CILS UNO

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Przymierzam się do CILS UNO. Bardzo prosze o wszelkie rady jak przygotować sie i jak zdawać (szczególnie chodzi mi o część ustną - na czym polega?).Czy ktos mógłby mi dodatkowo przesłac testy z poprzednich lat na adres [email]
Z góry dziękuję i pozdrawiam
ale po co ci jedynka to tak jakby ktoś kto dopiero co zaczął uczyć się angielskiego przymierzał się doPET czy KET.Zwykle zaczyna się od FCE lub CAE.Na 1 i 2 szkoda kasy.
zgadzam sie! szkoda czasu i pieniedzy!
Ale dlaczego ktos nie moze tego zrobic dla sportu? Ja zdawalam CILS1, i to byla pierwsza satysfakcja; pare lat temu zdawalam nawet CILS2 do kolekcji, chociaz moglam przystapic juz do CILS3.
Jak kto woli.
A do takiego PETa tez bym przystapila. Najwazniejsza jest satysfakcja.
satysfackja to CAE/CPE, cils4/5 a reszta to tylko wyciąganie od ludzi kasy
Satysfakcja jest wtedy, jak ktoś robi to co lubi, i na co ma ochotę. A czy chce za to zapłacić czy nie, to już jego sprawa.
Myślę, że chodzi Ci o przydatność danych certyfikatów, a nie o satysfakcję. W Polsce ostatnio mówi się tylko o przydatności tego czy owego certyfikatu, kursu, szkolenia, tych czy owych studiów itd. To co się nie przyda jest be. Bez sensu. Mnie nie interesuje czy jakiemuś mojemu pracodawcy się przyda mój CILS1 czy CILS2, chcę je mieć i już. Czy coś w tym złego? Nie wydaje mi się :)
spoko ja np kolekcjonuję kubeczki po coli z McDonaldsa...czy coś w tym złego.Nie
No i powodzenia. Kazdy robi to co lubi. Jednak kolekcjonowanie certyfikatow to bardziej szczytny cel :)
a tak w ogóle to jaki poziom trzeba prezentować żeby zdać CILS np.3..Muszę połączyć dwie rzeczy..oszczędność i satysfakcję...dlatego wolałabym przeskoczyć te dwa poziomy ale troche boje się kompromitacji...przynajmniej przed sama sobą...
W jednym z watkow obok ktos wklejal link do omowionych poziomow jezykowych. Tam powinno byc napisane jaka to jest wiedza B2 (poziom CILS3). A tak w ogole to proponuje wejsc na strone http://www.unistrasi.it i mysle ze tam sa omowione wszystkie poziomy.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia