Konkubinat czy małżeństwo? Co się bardziej opłaca?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 102
poprzednia |
WITAM WSZYSTKICH!!PROSZE O WPISY NA TEMAT CO LEPSZE JEST W ITALI MALZENSTWO CZY KONKUBINAT{POLKA /WLOCH,POLAK/WLOSZKA}
W głowie się nie mieści.
malzenstwo jak dla mnie..bo jak ci testamentu nie zostawi to lipa..
Kobiecie czy mezczyznie? We Wloszech malzenstwo oplaca sie raczej kobiecie, mezczyznie raczej nie. Co i komu sie oplaci naprawde to niestety wiadopo PO, nie PRZED.
..myslałam ,ze ludzie sa z soba z milosci/niewazne czy konkubinat czy malzenstwo/ a nie, ze sie to "oplaca"!
Powiedz to tym, ktorzy sa PO. Np. mezczyznie, ktory palci alimenty i splaca raty za mieszkanie, w ktorym mieszka jego byla zona z nowym towarzyszem zycia. A on tymczasem wrocil do mamusi / jesli miala taka mozliwosc /...
Na takiej samej zasadzie można mówić tym, którzy są inwalidami do końca życia PO wypadku samochodowym, że auto to fajna sprawa.
tu:http://www.centrostudi-ancoragenitori.it/images/PDF/poveri.pdf jest opisane wszystko to o czym chcecie dyskutowac
Wlosi juz nawet buduja specjalne domy dla rozwiedzionych Wlochow http://ricerca.repubblica.it/repubblica/archivio/repubblica/2008/08/02/bolzano-case-albergo-per-padri-separati-sono-nuovi.html
taaa...tutaj panowie zonaci sa pogrzebani...nawet jesli cos nie idzie tak jak powinno w domu,sa zmuszeni siedziec przy zonie,inaczej ta obedrze go ze wszystkiego.nie bronie facetow,ale z mojego doswiadczenia w pracy widze,ze niektorzy z moich kolegow sa niejako zastraszeni przez zony...
Kobiety szybko ida z postepem: Prawdziwy rozwód następstwem zdrady w świecie wirtualnym http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=537006
Co to w ogòle znaczy "co jest lepsze"? Lepsze dla kogo i wg jakich kryteriow? Bo decyzji o malzenstwie / konkubinacie nie podejmuje sie chyba na podstawie cynicznych obliczen, zestawien zyskòw i strat i zadajac sobie pytanie "jakby tu lepiej wyjsc na tym interesie?" ...

O_o
taki przyklad:organizowano u nas konkurs na pewne stanowisko pracy,okazalo sie ze musze okazac L'ISEE- Indicatore di Situazione Economica Equivalente,myslalam,ze mnie to nie obowiazuje bo jeszcze we Wloszech nie pracowalam,nie mam tu rodziny,mieszkam z narzeczonym.Pani w urzedzie "oswiecila"mnie,ze liczy sie dochod i sytuacja materialna mojego narzeczonego,gdyz mieszkamy pod jednym dachem i tworzymy komorke rodzinna!!!Pracy nie dostalam(moze dochody za wysokie?),a moj facet zasilku rodzinnego wziac nie moze i zadnych przywileji nie ma,bo przeciez nie jestem jego ZONA!Boze widzisz,a nie grzmisz;)
A skąd ona wiedziała o tym narzeczonym? Po co jej o nim mówiłaś?
bo sie przywlokl ze mna;)
Hehehe, dobre.
a poza tym zaczela wypytywac gdzie mieszkam i co moglabym powiedziec?nie pracuje,wiec mieszkanko i zameldowanie mi z nieba spasc nie moglo
..jak sie trafi forsiasty narzeczony..to moze 'kasa i mieszkanko z nieba spasc':D..alez ta pani w okienku niezyciowa! :D
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Se fossi una donna e avessi un uomo che non sa scrivere e mette soltanto i punti lo wypierdoliłbym na zbity pysk.
>......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......



co to?kod "kropkowy"?
Puoi aiutarmi a capire come si fa' ad aprire nuovo tema per favore. Ho desiderio di scrivere e di farvi leggere cose bellissime che io ho avuto e....."ho perso" Ciao e grazie.
>......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......
> ......



co to?kod "kropkowy"?

>>>> Wloch,totalny analfabeta, albo ktos udaje Wlocha
No, è un italiano che ha perso "una cosa bellissima" e ora scrive cosi perche gli tremano le mani dalle troppe seghe.:))))))
ert19, jesteś nowy/a na naszym forum, jak widzę. Witamy serdecznie.:)
Moze chcial/a napisac "bez komentarza", ale mu/jej sie reka tylko na kropce zatrzymala :P
>Puoi aiutarmi a capire come si fa' ad aprire nuovo tema per favore.
>Ho desiderio di scrivere e di farvi leggere cose bellissime che io ho
>avuto e....."ho perso" Ciao e grazie.
cartone11, na ile % jestes kobietą??
..hehehehhehe racja swieta racje..makaroniarze maja przeje...jak sie chca rozwiesc..heheh udooopiony do konca zycia..
cliccati sulla linguetta "FORUM" /sopra/ e poi su "NOWY TEMAT" (in blu).
Poi scrivi il titolo del topic (TEMAT), segnare il catalogo (nel tuo caso, SOLO ITALIANO o altro ) scrivere il testo del tuo post e cliccare su WYSLIJ
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 102
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa