nowi znajomi

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao tutti! Jestem dziewczyną z okolic Sieny i poszukuję nowych znajomych z moich okolic. Brakuje mi kogoś z kim mogłabym porozmawiać, wyjść do restauracji lub pojechać na wycieczkę. Jeżeli jest ktoś kto miałby ochotę na nową przyjaźń niech pisze :)
Asia

[email]
sadzac po nicku to szukasz kogos z lewicy?..mlodych komuchow?
Przez grzeczność nie skomentuje Pani wpisu. Dodam tylko jedno: widać że się Pani nudzi, ślęcząc całymi dniami na internecie i wypisując bzdury od których ręce opadają. Poziom umysłowy taki jaki widać. Zajęłaby sie Pani czymś pożytecznym. Najwyższy czas! Do męża, do dzieci, do roboty Ignorante !
Cytat: SettediNove
sadzac po nicku to szukasz kogos z lewicy?..mlodych komuchow?

A to jest forum tylko dla prawicy? Jesli tak, to sie wypisuje... :O

P.S. w towarzystwie nie dyskutuje sie o polityce, religii i pilce noznej ;)))
edytowany przez Paola81: 16 sty 2013
zapewne nie wiesz ale za nim Polska odzyskala wolnosc i z kraju podleglego Moskiwe weszal w demokracje slowo homosovieticus bylo negatywne
Homo sovieticus (łac. Człowiek radziecki) – spopularyzowane w Polsce przez ks. Józefa Tischnera określenie człowieka przyzwyczajonego do komunistycznej formuły państwa, oczekującego, że od państwa otrzyma pracę, opiekę socjalną, zdrowotną i inną w zamian za płacenie podatków
Homo sovieticus:

człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej),
dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności,
koniunkturalizm, oportunizm,
agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych,
brak samodzielnego myślenia oraz działania,
oczekiwanie że "ktoś coś załatwi",
zniewolony intelektualnie,
pozbawiony osobowości i godności,
całkowicie podporządkowany władzy.

--teraz tez ci rece opadaja?
Cytat: SettediNove
--teraz tez ci rece opadaja?

Nie. A powinny z jakiegos powodu? Po prostu nie widze sensu mieszania polityki w luzne rozmowy na forum.
To dosc drazliwy temat, a zauwazylam, ze zaciete dyskusje nie sa na tym forum mile widziane :)
edytowany przez Paola81: 16 sty 2013
j a nie prowadze zacietych dyskusji tylko zauwazylam nicka ..widmo, incubo z przeszlosci wszystkich Polakow
scossa elettrica...
Cytat: SettediNove
j a nie prowadze zacietych dyskusji tylko zauwazylam nicka ..widmo, incubo z przeszlosci wszystkich Polakow

Chyba tylko starszych pokolen...
Nie ma co zyc przeszloscia! Trzeba patrzec w przyszlosc! :D
..tak jak nie moge przejsc spokojnie obok siedziby Wloskich Komuchow ..gdy widze sierp i mlot.
Zlo zawsze szlo od Wschodu
Sette... jesteś dnem totalnym. I to nie tylko moja opinia :) Już ktoś mnie poinformował o Twoich wątpliwych walorach intelektualnych, mściwości, wścibianiu nosa wszędzie tam gdzie cię o to nie proszą, a nawet prawdopodobnej chorobie psychicznej w co raczej nie watpie. I miej minumim godności żeby mi nie cytować WIKIPEDII slowo w slowo, bo to zaden autorytet dla ludzi na poziomie /do ktorych ty sie niestety nie zaliczasz/ i twierdzić, iż mój nick to ja osobiscie :)
Cytat: homosovieticus
Ciao tutti! Jestem dziewczyną z okolic Sieny i poszukuję nowych znajomych z moich okolic. Brakuje mi kogoś z kim mogłabym porozmawiać, wyjść do restauracji lub pojechać na wycieczkę. Jeżeli jest ktoś kto miałby ochotę na nową przyjaźń niech pisze :)
Asia


Bedaczka, chcialas nawiazac nowe , jak mniemam, mile znajomosci a tym czasem.....witaj na forum :D

[email]
no to przynajmniej wiemy ze ktos tu sie bardzo zajmuje moja osoba i rozsyla informacje o mnie ..dzieki ci za to info i upewnienie mnie w tym..warto bylo pociaganac cie za jezyk--ze swej strony powiem ci to, ze stary stary trol o setkach roznych nickow--chials nowaizac nwoe znajomosci..udalo ci sie,sukces! trol sam cie odszukal... Co domnie zycze ci milych znajomych w Sienie,to sliczne miasteczko,moze sprobuj mego sposobu wejdz na gg i wpisz wszukane mistao Siena..napewno sa tam Polacy--a wpisy na filetowy mail od trola zglos do admina jako wpisy od niechcianej osoby-dodam ze nie znalazlam w sieci adresu stowarzyszenia Polakow w Sienie.Widocznie nie istnieje
sorry za literowki
Temat przeniesiony do archwium.