Cils 3- S.O.S.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 65
poprzednia |
Pilne. Będę Wam wdzięczna za info o podręcznikach przygotowujących do tego egzaminu na poziomie 3. Same testy egzaminacyjne -Quaderni Cils znam. Grazie mille:)
Czesc Lumaca. Ja tez przygotowuje sie do egzaminu Cils i zostal mi jeszcze tylko tydzien czasu na podjecie decyzji czy zdawac cils2 czy cils3. Mialabym prosbe, skoro znasz testy egzaminacyjne na poziomie cils 3 moglabys opisac mi krotko czego wymagaja? (co musisz umiec na 100% itp.). Bylabym Ci bardzo wdzieczna.
hej, sorki ze pozno odpowiadam. Nie mogę Ci pomóc, bo chcialabym raczej kogos przygotować do tego egzaminu, na razie mam tylko jeden komplet egz. ze strony http://portal.unistrapg.it/canale.asp?id=80
Nic nie szkodzi. Zdobylam juz wszystkie potrzebne mi informacje i materialy. Dzieki i tak za odpowiedz.
PS. Na stronie ktora podalas sa proby egzaminow celi, jesli chcesz mam cils 3 z czerwca 2004 i grudnia 2003.
Pozdrawiam
Super! Przeslij mi proszę testy o ktorych mówisz na [email] Co do przygotowań, to: buon lavoro:-)
hejka:):)jestem po raz pierwszy na tym portalu ale bardzo cieszę się, że znalazłam osoby któe też mają zamiar zdawać CILS:)))przymierzam się do poziomu 4 ale byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące materiałów i przykłądowych testów..gdzie można je zdobyć..?a może ktoś z Was posiada???pozdrawiam serdecznie:)
Czesc ja wlasciwie zapisalam sie juz jakis czas ale wtedy w portalu malo kto byl zarejestrowany i niczego sie nie mozna bylo dowiedziec :), mam taka prosbe moj mail to [email] bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje o Celi 2 lub 3, ewentualnie jakimsc innym waszym zdaniem godnym uwagi egzaminie :). Pracowalam kilka lat podczas wakacji we wloszech jako kelnerka i moge udzielic jakis informacji w zamian (z zalatwienem pracy bedzie gorzej) a obecnie meszkam w Dublinie jezeli to by sie komus przydalo. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia wszystkim zdajacym egzaminy
ja bym chciala sie dowiedziec jak sie mieszka w Dublinie, bo za dwa lub trzy lata chcialabym przeprowadzic sie do irlandii lub szkocji. Jakie sa realne mozliwosci znalezienia pracy, jak sie zyje wsrod irlandczykow? za wszelkie info dziekuje i pozdrawiam!
moglabys podac maila? bo nie chce zasmiecac formu :( bo to chyba nie na temat ale chetie opowiem
albo napisz na [email]
ciao czy ja mogę prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji dotyczących cils (testy idt)? moj mail: [email] z góry dziękuję:-)
CZesc, w grudniu zdawalam Cils 3, ogólnie było miło alee egzamin trudny, wymaga sie nie tylko znajomosci jezyka (Choc nie ma zadnych zadan stricte gramatycznych) co umiejetnosc pisania listow oficjalnych, wyciagania wnioskow z tekstow, pisania streszczen wypowiedzi. Zdawalo nas 6 osob, w tym 3 po romanistyce, i wszyscy bylismy zaskoczeni wysokim poziomem egzaminu. Sama jestem po anglistyce i moge powiedziec, ze Cils 3 to mnw. odpowiednik Advanced lub ciut wyzej. Ale materialow niem a, wszyscy szlismy na oslep.
hej,
czy moglabys przeslac rowniez mi te teksty? z gory dziekuje
[email]
cześć! To pewnie razem zdawaliśmy ten egzamin w Bielsku - Białej. Fakt, według mnie egzamin był trochę ,,kosmiczny'' chociaz oczywiście do zdania, jak każdy inny! Mam nadzieję że uda sie nam wszystkim całej szóstce!!! A materiały jakieś po tochu mozna zdobyć. Ale fakt że nie jest to łatwe! Może w czerwcu spotkamy się na livello 4! Ja przygotowania juz rozpocząłem a jako romaniście z wykształcenia wstyd by mi było tego nie zdać. Sądze jednak że nie ma jednak żadnych gwarancji na zdanie tego za 1, 2, 3 razem! Trzeba być naprawdę mocnym i fanatykiem hobbystą. Jakaś matura podstawowa czy rozszerżona z włoskiego, czy wstepny na italianistykę to pestka przy CILS 3 lub 4.
Oczywiście na stronie www.unistrapg.it są testy CELI, bo ten uniwersytet przeprowadza ten egzamin. P.S: Jeśli możesz to poprosiłbym tez Cie o przesłanie tego CILS 3 z VI 2004 i XII 2003. Oto mój adres: [email] , jeśli potrzebujesz czegoś o egzaminach CILS czy Celi ( wersje z poprzednich lat to ja czymś takim dysponuję). Pozdrawiam :)
hej! czy mogłabym Was prosić o przesłanie próbnych testów CILS 3!!! bardzo Was prosze! mam zamiar zdac ten egzamin teraz w czerwcu i chciałabym sie zorientować na jakim jest poziomie (CILS 1 2 i 4 też bardzo mile widziane) z góry dziekuje! moj adres: [email]
czy mogłabyś mi przesłać te testy CILS3!!! bardzo prosze!!! [email] DZIEKUJE
CIAO,
POZIOM SWOJEGO WŁOSKIEGO MOŻESZ SOBIE SPRAWDZIĆ JAK SOBIE WEJDZIESZ NA STRONĘ WWW.CENTROITALIANO.PL, TAM WEJDŹ NA IKONKE PO LEWEJ STRONIE CILS, ROZWIĄŻ TEST KWALIFIKUJACY NA DANY POZIOM I WYŚLIJ JAKO ZAŁĄCZNIK DO NICH, NA MAILA. OTRZYMASZ SZYBKĄ I PROFESJONALNĄ ODPOWIDŹ CO DO TWOJEGO POZIOMU.
ALE NA CILSA TRÓJKĘ TRZEBA BYĆ ,,MOCNYM''..... TAM NIE MA NIC PROSTEGO, BANALNEGO CZY ŁATWEGO..... I NIE JESTEŚ W STANIE PRZEWIDZIEĆ CO MOŻE BYĆ..... I PO TO STRICTE SIE PRZYGOTOWAĆ JAK BEDĘ MIEĆ CHWILĘ CZASU I ZNAJDĘ TO CI WYŚLĘ COS Z CILSA 3 CO JUŻ BYŁO. OCZYWIŚCIE JAK JESCZE CHCESZ...
POZDRAWIAM
Ja tak troszke z innej beczki - mianowicie chcialabym Was prosic o jakis odnosnik do stronki z informacjami na temat egz. z wloskiego - poziomow, struktury... Najchetniej rowniez z porownaniem do egz. z ang. lub fr. No chyba, ze komus chcialoby sie zrobic krociutkie streszczenie :)
Cześć,
Wejdź sobie na strone www.centroitaliano.pl a tam na ikonke , po lewej stronie CILS - tam będzie o poziomach i strukturze też. Porównania różnych poziomów egzaminów będa też na włoskiej stronie www.unistrasi.it tam wejdź na stronę o CILS i potem na dole będziesz miała ikonke ,,lineeguida CILS'' sa to materiały o CILSIe z porównaniem do FCE z ang. czy DELF z francus. e.t.c..... Możesz wejść też nastronę www.naukajęzyka.pl też będzie duzo o egzaminach, poziomach : krótko o wszystkim po trochu.....
SALUTI, gregorio
Bardzo proszę prześlij mi również te testy. W czerwcu chciałąbym zdawać CILS 3 ale mam bardzo mało materiałów na ten temat. Bardzo Cię proszę. Oto mój adres: [email] Z góry bradzo, bardzo dziękuję.
CZesc, rzeczywiscie pamietam cie z egzaminu w Bielsku. Tez jestem ciekawa co do efektow naszego posiedzenia (z reszta 6-godzinnego) na Cils 3, zobaczymy. Jak udaje sie sie tym razem zalatwiac materialy do Cils 4? pamietam ze do 3 byles swietnie przygotowany i chyba nic cie nie zaskoczylo... Jakbys mial dostep do materialow Cils4, to czy mozna na Ciebie liczyc? [email]
cześć jak otrzymasz materiały na temat cils to możesz mi je przesłać na adres [email] bardzo dziękuję
PRZEŚLIJCIE PROSZE TE TEKSTY REDAKCJI, NIECH JE OPUBLIKUJE NA TEJ STRONIE W RUBRYCE EGZAMINY, ZACZNIJMY WRESZCIE RAZEM ROZWIJAC TA STRONE !!!
ADRES : [email]
PrzeŚlijcie prosze te teksty redakcji, niech je opublikuje na tej stronie w rubryce egzaminy, zacznijmy wreszcie razem rozwijac ta strone !!!
adres : [email]
Hej :) Z serca pomysł popieram :) Niektóre kwestie gramatyczne z tego forum - po małym zredagowaniu - też mogłyby zmienić zakładkę na "gramatyka". Pewnie trudno jest znaleźć osobę, która podejmie się realizacji działu w całości, a przecież ile razy jest tak, że ktoś zapyta, kto inny odpowie, jeszcze komuś innemu przyjdzie ochota uzupełnić i... gramatyczne zagadnienie rozebrane na czynniki pierwsze :) Może tym sposobem też można??? Pozdrawiam :)
na stronce
http://www.italianlang.org/
mozna znalezc wiele ciekawych rzeczy dotyczacych nauki wloskiego
Ja zdalam wlasnie cils4 i nie wydawal mi sie zbyt trudny. jest w nim juz sporo gramatyki. W czerwcu przymierzam sie do CILS 5 i tu jest problem bo pomiedzy tymi dwoma egzaminami jest kilkustopniowa trudnosc. Ale jestem dobrej mysli
Pozdrawiam
Zaraz, to ja nie rozumiem: o ile ja wiem, to CILS jest 4-stopniowy, a CELI 5 stopniowy, to co ty zdalas i co chcesz zdawac???
CILS ma 3 glowne poziomy A(1,2),B(1,2),C(1,2). Zdalam B2 czyli czwarty a przymierzam sie do C1
Małe sprostowanie.....
CILS ma 4 poziomy a nie 3.....
Poziom A1 i A2 to jest poziom ,,przed-CILSowy" i tego wogóle nie można zdawać w Polsce....
A dalej to leci tak: Cils 1 - to poziom B1 ; potem jest Cils 2 czyli B2 ( to co Ty zdawałaś) Cils 3 - to odpowiednik C1 ; a najwyzszy poziom to Cils 4 czyli wg. nazewnictwa nowej skali to C2.
Natomiast CELI jest podzielony na 5 poziomów ; Celi 1 - to pre-start do przwdziwego CELI a potem CELI 2 - to B1; Celi 3 - to B2 ; Celi 4 - to C1 ; a Celi 5 ( którego w Polsce tez nie mozna zdawać, a przynajmniej w Krakowie ...) to poziom C2
pozdrawiam wszystkich przygotowujacych sie do egzaminów CILS i CELI w czerwcu!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 65
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe