Wieczorynka dla kaczuszki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jeszcze raz Wszystkich,mam extra chumor i chcialabym go sobie do wieczora jeszcze bardziej poprawic.Troche sie tu smutno zrobilo i bezdusznie.
Poprosze o jakas opowiesc z cyklu moj amore i ja,roztalismy sie,on byl troche nie taki jak chcialam lub blagam doradzcie mi co mam zrobic albo ja zyc bezniego nie moge ale on bezemnie tak.
Blagam o tragi komedie.
I wcale sobie nie zartuje z kogokolwiek.Te opowiesci przy butelce dzis wieczorem dobrze mi zrobia.
Lubie Was.
Kaczuszka oczywiscie piekna :)
http://wyborcza.pl/1,75476,6402798,Przepis_na_szczesliwa_milosc.html
..jedz banana i ciemna czekolade/serotonina ci sie pobudzi/..nic innego ci nie doradze..muszisz odchorowac..to uczucie..A swoja droga kto zna jakiegos Wlocha co to cale zycie z jedna baba i na zadna inna nie spojrzal?..zna ktos?
>>>kto zna jakiegos Wlocha co to cale zycie z jedna baba i na zadna inna nie spojrzal?
ja też nie znam...ani jednego:):):):)

tragizm+komedia? kaczuszka czekaj coś wygrzebie ze swojej pamięci...
Kobiety też nie..tak na marginesie.
włocha nie znam. Ale mężczyzne owszem. Tyle że jeszcze młody
No, pójdzie do przedszkola, to mu się przestawi światopogląd.:)
Kaczuszka ile już wypiłaś, tak z ciekawości? I na ile jeszcze szacujesz swe możliwości(jeśli już nie spisz)?
jestem ciagle ok poprostu moje poczucie chumoru,czasami drazniace :)
ok.:-)
prawie...święte słowa.....facet to facet czy Włoch czy Polak.....a faceci zdradzają z kobietami ...zazwyczaj...:):)
A gdzie moj bollywood:)
No takie rozsadne wszystkie,zmiana na lepsze.
No to amore teraz beda chodzic smutne.
quasi, wydajesz się być bystrym człowiekiem. Nie wiesz dlaczego te 2 „fioletowe kabelki” cierpia na dziwną przypadłość? :-)
a Ty inf filetowy błaźnie na jaką przypadłość cierpisz???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie