Kafejka na forum

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 63
poprzednia |
Uwaga:

Bardzo proszę o NIE robienie z forum czata czy kafejki do rozmów o wszystkim i o niczym - to jest forum językowe i należy tego się trzymać. Jeśli macie ochotę porozmawiać to proszę wejść na dowolny czat.
e tu chi saresti?
kolejny rompipalle?
Cominciamo...?
A juz myslalam ze bedzie troche spokoju.......Czy to nie ludzie z samoobrony probuja tutaj swoich sil???
e comminciata la caccia alle strege:)

a quanto pare il master se ho capito bene
Irvin, Dawid, Help i reszta "grupy", to ja. W watku polacca e italiano Weba napisala co nastepuje:

"Sluchajcie. Ja tu pisalam do administratora by umiescil nasze forum troszke z boku bysmy rzeczywiscie nie byli latwa zdobycza dla niepowolanych. Kogo bedzie interesowal temat ten bedzie musial wejsc specjalnie na to forum i nie bedzie mogl zarzucac nam, ze gadamy nie na temat lub wpisywac jakies posty nie na miejscu... Co o tym sadzicie? Chcialabym byscie wyrazili swoja opinie."

Podzielam jej zdanie, tzn. zamiast wyklocac sie z innymi i wysluchiwac polajanek od admina (jesli to on), to moze po prostu zarzadzajacy tym forum przebudowaliby troche jego konstrukcje.

Waiting for your comments.
Dee
tak . wyglada na to ze juz ktos zrobil porzadki...bo wszytskie watki z nami poznikaly:)...to pewnie za chwile tez zniknie.
Watek Dyskusja c.d. jeszcze jest... Niewazne. Tylko nie wiem, czy zauwazyles, ze tylko do nas sa pretensje, tylko nas sie usuwa... choc watkow "niejezykowych" jest na tym forum cale mnostwo.
dokladnie! zapominaja ze jakby nie bylo pomagamy calej kupie ludzi.
a jak sie niektorzy rozmawia o jedzeniu to jest ok. albo o piosenckach ...co gorsze angielskich ...no i oczywiscie tylko i wylacznie po polsku rozmawiaja...i to jest ok.
Ktos sie pewnie poskarzyl .
Cenzura wciaz istnieje
przypomina mi sie porownanie-macchine traduttrice
Nie pamietam czyje to bylo -ale chyba tylko tego typu zachowanie na forum tu sie akceptuje....a ze ludzie czesto tylko przepisuja smski i potem odpisuja tylko i wylacznie za naszym posrednictwem to jest ok:) no coz ...brak mi slow zeby dodac cos wiecej.
Hi Dee,
I thing this is really good idea..."Birds of a feather flock together"
What about others ?
Help
Niewatpliwie ktos sie poskarzyl, choc nie rozumiem, o co tyle szumu... Mam prosbe do osob zarzadzajacych strona: traktujcie wszystkich rowno, nie powinno byc tak, ze niektorym kasujecie posty, a inni nadal pisza co chca. Badzcie konsekwentni, nie tylko my nie piszemy tylko i wylacznie o sprawach jezykowych i nie wydaje mi sie, zeby do tej pory Wam to przeszkadzalo...
Pozdrawiam,
Dee
No i popieram Dawida: dopoki pomagamy innym jest spoko... To przykre.
Dee & Dawid,zastanawiam sie czy to forum zawsze bylo takie problematyczne czy tez odkad mysmy sie w nim pojawili?
Moze cos Wam jest wiadomo na ten temat?
pomagamy ? i to w jaki sposob .Potem tylko ktos skutecznie przepisuje na swoja komorke. Moze trzeba by sie i tymi forum. Potrafia czasem zrobic tylko urzytek z Ctrl+c i Ctrl+v
najgorsze jest to ze jak od 2 miesiecy obserwuje forum to tego typu banalnych forum nie na temat wloski sa setki...ale dobrali sie do nas. Complimenti.
Help, ja tu odwiedzam te strone od jakichs 2 tygodni, wiec ekspertem nie jestem. Ale przejrzyj wszystkie watki, chtba od zawsze gadalo sie tu rowniez o "pierdolach". A mowienie, ze akurat my traktujemy to forum jak czat jest kompletnie nie na miejscu, bo jestesmy jednymi z najbardziej aktywnie pomagajacych osob.
Dee ja to rozumiem, bo nie raz przekonalam sie na wlasnej skorze o Waszym zaangazowaniu....A moze wlasnie w tym tkwi problem.Pojawiliscie sie"Wy" (Ty,Dawid, Irvin) i "najlepsi" przestali juz byc "najlepszymi"
la gelosia!
dziewczyny ! proponuje zaczac nowe forum ...np o :
pieluchach , o angielskich piosenkach,o wlochach(mowie o facetach). o dyskotekach we wloszech ....(tematy ktore tu krolaowaly od tygodni)

coz milion tematow...ale do zadnego z tych sie nikt nie doczepil.
Jakos tego za bardzo nie moge zrozumiec wg jakich kryteriow do tego podchodza?
LUKAR tesoro ...moze Ty nam laskawie odpowiesz?
Nie wiem, help, nie sadze... Trudno powiedziec, kto ma do nas najwiecej pretensji o "zbaczanie" z tematu (a jaki on tak naprawde jest?) - oprocz Sla - bo wiele krytykujacych nas osob wystepuje pod nickami typu Anonimo czy Gosc... Mnie osobiscie jest obojetne czy jestem najlepsza, czy nie; jesli potrafie pomoc, to to robie, i byloby milo, gdybym pozniej nie musiala znosic roznych absurdalnych atakow.
Dawid raczej nie oczekuj,ze ktorykolwiek z autorow tych bzdurnych&pretensonalnych wypowiedzi sensownie zargumentuje Ci czym sie kierowal wystepujac na forum oraz jaki cel chcial w ten sposob osiagnac.
Pisalam juz o tym i powtorze raz jeszcze ,ZAZDROSC I PROWOKACJA oto sa dwa glowne powody dla ktorych ludzie pisza takie herezje pod naszym adresem!!!!
milego dnia wszytskim ...zapomnialem
buona giornata a tutti. Specialmente allla gente (e a voi ragazze "cattive")con le palle:)
IRVIN, gdzie sie zaszylas??
Dawid, znaczy, ze sie zmywasz?:(
Przepraszam ze zostawiam Was same na polu bitwy , na pewno zobaczymy sie jutro. Ciekawe czy nam odpisza ? Jak myslicie?
Milego tlumczenia-mecchine traduttrici
Siete stupende.
Nie odpisza, ogranicza sie do kasowania naszych postow.:)
Buona serata anche a te, modello maschile della macchina traduttrice.;)
Dee
Caro Dawid,
Buon pomeriggio,a presto!
:)
Scusa mi,direi` buona serata(ho dimenticato un ora di differenza:)
Help, kochana, scusami pisze sie lacznie.:)
Kochana Dee,nie moglabys choc raz potraktowac tego jako przeoczenie....
Nie! To forum jezykowe!!;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 63
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa