Do kiedy wysylanie zgloszen?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie. Obserwuje forum od kilku miesiecy ale dopiero niedawno sie zarejestrowalam. W tym roku chce zdawac CELI 2 i w zwiazku z tym mam pytanie.Czy ktos orientuje sie do kiedy mozna wysylac zgloszenia na sesje zimowa, bodajze 21 listopad.

Serdecznie dziekuje za wszystkie odp.
na listopad tego roku oczywiscie ?? :D
nie jestem pewna, ale nie wiem czy termin nie uplwa jakos teraz na dniach. ja jakis czas temu zdawalam w polowie czerwca, i papiery musialam zlozyc na poczatku maja, czyli poltora miesiaca wczesniej. Proponuje zadzwonic do Instytutu i zapytac (22)628-06-10, (22)628-06-18
Trzeba sie śpieszyc bo zgłoszenia przyjmują do konca tygodnia!
witam
pisze bo mam problm i mam nadzieje,ze ktos mi pomoze.Chcialabym zdawac egzamin panstwowy z woskiego,tylko w sumie nie wiem na jakim poziomie.Sprawa ma sie nastepujaco:znam biegle ten j poniewaz mieszkaam we oszech przez pare lat,wadam nim biele,tak jak polskim.Wiadomo jednak,ze jednak jak sie zdaje egzamin,to po prostu pewne rzeczy uciekaja z glowy i nawet najlepsi sie moga mylic.No i ja nie wiem na jakim poziomie moglabym go zdawac.Mam wielka prosbe czy ktos moglby mi udzielic informacji na temat poziomow tego egzaminu,gdzie go mozna zdawac(studjuje w Katowicach a normalnie mieszkam w Olsztynie) i czy jest jakies centrum,testy lub cokolwiek-ktokolwiek kto moglby mnie przetestowac i okreslic moj poziom znajomosci tego jezyka.Ewentualnie doszlifowac male niedaciagniecia bym przeszla w sposob zadowalajacy przez to wszystko.Bardzo prosze o pomoc!!z gory dziekuje:)

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka