Kochane pieniążki

Temat przeniesiony do archwium.
Duzo osob narzeka na sa zla sytuacje finasowa.....co trzeba zrobic by odmienic sytuacje....trzeba zrobić krok we właściwą stronę, popracować nad sobą lub... sprzymierzyć się z wszechświatem.
http://wrozka.com.pl/archiwum/2012/07/6876-kochane-pieniazki
ak to zmienić? Pewne recepty nie wymagają od nas zdobywania kolejnych „wtajemniczeń” AC. Przede wszystkim pielęgnujmy dobry nastrój. Pamiętajmy, że pieniądze podążają za radością. Kto wpadnie w psychiczny dołek, a co gorsza w depresję, naraża się na to że obfitość darów wszechświata ominie go szerokim łukiem. Douglas i Heer doradzają też zabawy w pytania. Na przykład jeśli miałabym dostęp do wszystkich pieniędzy tego świata, na co dziś bym je przeznaczyła? W jaki sposób spędziłabym dzień, gdybym mogła dysponować wszystkimi pieniędzmi na świecie? Takie gry wyobraźni wspaniale odblokowują wszelkie opory wewnętrzne. Możesz mieć wszystko, więc co dziś wybierasz? Z każdej z tych metod warto coś zaczerpnąć dla siebie. Jednego nie unikniemy – pracy nad sobą. Jeśli chcemy, by polubiły nas pieniądze, musimy najpierw polubić SIEBIE i świat. :D ..powraca przykazanie Boze: Kochaj bliźniego, jak siebie samego... Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego
sex codzienne za kazda nowa kobieta, i pieniadze nie beda tak wazne! :)
sluchaj ..ja napisalam Love your neighbor as yourself..to glowne przykazanie a nie ze codziennie masz kochac kobiete i to kazdego dnia inna..Masz kochac wszystkie naraz!:D
cos w tym jest madrego ,bo np.filozofia buddy naucza wiare w samego siebie .Jesli my uwierzymy w siebie ,i bedziemy dazyc do celu to pragnienie sie zisci predzej czy pozniej .Nic nie dzieje sie bez przyczyny i to my i tylko my mozemy zmienic swoja karme .Jesli ja bede pogodna i radosna to i moi bliscy i otoczenie wokol mnie odbiora moja dobra energie .Iwlasnie tak istotna jest praca nad samym soba ,i zycie zgodnie ze swoim rytmem zycia a co za tym idzie stawianie sobie wyzwan i realizacja marzen .Bo nic tqak nie napedza do dzialania jak wlasnie wiara w siebie ,w swoje mozliwosci .Nie bez kozery uzywa sie powiedzenia ,wiara czyni cuda .Inie wazne czy tym wyzszym jest dla jednego Bog ,dla innego Budda .Wazna jest gleboka wiara .
Cytat: MascalzoneLatino
sex codzienne za kazda nowa kobieta, i pieniadze nie beda tak wazne! :)

dopiero wtedy stana sie wazne; kobiety kosztuja.
nie mam problemow placic ;)
Cytat:
cos w tym jest madrego ,bo np.filozofia buddy naucza wiare w samego siebie .Jesli my uwierzymy w siebie ,i bedziemy dazyc do celu to pragnienie sie zisci predzej czy pozniej

Filozofia Buddy naucza że życie jest cierpieniem, wszystkie pragnienia są szkodliwe a jedynym celem człowiaka powinno być dążenie do unicestwienia, "zgaśnięcia" (nirwany).
edytowany przez Silva90: 24 lip 2012
Temat przeniesiony do archwium.