od administratora

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 248
poprzednia |
Informuję, że każde kolejne próby wklejania artykułów będą kończyły się blokadą konta lub banem - dotyczy to szczególnie użytkownika 'inf', nie będą mnie interesowały tłumaczenia.

Także pyskówki i obrażanie innych forumowiczów, zakładanie takich samych wątków w miejsce skasowanych będę "karał" tak samo jak za artykuły.

Tutaj możecie się na mnie wyżywać i tylko w tym wątku.

Lukasz
kolejny na celowniku "genio/eugenio" za teksty typu "Wiem, że się dobrze czujesz, gówno w kloace czuje się wyśmienicie." - inne równie 'ciekawe' usunąłem.
...hmm, przepraszam, ale ja naprawdę byłem przekonany o dobrym samopoczuciu interlokutorki, sama mówiła.
nie interesuje mnie to, każdy wpis na poziomie szamba który znajdę będzie karany - proszę się zastanowić PRZED napisaniem
Dobrze więc, będę musiał wznieść się ponad poziom bruku, tylko z kim wtedy będę mógł porozmawiać?
No tak teraz wychodzi że ja jestem agresywny
Ty inf bardzo się starasz o bana - choćby liczbą założonych kont
Proszę mnie zbanować i drugą stronę dla sprawiedliwości
przyznaję bez bicia założyłem kilka kont
Gwałt niech się gwałtem odciska!!!:))
no nareszcie!glos sprawiedliwosci!Bo juz strach bylo cokolwiek pisac,zeby nie zostac zmieszanym z blotem:(pozdrawiam
Brawo za meska decyzje Lukar!
emiliape popieram
infjo. - tylko ten nick jest aktywny, zobacze nowy - wylatujesz
dobrze
Ale osobnicza co robiła awantury na forum hiszpańskim też
Inf, hehe, co ci za różnica, czy wylecisz sam, czy z kimś?))))
Miejże trochę honoru chłopcze i spróbuj być mężczyzną:
Będzie spokój na forum
inf - pilnuj siebie, to wystarczy
Dobrze będę się pilnował.Pozdrawiam serdecznie
I dobrze robisz Infusiu i dobrze robisz, bo jak widzę, w twoim przypadku to gra niemal o życie.
Mówię poważnie, ciekawe, jak teraz wykorzystasz swój potencjał intelektualny, zaczniesz pisać sam? Zobaczymy.
genio - wylecisz za te osobiste wycieczki
genio/eugenio, nie sprowokujesz mnie jesteś na to za cienki bolek. Pozdrawiam Cię serdecznie
O przepraszam bardzo, jasne że czasami jestem złośliwy, ale w tym wypadku co znowu?
Wycieczka osobista była, przyznaję w stosunku do Infa, zresztą głowę dam sobie uciąć, że to co napisałem jest zgodne z prawdą, dla niego zbanowanie byłoby tragedią.

Jeszcze jedna rzecz, którą mówię jak najbardziej poważnie: gdybyś Administratorze miał kiedyś zamiar go zbanować, zbanuj mnie w zastępstwie, mnie to szczególnie nie wzruszy a chłopak nie będzie cierpiał i będzie mógł się realizować na swój sposób.
Pozdrawiam
Lukar,
pytanie trochę z innej beczki, ale istotne dla większości z nas - dlaczego nie ma na fiolecie słownika? Przeciez tworzony był przez forowiczów. Dlaczego zniknął?

pzdr.
dołączam sie do pytania!
polalam sie :)
Gajowy, do cholery!! Polewanie się na forum publicznym jest także surowo zabronione. Wytrzyj to, bo doniosę, gdzie trzeba.:))
ja juz pytalam kilka razy i nadal mnie to nurtuje! Czy slownik wroci?
Dlaczego został zdjęty wątek o zignorowaniu przez włoskich polityków irańskiego prezydenta? Mało w tym było włoszczyzny?

Jeszcze trochę i jedynymi tematami o których będzie wolno pisać będzie włoskie żarcie i włoscy amore.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 248
poprzednia |

« 

CafeItalia

 »

Studia językowe