Najlepsze zyczenia urodzinowe dla '53'

Temat przeniesiony do archwium.
W Dniu Urodzinowego Swieta przyjm Grazynko najlepsze zyczenia urodzinowe 100 lat zycia w zdrowiu ,samych slonecznych dni,spelnienia planow i zamierzeń,pociechy z synów i wszystkiego tego czego sobie sama zyczysz.Jesteś urodzeniowa JEDYNKA ..Jedynka to siła charakteru oraz indywidualność właściwa przywódcom. Ma wiele śmiałych pomysłów, dzięki czemu wskazuje drogę pozostałym. Jej pasją jest doradzanie, dodawanie odwagi i zachęcanie do działania. Jedynki posiadają osobowość twórczą, niezależną, dynamiczną i błyskotliwą, czasem nawet genialną, ale zawsze kontrowersyjną. Ich twórcza postawa wobec życia sprawia, że dokonują czegoś niezwykłego. Są wiecznie w ruchu i poszukiwaniu czegoś nowego. Nawet, gdy ciało jest w bezruchu to umysł jest ciągle aktywny; pomysły rodzą się jeden za drugim.

Jedynka jest odważna, niebanalna, ekstrawertyczna i pełna entuzjazmu, dumna z siebie i własnych sukcesów. Promieniuje pewnością siebie, optymizmem i posiada ogromny dar przekonywania. Życie wielu jedynek obfituje w ryzyko, przez co znajdują się one bardzo często w dużych opałach, ale nigdy nie tracą nadziei na szczęśliwy koniec. Na ogół są to szlachetne jednostki, uczciwe i spontaniczne. Wbrew temu , co okazują, pragną być zaakceptowane przez otoczenie i nie znoszą krytyki, którą można ich łatwo zranić. Jeśli jedynki wykorzystują swą wspaniałą energię w sposób pozytywny, mogą osiągnąć każdy cel jaki sobie wyznaczą. Jednakże te same cechy staną się wadami, mogącymi przynieść nieszczęście im i otoczeniu.

W sprawach materialnych - mają wszystkie predyspozycje, aby zdobyć sukces i majątek, pod warunkiem że zdołają pokonać swe skłonności do ryzyka i będą działać z większą rozwagą.

W miłości - są uczuciowe, porywcze i namiętne, ale też zaborcze i dominujące. Szczęście i zrozumienie znajdą z 2 lub 6. Zdecydowanie powinny unikać 8 i 9.

* Kamień - rubin, diament
* Dzień - niedziela
* Kolor - żółty, złoty, pomarańczowy
* Metal - złoto
* Szczęśliwe liczby - 1, 3, 9 Horoskop jako prezent ,by wywolać usmiech na Twej twarzy.Auguri!
Tanti auguri a te :)
Slicznie dziekuje "G."
Kurcze, dopiero po przeczytaniu tego horoskopu uswiadomilam sobie, jaka naprawde jestem wspaniala ......
Wszystko co jest w nim napisane, to najszczersza prawda ;) Zapomialaś tylko dodać, że jestem bardzo skromna :D
Pozdrawiam.
he he a dziś piatek 13..pewnie tort ci z rąk wyleci na na świezo wyprany dywan..a od świeczek firanki sie zapala! i prad wysiądzie i wódka sie dobrze nie zmrozi w lodowce..hee eh
9 zyczy Ci tez wszystkiego dobrego:)
I buziaka sle.
Wszystkiego najlepszego! :*
ode mnie tez ciotko :)

sto lat sto lat
wsiego dobrego :D !!!
I ode mnie, i ode mnie! :-)
Grażynko, najszczersze auguri, jakie potrafię.:)
wszystkiego naaaaaaaaaajlepszego Grazynko:-)
Dziękuję, dziękuje wszystkim. A teraz idziemy na jednego.....
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ:)
Dołaczam się do najserdeczniejszych zyczeń i pozdrawiam wesoło,tym bardziej,ze ja też mam dziś urodziny w rozmiarze 18+ !!! :D
Tanti auguri a Te ! Od Emiliipe
Haniu to moze stworzymy klub urodzonych trzynastego?..bo ja tez 13 ale za miesiac.Auguri Haniu i dla ciebie ,zdrowia zdrowia zdrowia....
to bardzo romantycznie obchodzic 18 rocznicę 18 urodzin! i tak co roku sobie rocznicować
Dziękuję Gaio, mam i dla Ciebie towarzystwo.Za miesiąc 13-go urodziny obchodzi mój brat ;)
53 przyłaczam sie do zyczeń.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego