Jak znalezc męża we Włoszech?

Temat przeniesiony do archwium.
...warto zapoznać się ze wskazówkami Włoszek, które, jak się okazuje, aby accasarsi bene dobrze wyjść za mąż, potrafią podejść do „sprawy” bardzo praktycznie... :D
http://www.naszswiat.net/czas-wolny/woski-na-wesoo/3120-jak-znale-ma-we-woszech-.html
a ja jestem tego zdania że lepiej jest nie szukac za meza włocha najchetniej to by pracowali 2 godziny za 3 tys euro miesiecznie nie polecam sama sie przejechałam(ale oczywiscie co kraj to obyczaj wiec zdazaja sie wyjatki
..moze teraz odwrotnie..aha aha ahaa "Życie jest za krótkie! Rozwiedź się!" czym sie rozni IT od Pl w sprawie rozwodu?..pokrotce: w It potrzeba az 5 powodow by sie rozwisc, a w PL tylko 2 powodów :D A i jeszcze jedno..co wzbudza smiech ..zobaczcie ze to inna kultura ..nie wiedzialam ze az tak powazanie traktuja zareczyny!!..zawsze tu piszemy ze wloscy panowie fruwaja jak motyle z kwiatka na kwiatek a tu prosze!..pelna powaga...no tak "narzeczona" to juz JEGO kobieta, JEGO WLASNOSC..i jak smiala mu prysnac spod lokcia..ahahahah..do sadu ją!
Odszkodowanie za zerwane zaręczyny

We Włoszech prawo dba o trwałość instytucji małżeństwa, co ciekawe nawet od momentu samych zaręczyn. Włoski kodeks cywilny przewiduje możliwość dochodzenia przed sądem odszkodowania za zerwanie zaręczyn. Ponadto, można domagać się odszkodowania za wszelkie podarunki, które druga strona otrzymała w związku z zaręczynami. Prawo tu ustanawia roczny termin przedawnienia dla dochodzenia takich roszczeń...:D
Salve, amo tanto voi polacchine!il mio motto è sempre stato donne e buoi dei paesi che vuoi!!ma devo ammettere che con voi appunto ,da siciliano quale sono,delle volte mi sono trovato in difficolta,'perchè alcuni aspetti delle vostre abitudini e tradizioni nazionali hanno cozzato con le mie!!!!creando spesso non pochi problemi!!!Ma io ho la testa dura!!e nonostante questo proverbio italiano è molto celebre e creduto da molti,io non demordo!!!e se davvero si vuole stare insieme,non esiste nazionalita' che tenga!!!saluti!!!!!!!!1
Cytat: SettediNove
Odszkodowanie za zerwane zaręczyny

I tak powinno byc wszedzie, bo dlaczego za zerwanie kazdej innej umowy sa przewidziane kary, a porzucic kogos mozna sobie ot tak, bez zadnych konsekwencji?!
Jak ludzka moralnosc nie jest na takim poziomie, aby sie nie krzywdzic, to powinny byc ostre regulacje prawne... Moralny totalitaryzm-wtedy bydlo sie nauczy!
bydlo jest w oborze
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CafeItalia