympatyczną dziewczynę?
Ja po krótkim pobycie tam, poszedłem wziąć prysznic, dlaczego więc chcesz skłonić "ragazzę" do zabrudzena się poprzez kontakt słowny z pewnymi ludźmi.
Ty, jeżeli dobrze pamiętam, ust tam nie otworzyłeś.....cwaniaczku.:))
genio, wiem jakie ptaszki tam grasują .DDDD
Ptaszki?
Avvoltoi dokładniej.:))
Takich ptaszków jak Alfredo zauważyłem kilku. DDD
Nie podaję nicków bez obecności tych osób.:)
No racja. Ale prawdą jest to że nasza słynna Ania i jej grupka sprowadziła kilku zboczków na forum. DDD
No tak, kręciło się paru.:)
Temat przeniesiony do archwium.
31-52 z 52
| następna

 »

Solo italiano