wyjazd na narty

Temat przeniesiony do archwium.
pomocy!poszukuje fajnego miejsca na wyjazd na nart.moze ktos jest w stanie udzielic mi popowiedzi.dziekuje
zerknij w google,tu jest forum jezykowe ,nie turystyczne..a wybor miejsca zalezy i tak od ciebie i mozliwosci finansowych
dzieki!uprzejmy to malo JESTES!!!anzi...za delikatnie powiedziane!ale milego dnia zycze!
polecam Livigno, jest to wprawdzie relatywnie drogie miejsce jesli chodzi o zakwaterowanie ale jest tez strefà bezclowà, miasteczko jest polozone na wysokosci 1800 m npm a wjechac ( a co wazniejsze zjechac ! ;-) ) mozna z prawie 3 tysiecy metrow. Jest duzo zroznicowanych tras i co wazniejsze- wyciagi sa w samym miasteczku, latwo dostepne darmowà komunikacja miejska. Krotko mowiac jest to swietnie zorganizowany narciarski raj.
ciao!
zalezy gdzie.. na polnocy Wloch polecam wiele miejsc: San Martino di C., Cortina d A., Folgarida, Tonale, Passo Rolle, itp.
Ja natomiast poszukuje fajnych miejsc blisko Rzymu. Czy ktos moze wie kiedy zaczyna sie tu sezon? O ile pamietam dobrze to na polnocy chyba 15 grudnia a tu?
Pozdrawiam
Monika
a ja polecam Madesimo :D
Kto to jest prawdziwy narciarz?
- Człowiek, którego stać na luksus połamania nóg w bardzo znanej miejscowości górskiej, przy pomocy bajecznie drogiego sprzętu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Inne