Bezpośredni lot do Lamezia Terme z Polski

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie, gdyż organizuję już teraz wakacje we Włoszech , dokładniej na Calabrii. Moje pytanie do Was brzmi czy istnieje jakiś bezpośredni lot do Lamezia Terme z Polski? Gdyż przeszukuję internet i ciągle pojawiają mi się przesiadki... Może ktoś leciał to wie :) będe wdzięczna za odowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
wlasciwie to KIEDYS byly bezposrednie loty..teraz od kilku lat obserwuje tendencje, ze jest TOTALNY BRAK bezposrednich lotow..najpredzej znajdzie sie bezposredni lot tylko do Rzymu czy Mediolanu.O innych mozna marzyc..Wlochy nie sa juz trendy... nie sa oplacalne dla przewoznikow

Wszystko co DOBRE to JUZ BYLO!teraz jest juz tylko coraz gorzej....:D
http://www.skyscanner.pl/
jakoś mnie nie przeraża to '' CORAZ GORZEJ'' :)
dziękuje za pomoc Sette.

będe zatem szukać lotów z nastwieniem ''przesiadkowym'' :D
ja kiedys lecialam do Lamezia Terme, z 2 przesiadkami, Ryanairem, mega tanio! mozna leciec do Bergamo i stamtad do Lamezia, ja lecialam do Bergamo, potem Paryz B. i stamtad do Lamezia. sam bilet z Milano do Lamezia kosztowal tyle, co mnie cala podroz 5 samolotami
Cytat: Ziomek_ita
ja kiedys lecialam do Lamezia Terme, z 2 przesiadkami, Ryanairem, mega tanio! mozna leciec do Bergamo i stamtad do Lamezia, ja lecialam do Bergamo, potem Paryz B. i stamtad do Lamezia. sam bilet z Milano do Lamezia kosztowal tyle, co mnie cala podroz 5 samolotami

Wlasnie,dlatego tez mysle ze rozsadniej,a juz na pewno taniej,byloby doleciec do Rzymu,czy Neapolu a pozniej pociagiem np. Freccia rossa i wciagu 3 godzin jest sie w Calabrii,a nie podrozowac 22 godz.z przesiadkami
dziękuje za cenne wskazówki, ten pociąg to też całkiem przyjemnie :) muszę dobrze to rozplanować.
Taniej na pewno nie, chyba ze sie znajdzie pociag regionalny, ktorych coraz mniej. Freccie na pewno nie sa tansze od Ryanaira :)
Cytat: Ziomek_ita
Taniej na pewno nie, chyba ze sie znajdzie pociag regionalny, ktorych coraz mniej. Freccie na pewno nie sa tansze od Ryanaira :)

Z Rzymu do np.Paoli 30 euro i 4 godz.jazdy a nie z przesiadkami na Wyspach owczych i 20 godzin lotu:-) i to Fracciabianca a nie regionalny.
Speedcore sprobuj poszperac na www.trenitalia.it i moze Ci sie uda dopasowac jakis pociag
30€ to nie tak zle rzeczywiscie. tylko, ze ja mialam mega ograniczone fundusze, a bardzo chcialam do italii chociaz na tydzien, za cala podroz zaplacilam niecale 180zl, wiec oplacalo sie przesiadac, niekoniecznie na wyspach owczych, ale tez bym sobie pozwiedzala, bo nigdy nie bylam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Solo italiano