Szukam dziewczyny w Rzymie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam , mam 30 lat dosc przystojny :) ale samotny w rzymie gdzie pracuje , chcialbym poznac jakas dziewczyne koniecznie polke jesli jest jakas dziwczyna powarznie zaintersesowana niech pisze na ten mail [email] Pozdrawiam
tak w srodku nocy cie przypililo na dziewczyne???....a skad ona ma byc powaZnie zainteresowan toba skoro ci nie zna?Polki w Rzymie raczej smigaja wzrokiem ze wloskimi przystojaniakami
moze tu poszukaj w niedziele,pod kosciolem http://www.naszswiat.net/magazyn/moje-trzy-grosze/66-niedziela-polakow-w-rzymie-.html
http://duszpasterstwopolakowwrzymie.com/d_mbpn.html
wiesz ja nie ejstem zrzymu nie wiem czy te dane,jak godzina rozpoczecie maszy jest jeszcze aktualana ..ale zawsze mozesz dowiedziec sie sam

Program obchodów Wielkiego Tygodnia w naszym kościele:
Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy św.
Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00
Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00
Wielka Sobota – Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 21.00
Od godz. 9.00 do godz. 17.00 w auli Jana Pawła II poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny, natomiast w kościele możliwość spowiedzi i adoracja przy Bożym Grobie.

Msze święte w tygodniu: 7.15 i 18.30; w niedziele: 7.15, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 18.00. W kościele Santa Maria della Consolazione o godz. 9.30.


http://www.wloski.ang.pl/forum/cafeitalia/213577

http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/166296
http://www.wloski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/229229
sorry za literowki :D
Dobre!uśmiałem się!o 3w nocy,logicznie rozumując,ciekawa pora!ha!ha!
Ale znam takie dziewczyny,które też piszą o 3 w nocy!hm!
...a może i kobiety,ale''dziewczyny''niech to będzie komplement!
Aha czyli polakow juz nagle nikt niechce ... glopie te polki ktore biegaja za wlochami tak zwane znane na calym swiecie naiwne poleczki glupie i latwe ... sa jednak wyjatki i takiego ja szukam :) settedinove niepisz pod moimi postami bo zygac mi sie chce jak cie slysze jadowita zmijo
dlaczego sie czapiacie niechcecie polakow to idziecie sie sprzedawac wlochom jako polskie niewolniczki , jakie glupie jestescie i zlosne zero doswiadczenia , na pewno ja cos na ten temat wiem troszke wiecej niz wy zdesperowane glupie poleczki
Wiesz!!akurat jestem rodzaju męskiego,szukasz porządnej dziewczyny,a plujesz na wszystkie!nie wszystkie takie są,skąd wiesz?przebierałes sie za ''poleczkę''...zazdroszczę doznań!a post od settedinove masz stonowany,wyjasniajacy,z lekkim polotem!piszesz,że masz 30 lat,..gratuluję młodosci!z twojego pisma wynika,że ''smarujesz''jak 15-latek!
Widocznie hussar ma doswiadczenie, tylko z Polkami wlasnie takiego typu ktore spotkal za granica. niestety musze sie z nim zgodzic po czesci , nie wiem dlaczego poprzedniczaka napisala ze Polki uganiaja sie tylko za wloskimi przystojniakami, uwazam ,ze wlosi mysla ze jak Polka to latwa wiec i od razu da im to co oczekuja , niestety ja nie spotkalam az takich wloskich wyjatkow. I nie sadze tez ze wlosi sa az tacy przystojni uwazam ze polak - to polak. Takze jesli chlopak - facet czuje sie samotny skoro napisal taki anons to przestancie Go krytykowac, bo to troche zalosne jest bo niestety tylko my Polacy potrafimy z igly zrobic widly, i we wszystkim znajdziemy cos negatywnego. Wiec troszke wyrozumialosc. Pozdrawiam i milej niedzieli zycze.
Wcale go nie krytykuję,nie spodobał mi sie ton jego wypowiedzi,stąd dostał ''kontrę''ode mnie!ale podoba mi się twoje ''polak-to polak'',gdzieś napisałem,że ''latino lover''to mit,(ankieta wśród kobiet)winno byc ''latino ściemniacz''!pozdro!i też miłej niedzieli!
Hussar! zdobywaj,a nie szukaj!pamiętaj,kobiety lubią byc zdobywane!A....gdybyś miał za dużo odpowiedzi,odstąp trochę!!
a4blanche niespodobal ci sie moj ton ? a kto cie tutaj zapraszal ? czy jestes zainteresowany ogloszeniem ? no slucham ty madry dojrzaly mezczyzno co pieprzysz jakies glupoty na forum i czepiasz sie ludzi i przeszkadzasz !!! Ja nie jestem po to tutaj zeby uzerac sie z jakimis prostakami , nikogo niechcialem tez obrazac ale skoro ktos tu do mnie cos pisze to musze odpowiedziec tak. Ty smarujesz jak 15 latek zajmij sie swoim zyciem skoro taki dojrzaly jestes bo ja sie zajmuje soba .

Galaxia123 Powiedzmy ze Dobrze napisalas , tylko ze ja mam doswiadczenie nie tylko z polkami we wloszech w pl to samo jest jak obckrajowiec to sie bija ktora mu pierwsza da to jest okropne i glupie szkoda ze polki z tej glupoty sobie sprawy niezdaja... w koncu slowo slaves pochodzi o slowa slowianie wiec niema sie co dziwic ...ale to trzeba zrozumiec , zrozumiec samych siebie .
Aczkolwiek poznalem wiele wspanialych kobiet ktore mysla inaczej ... i takiej wlasnie szukam .. dlaczego tutaj ? Dlatego ze ciagle pracuje i niemam czasu na nic !!!
hussar wyluzuj troche to jest internet forum publiczne i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie tak jak odebral, wiec nie trzeba byc nie milym wobec innych osob tylko zbastowac troche nie potrzebnie podsycasz ogien, bo wg mnie temat jest zakonczony. moja propozycja polishdating.it tu tez sie mozna poznac, a jak sie zaproponuje spotkanie to poprzytulac nawet. Pozdrawiam i wiecej dystansu zycze wszystkim
Hussar,między nami jest niewielka różnica wieku,a intelektualnie......nie dałem ci powodu,bys czuł się urażony,nie mów o polkach,że ''slave'',tak określano słowian,ale mówiąc,że polacy to też ''slave''jest to naciągnięcie,raczej dotyczy to słowian bliżej imperium rzymskiego,natomiast ty,jak najbardziej pracujesz dla potomków niewolników(legionista wzbudzał podziw i strach wśród ludów podbijanych,był wysoki,dobrze zbudowany,i mówił łaciną)latyfundia miały kilkaset niewolników,co z nimi,ano są typowymi włochami.jaki jest twój pracodawca?
slavi glownie mowi sie teraz na pochodzacych z terenow dawnej Jugloslavi.
Napisalm ,ze: Polki smigaja wzrokiem za wloskimi przystojaniakami..bo kazdy lubi ptrzec na to co ladne nikt od czegos co jest ladnego nie odwraca wzroku..nie pisalam ,ze Polki sie UGANIAJA!..tego nie napisalam,prosze mi nie przypisywa nie moich slow
Cytat: hussar191
Aha czyli polakow juz nagle nikt niechce ... glopie te polki ktore biegaja za wlochami tak zwane znane na calym swiecie naiwne poleczki glupie i latwe ... sa jednak wyjatki i takiego ja szukam :) settedinove niepisz pod moimi postami bo zygac mi sie chce jak cie slysze jadowita zmijo

Rzygac pisze sssssie prze RZ..i nie ssssslyszysz mnie i nie widzisz..mozesz NIE CZYTAC moich wpisssssssow jest opcja na forum wylaczenia wpisssow osoby, ktorej sie nie ma ssssie zyczenia czytac ,mozezssz ja ssssobie wlaczyc.Me wpissssy beda dla ciebie woczasssss niewidzialne jak i twoje dla mnie..ssssssss
To forum to nie forum ogloszen ani towarzyskich ani matrymonialnych ani do obrazana forowiczow ,pomyliles fora.To jest dyskusyjne forum jezykowe i kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini w grzeczny nie ublizajacy innym sposob. polecam info o Netykiecie
Netykieta to zbiór zasad savoir-vivre obowiązujących w Internecie. Zostały stworzona po to, żeby pomóc skutecznie i przyjemnie komunikować się z innymi.
http://www.taat.pl/article/netykieta/index.php
http://www.netykieta.dlawas.net/
,a4blanche niespodobal ci sie moj ton ? a kto cie tutaj zapraszal ? czy jestes zainteresowany ogloszeniem ? no slucham ty madry dojrzaly mezczyzno co pieprzysz jakies glupoty na forum i czepiasz sie ludzi i przeszkadzasz !!! Ja nie jestem po to tutaj zeby uzerac sie z jakimis prostakami , nikogo niechcialem tez obrazac ale skoro ktos tu do mnie cos pisze to musze odpowiedziec tak. Ty smarujesz jak 15 latek zajmij sie swoim zyciem skoro taki dojrzaly jestes bo ja sie zajmuje soba .

Jak zajmujesz się sobą,to na co ci dziewczyna!
..dziewczyna mu potrzebna,pewnie ma "mokre sny" o 3 ej,tzw polucje.... bedzie mowil do niej :ty zmijo zamiast: amore czy tesoro. Wspolczuje jej z gory
Wyjasniam,że chodzi mi o czas,proszę dwuznacznie nie interpretowac!
--a jaki tam z niego husarz..wiecej szumu robi niz jego oczy gesich bialych pior w zyciu widzialy:D
Na tym forum jest sporo postow glownie zakladanych przez Wlochow chcacych poznac polska dziewczyne..Wlochom sie nie dziwie ,nic tu nie wskorali, ale zeby Polak jakoby dorosly 30 letni tak zenada odstawial..chyba ze wzgledu na anonimowosc w sieci!..idz husarz na Baddo czy inne forum.
wlochow chcacych pznac polskie kurwiska a nie polke , polke seksualna niewolniczke ahahah prosze was , nieczytam waszych postow wiec niepisac :D
Hussar! cóż ja ci poradzę,że z żadną polką nie doznałes uniesień!nie obrażaj ich,są inne sposoby!!!!
Mniemam,że utrzymujesz się z pracy swoich rąk,to przynajmniej w nocy daj im odpoczac,budzik nastawiasz na 3,czy budzi cie w nocy?
Polki-obraziłes!co mogę ci poradzic w tym problemie!A.........jest taka........nazywa się''GummiFrau"!jak chcesz adres,powiedz to wyslę!

fajne thread.
tez jestem przystojne, tak duzo ze czasami kobiety nawet nie patrza na mnie bo sie boja :D
Jezeli jest jaka zainteresowana kobieta, 18-24,lat prosze na priv.

fajne, lubie taki anonse.

Garantuje wszystko co jest mozliwy....z wyjątkiem romansu!

PS: zgrzeszę na kilka rzeczy...jedno o tego, jest jezyka polskiego...ale chyba nie potrzebna!
Nie potrzebny ci ani j.włoski,ani polski,w zupełnosci wystarczy ci ten namacalny twój!Powodzenia w zbieraniu anonsów!...:D
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia