Telc czy Cils

Temat przeniesiony do archwium
Ciao a tutti! wiem, ze temat znowu powtarzam, ale mam ogromna prosbe chcialabym zdac jeden z tych egzaminów, najlepiej do konca stycznia, ale zupelnie nie wiem gdzie sie zglosic. studiuje w toruniu i tutaj niestety egzaminy organizuja tylko szkoly jezykowe, a ja ucze sie sama włoskiego i chciałaby po prostu przystapic do egzaminu :) czy ktos moze mi powiedziec gdzie moge sie zglosic???
http://www.unistrasi.it/online/SediCils.asp

Tutaj masz podane miasta gdzie możesz zdawać egzamin CILS. Nie wiem czy oba miejsca w Katowicach są aktualne, ale Bielsko Białą polecam. Sama zdawałam tam CILS B2 i jestem zadowolona.
A tutaj jest stronka do Bielsko Białej http://www.centroitaliano.pl/index.php?parentId=10&selectedId=10
Ale z tego co widzę to na sesję grudniową już się nie załapiesz bo zapisy były tylko do 12.10.2007. Więc CILS odpada jako egzamin, który mogłabyś zdać do końca stycznia.

pzdr:)
No ale przecież to że nie uczysz sie w danej szkole wcale nie jest przeszkodą, żeby w niej zdawac egzamin. Przynajmniej na Ślasku to nie jest problem. Kiedyś się pytałam w jednej z nich, w której ukurat się nie uczę, o zdawanie egzaminu TELC i nie było problemu. Trzeba tylko wcześniej zapisać się na egzamin. Zadzwon do danej szkoły, w której chciałabyś zdawac i zapytaj. Ciao:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia