I jak wam poszło?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim.
Wczoraj w koncu pojawily sie wyniki CELI 3 na stronce Perugi :-). Troche trzeba bylo na nie czekac... Zdawal ktos z was ten egzamin w sesji letniej? Jak wam poszlo?
A czy ma juz ktos wyniki z Celi1? ja ciagle czekam - na mojej stronie jak sie zaloguje to jest po prostu puste miejsce...a moze to nie tam mam szukac?
Prosze o informacje jak odnalesc te wyniki z Celi 3 na stronie Perugii? trzeba sie jakos zalogowac?
un bacio
Tak - trzeba sie zalogowac. Jak wejdziesz na www.unistrapg.it, to na dole po lewej stronie masz taki znaczek z napisem CELI certificazione- klikasz na to i masz znowu na dole po lewej 'area riservata' - tam masz miejsce na login i haslo. To jest to co przyslali Ci mailem z powiadomieniem ze sie zarejestrowalo na egzamin. Po zalogowaniu sie masz pozornie pusta strone - ale u samej gory na zoltym prostokacie masz napis 'Candidati'. Klikasz na to i masz wyniki (na dole strony). Powodzenia
witam serdecznie

Właśnie w tej chwili zalogowałem się na tej stronce w Perugii moim loginem gdyż zdawałem 12 czerwca tego roku Celi 3 i na dole w ESITO pisze mi : SCRITTO PROMOSSO ale nie ma żadnych dokładnych wyników typu : ilość punktów. Czy dobrze rozumiem zdałem czy może nie
No dosłownie to jest napisane : PISEMNY ZDANY.

Myślę że zdałeś, ale powinni zamieścić więcej informacji.
moim zdaniem to oznacza że zdałeś część pisemną, a ustnej nie, ponieważ przy moim wyniku jest napisane "esito:C"
tak w ogóle to gdyby mi jakiś jasnowidz powiedział przed egzaminem że zdam na C to bym był bardzo zawiedziony, ale teraz się cieszę nawet z C, z uwagi na to jak skandalicznie był przeprowadzny testo di ascolot - była już o tym mowa w poście "ascolto". Z egzaminu pisemnego byłem bardzo zadowolony, ale przpuszczam, że mój wynik z ascolto był bliski 0, zo oznacza stratę około 40 punktów.
Witajcie!

A ja włąsnie sie zalogowalam i tam przy wyniku z pisemnego mam : non disponibile, i potem esito: assente, to znaczy ze oblalam czy nie ma tego wyniku jeszcze?
pozdrawiam i gratuluje wszystkim którzy zdali!!!
spokojnie, to znaczy tylko, że wynik jeszcze jest "nieobecny" czyli niedostępny :-)

gdyby był niezdany, to było by napisane: non superato, non promosso czy jakoś tak
A ja się zapisywałam w szkole językowej i nie dostałam żadnej karteczki,gdzie byłoby napisane jaki mam login i hasło. Co mi pozostaje? Chyba tylko czekać jak ta sierotka aż mi wyniki przyjdą ze szkoły
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano