do Herdak'a/Inf'a

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |
Nasz drogi przyjacielu......jak kazdy z forowiczów ma tak bardzo niski poziom to ja się wciaz zastanawiam co Ty tu nadal robisz?
Masz jaki przerost,niedorost formy nad trescią wieccc poszukaj sobie forum gdzie bedzies blyszczał,swiecił,lsnił!
Masz chłopie niesamowity problem z własnym ego wieccc popracuj nad tym,całą swoją nienawiść w postaci zółci wylewaj na swoim prywatnym forum o ile jeszzce takie istnieje,a nie tu dokuczasz!
Moze Twoje zakompleksienie wynika z odmienności ale należy się do tego przyznać i jezeli nie potrafisz się znalezć w społeczeństwie to pozostaje Ci tylko izolacja w zakładzie np bedziesz mial bliko do Szamotuł.
Aproposito di...no, no, aproposito di niente: a Collegno vicino Torino c'e' un enorme complesso di un ex manicommio, grande come un paese.
I palazzi sono davvero belli, la meta' e' vuota ancora ma nascono la degli albergi, ristoranti, c'e' anche la sede del Comune. In Italia da anni che non ci sono piu manicommi....una domanda: cosa fate con i malati di mente? Mica tutti hanno delle famiglie oppure possono stare in un ospedale?
wiec masz wybór ....jak widzisz drogi Piotrze/Mirosławie czy ja Ci tammm....
bo juz pewnie caly alfabet zaliczyłes
a co on takiego zrobil?:D
a tak poza tym, widzieliscie gajusie?szukam jej po wszytskich watkach i znalezc nie moge...:)
co on zrobił???? jest sobą..czyli zle sie zachowuje...albo tableti nie działają....

nie,nie ma Gaio.
e tam, na niego nic nie dziala. On jest cyborgiem:) Fajnie bylo, jak przez jakis czas go nie bylo na tym forum...:| a teraz znowu sie zacznie odwieczna walka z infem...eh..
ale ja wlasnie nie wiemmmm ...
czy on sie podnieca w ten sposób???? nie lepiej wyrazic swoją opinie,pogadac,posmiac się...nie on tak nie potrafi.chyba musial byc bardzo bity w dziecinstwie bo ma zbyt duza nienawisc do ludzi.
hardak 14 Sty 2009, 13:22 odpowiedz
listerine, a ja sie z Toba nie zgodze. Ja tylko zauwazylem 3 osoby co representuja niski poziom
hardak 14 Sty 2009, 13:50 odpowiedz
Zeby nie bylo nie dopowiedzen. Chodzi mi o Gajusa, Prawusia i Mulinusia;)

a ja post zalozylam o 13:40....
hardaku czy nie mozna normalnie?????

Ja jestem osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi i swiata,nie z kazdym sie zgadzam nie zawsze wszystko wiemmm,ucze się jezyka chetnie korzystam z rad a nawet mam zeszycik zalozony i wpisuje sobie potrzebne informacje o forowiczów....bo nie zawsze jest net pod ręką..itd....itd....ale nie obrazam nikogo! Nikogo nie oceniam..nikogo nie wysmiewam..wytazam swoje zdanie,dziele sie informacjami i doswiadczeniami,czy Ty również tak nie możesz????
A w jakim formacie można je zaliczyć? W DVD, czy przyjdą zwykłe tirówki w jpg -u? :)))
buuhahahahahahha
O cholera! To już jest rekord świata!:)))))
ZOMO czuwa
No dobra, ale w ciągu 10 sekund???: DDDDD
hardaku, nasz drogi hardaku..........dzis pragne oglosić swiatu iz Twoja wiedza i znajomosc jezykow jest tylko i wylacznie fikcją.........jednak chyba podziekuje Bogu ze nie jestem tak samo bystra jak TY....ah dziekuje Ci Boze...ze nawet nie jestem tak samo inteligentna jak ten chory czlowiek....no coż nad chorymi trzeba się tylko pochylić.....

http://www.wloski.ang.pl/Prosba_o_przetlumaczenie_poprawnym_jez_wloskim_34395.html

hardak 7 Sty 2009, 12:06 odpowiedz
Zasób mojego słownictwa w języku polskim nie jest aż tak duży abym mógł Ci to precyzyjnie przetłumaczyć. Zostawiłem to dla bardziej kompetentnej osoby

-------------------------------------------------

http://www.wloski.ang.pl/Czy_tylko_ja_tak_dlugo_szukam_pracy_24666.html

hardak 17 Sty 2009, 01:00 odpowiedz
nie sprawdzlem w necie bo od lipca o tym wiedzialem. po za tym podatek zostal obnizony do poziomu 18 %. Znam biegle wiecej niz 5 jezykow wiec nnie musze pracowac za tysiaka;)
Pozdrawiam
hardak
-------------------------------------------------------------
http://www.wloski.ang.pl/czy_kotos_zna_niemiecki_34446.html


hardak 17 Sty 2009, 16:19 odpowiedz
Tusia10, przeciez pisalem ze jest dobrze przetlumaczone. wiedzialem o tym bez konsultacji. a krzykacze internetowi nie beda mnie uczyc jak sie tlumaczy miedzy tymi 3 jezykami ( angielski, wloski, niemiecki) Pozdrawiam serdecznie i polecam sie na przyszlosc


aaaaa teraz ponizej odpowiedz dlaczego powyzej wkleiłam przykłay....
aby nikt mi wiecje nie powiedzal ze rzucam słowa na wiatr...........
badz bezpodstawnie oceniam!!!!!!!!!!!

http://www.sfora.pl/Automatyczne-tlumaczenie-bloga-na-jezyki,wp,786
prawie już teraz rozumiesz dlaczego inf/hardak odpowiada na tłumaczenia:

-napisz do mnie itd..........

bo wklejnaie automatycznych tłumaczen pociaga za sobą ikonki......ktore niejednokrotnie widnialy przy hardaku/infie.
No, dosyć to logiczne.:)
bardzo logiczne...........
bardzo nielogiczne . informacja dla nieukow:
http://my.opera.com/ostry-deXter/blog/zmiana-znakow-na-klawiaturze-brak-polskich-znakow
ahahahah,
nie tylko o ikonki chodzi..................i miej honor....nie zapętlaj się dalej..bystrzachoooo!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze jedną rzeczą, która by potwierdzała jego "geniusz" lingwistyczny, jest całkowita nieobecność Infa na "solo italiano" - tam musiałby pisać na żywo, reagować na bieżąco..ech Inf, Inf.
ale oczywiscie ze taaakkkk...........
Całkowita nieobecność... OD LAT, OD ZAWSZE.:)
najzwyklejszy blazen ........
wnoisek jest jeden..Infa gowno obchodzi jezyk wloski..jest tu dla innych celow..i to wlasnie Wam powtarzam..i pokazuje jego cele palcem!
Inf, przez tych kilka lat, na "włoskiej placówce" było tyle różnych tematów i dyskusji, że to niemal niemożliwe, żebyś nigdy nie znalazł czegoś, do czego chciałbyś dorzucić swoją opinię.
wiec powiedzmy to głosno..........
ze czepia się młodych dziewczyn w celu netowego "nekania" badz szukania przyjaźni...biedaczysko.....ach inffff....prawda w oczy koleee,co????
Inf tu sa dla ciebie okazje i to takie ,ze nie bedzieezz musial 2 x powtarzac 'napisz do mnie na maila' : www.speeddate.com i www.camlink.com jest tylko maly mankament ja cie panna przez kamerke zobaczy to spadnie z fotela
inf/hardak....a prosilam,od kilku dni prosilam.....badz grzeczny bo bedzie lanie..
..jak cię panna przez kamerke zobaczy to spadnie z fotela...
nieuki, znalazlem orginalny komentarz infa z dziwnnymi znaczkami:
http://www.wloski.ang.pl/Italiani_analfabeti_la_catastrofe_amp232_inevitabile_28943.html
Milej nocy nieuki;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |