CIAO A TUTTI SONO NUOVO!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |
Ciao a tutti, sono Diego un ragazzo di 25 anni nche vive in Sardegna. Ho tanti amici a Wroclaw e devo dire che è una bellissima città come è altrettanta bella la gente. Ho trovato molta cortesia e non vedo l'ora di tornare!
o o oooo uwaga jakas sardynka tu poluje :D
Mulino, opanuj się... :)
nie moge sie opanowac, a dlaczego musze?
Nie mowie, ze musisz, ale mogłabyś.;) Przecież delikwent nie napisał niczego, co mogłoby wskazywać na nieczyste zamiary, prawda?
...nieczyste zamiary...?..z pewnoscia 'przed' wezmie prysznic,a 'po'bedzie mial wytlumaczenie, ze jego zamiary byly 'czyste' ale jakos tak poszlo,ze nie wyszlo..he he wszyscy on tacy sami,z tej samej gliny ulepieni...:D cokolwiek by nie zrobili..zawsze poprosza o wybaczenie ,slowo: scusami,perdonami to dla nich wyswiechtana moneta ,naduzywaja jej bardzo czesto.A malo bylo na forum zalow i łez wylewanych nad Sardynczykami..z powodu ich odmiennosci kulturowej,jakze rozniacej sie od kultury mieszkancow stalego lądu? :D
Gaio, niektórych Twoje wypowiedzi aż się nie chce komentować...
za zauwzylas czasem cienka linię roznicy pomiedzy wypowiedzią jako wypowiedzia,a wypowiedzia/ jak to mawia znany wloski dziennikarz Beppe Severgnini/zabarwiona nutka ironi.?...z jednoczesna gra slow,czasem dwuznaczna a czasem trojznaczaca..bo kazdy moze sobie tlumaczyc na swoj sposob..tą dwuznacznosc,czy trojnaczenie..grunt to poczucie humoru i dystans/...buuuuu....nawet do Sardynczykow :D /...pozdrawiam :D
O moja spostrzegawczość nie musisz się martwic, zapewniam Cie. Podobnie jeśli chodzi o moje poczucie humoru czy dystans. Mam jednak sposobność czytać Twoje posty od dłuższego czasu i... bez komentarza. Może mamy inna wizje ironii? Również pozdrawiam.:)
to napisz, co ci sie akurat ty nie spodobalo
Odpisze na Twojego maila, nie mam ochoty publicznie ciągnąć takich tematów.
akurat wtej wypowiedzi nie widze nic zlego,niestosownego ..widze tylko poprzednie posty wktorych nasze rodaczki uzalaly sie na Sardynczykow ,nie iwdizly sposobu wydostania sie z wyspy,obawialy sie o swe dzieci,pisaly o niemozliwosci znalezienia pracy na Sardynii i o goracejc checi powrotu do Polski i to na zawsze../normalna kolej rzeczy ..spadly 'wloskie klapki' z oczu/a jednoczesnie zaznaczly swa poczatkowa fascynacje samcem z Sardyni..i to wszystko..mam malo czasu na reszte opisu mych mysli,ktorymi sie kierowalam przy wpisie,mam zajecie..:D
Nie wątpię, ze masz zajęcie.;) Ale może właśnie to Twoje ciągłe powracanie do tematu "jacy to włoscy samcy są be", ta krucjata w celu ostrzeżenia biednych polskich dziewczątek przed pułapkami czyhającymi na nie we Włoszech itp. najbardziej mnie irytuje. Oczywiście masz prawo pisać, co Ci się podoba, ale ja również, wiec pozwoliłam sobie wyrazić swoja opinie na temat Twoich wypowiedzi.
Caro Sardinia, probabilmente non hai capito quello che hanno scritto le forumiste.
Sei un ragazzo fortunato, basta che hai aperto la bocca e le nostre cacciasardi tentano di conquistarti. Pratticamente ti fanno a pezzi vivo.:))))

Se dici adesso:"Apriti sesamo"...sono tutte tue.:))
Jak nie znajac kogos mozecie juz wydawac o nim opinie?
dziwne podejscie.

Tylko sie przywital. Napisal, ze jest z Sardenii i juz ma "pozamiatane"?
Co niektorzy mogliby czasami troche dac na wstrzymanie....
Juz pomijajac ze tu sie mowi po wlosku. Sardinia benvenuto :-))
ecco benvenuto :-)
mnie bawia :D sa takie "zyciowe" :D
...znaczy sie ten tego-komentrze gaio, bo cos spadla na dol moja odpowiedz
dzieki mulino..przeciez o to wzyciu chodzi by sie dobrze bawic!Dziewczyny naprawde!..nawet jak sa jakies 'ostrzegawcze komentarze'..to tez suma sumarum sa... jakby drogowskazem ..do dobrej zabawy..bo mowia: ostroznie ,nie daj sie zranic,po co cierpiec potem! :D
jasne, ze zyciowe, ale przeciez jak nikt jej nie prosi o porade to moglaby czasami przed szereg sie nie wychylac, bo po co?
kazdy swoj rozum ma, a jak nie ma to niestety zawsze zbladzi, czy to w Polsce w Warszawie, czy z sasiadem w Koziej Wolce, czy na Sardynii czy w gdziekolwiek indziej.
ok..ale wrocmy do tego, ze forum to jest swiat wirtualny, ze kazda z nas tu na forum jest postacia virtualna...czasem za bardzo przenosimy 'real w sieć'!! :D he he To tylko zabawa!
ale kto wydal opinie? :D ja się odezwałam, bo juz taka zadziorna naturę mam ;) gaio z tego co wiem siedzi w temacie chemii i szpiegów w ortalionach wiec z tego tytułu zabrała głos, reszta jeszcze się nie wypowiedziala :D
[wpis usunięty]
Niestety w "swiecie wirtualnym" niektorym buzia rosnie. Chcialabym ja zobaczyc w akcji... jak wchodzi na impreze, gdzie znajduja sie Wlosi i ni stad ni z owad naskakuje na pierwszego z brzegu, tylko dlatego, ze biedak jest Wlochem i mial to nieszczescie urodzic sie na wloskiej ziemi... :-)
Chcialabym ta jej zadziornosc zobaczyc :-)
ooo INF sie pojawil..mysli, ze to bal maskowy...
no wlasnie, niektorzy za bardzo wirtualna rzeczywistosc traktuja serio, miesza im sie juz wszystko :D spasujcie troche, wyluzujcie, wyciagnijcie nozki, napijcie sie winka, zycie jest za krotkie zeby ciagle byc takim serio ;)
ach rzeczywiscie, czuje jego charakterystyczny smrodek ;)
Agn..taki powod jak podalas ..to jest naklanianie do: 1.rasizmu 2 .podzeganie do zaklocenia spokoju publicznego 3.idiotyczny pomysl..bo jak mozna do kogos miec pretensje, ze jest w swoim wlasnym kraju?????Podaj jakis lepszy przyklad..
>>przeciez o to wzyciu chodzi by sie dobrze bawic!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 43
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie