cils- sesja grudniowa II

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
cos dziwnego stalo sie z tematem "cils sesja grudniowa", pisalam do admina, ale tematu nadal nie ma :(

Widzialam, ze ktos cos pisal ostatnio, ale nie zdazylam przeczytac, bo wpisy zniknely...

W kazdym razie- jak przygotowania?
To juz za kilka dni!

Pozdrawiam :)
Temat zniknął po tym, jak zapytałaś kiedy pojawią się wyniki egzaminu. Ja pisałem do segreteria cils - odpowiedzieli, że około połowy marca...
Hmmm, ale to zniknal, bo nie mozna pytac o wyniki?? ;)))

Dzieki za wiesci w kazdym razie!! To dlugo przyjdzie czekac, no ale w sumie ze wszystkimi egzaminami jezykowymi tak jest...



To zycze wszystkim podchodzacym owocnych ostatnich dni nauki :)
U mnie przygotowania jakos srednio...ale jestem dobrej mysli...spotkamy sie na sesji...pewnie sie i tak nie rozpoznamy, ale dobrze wiedziec ze bedzie ktos znajomy:-)
ja juz musze pojechac w srode...ale przynajmniej 3 dni nie bede musiala isc do pracy...
pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia juz w czwartek:-)
Ja tez jade w srode juz. No a teraz przegladam jeszcze gramatyke i rozne kserowki, czytam, ale to juz chyba i tak nic nie pomoze ;)

Powodzenia!! :)
Biancaneve a skad jedziesz?? ja jade pociagiem spod Warszawy..ja tez przegladam gramatyke i wogole wydaje mi sie ze nic nie pamietam..ale to normalne...przed egzaminami na studiach tez mialam wrazenie ze nic nie pamietam..jaki poziom zdajesz???ja sie zapisalam na B2 bo na wyzszy mialam cykora...:-)najwyzej sie zapisze za rok na nastepny o czywiscie jak zdam ten:-)
gelato - trzymam za ciebie kciuki, zeby ci sie udalo, zeby przepis zadzialal!
juz na sama mysl o twoim odzrzedzaniu "O cholera, jak sie ciesze"!
o zesz ty! to nie tutaj ten post mial byc! sorka
Jak napiszecie opodanie do CENTRO CILS z prosba o podanie wynikow wczesniej, to nawet w polowie stycznia moga wam przyslac
Ale Centro Cils w Bielsku albo Katowicach czy w Sienie??? A od kiedy wyniki będą na stronie www.unistrasi.it???
W Sienie
Jak wam poszlo? Wg mnie bylo strasznie trudne... mowie o cils 4. Jakbyscie mieli zapisane odpowiedzi to mozemy porownac
Czesc wszystkim! :)
Ja mam mieszane uczucia po egzaminie... Samo Centro, egzaminatorki i atmosfera byly super, chyba starali sie zrobic wszystko, zebysmy sie mniej stresowali, naprawde bylo bardzo milo. Ja na ustnym nie denerwowalam sie wcale, jest w tym na pewno duza zasluga przemilej pani egzaminatorki :)

Co do czesci pisemnej, poziom B2, to moim zdaniem pisanie bylo bardzo latwe. Nastawilam sie na list oficjalny, a byl tylko "zapros kolezanke na przyjecie urodzinowe" :) Rowniez pierwszy temat, gdzie trzeba bylo opisac zwyczaje noworoczne w naszym kraju, wydal mi sie latwy.

Ascolto zawsze bylo dla mnie stosunkowo trudne, gdy rozwiazywalam testy w domu, wiec na egzaminie nie bylo dla mnie zaskoczenia tu raczej, poziom ten sam.

Natomiast bardzo zakoczyla mnie lettura- w domu rozwiazywalam ja zawsze bezblednie, bylam pewna, ze pojdzie mi dobrze... A na egzaminie niestety cwiczenie z ukladaniem w kolejnosci poszczegolnych czesci opowiadania moze mnie chyba pograzyc ;) Mam nadzieje, ze nie, ale licze sie z poprawka czytania i sluchania, niestety :(

Aaaa- tematy na ustnym tez proste raczej. Ja wybralam plany na przyszlosc i typowa polska potrawe- jak chyba wiekszosc zdajacych :)

No nic, to teraz trzeba czekac na wyniki, szkoda, ze tak dlugo.

Pozdrawiam wszystkich!!
Agata_siena- powaznie jest szansa na uzyskanie wynikow wczesniej? Rozumiem, ze to podanie musi zawierac jakis sensowny powod- dlaczego sa nam one potrzebne wczesniej, tak? To chyba sprobuje, bo powod mam, moze go uwzglednia.
Robilas tak kiedys sama i sie udalo?
CatiCaruso, nie odpisalam przed egzaminem, bo juz nie korzystalam z netu wtedy. Ja jechalam autem w kazdym razie.

Jak wrazenia? :)

Pozdrawiam.
CZESC WSZYSTKIM!!!
ja tez jechalam w koncu autem :-)
moje wrazenia sa pozytywne, pisanie bylo latwe, gramatyka tez, ustny tym bardziej...standart plany na przyszlość i potrawa...ale ascolto mnie wyprowadzilo z rownowagi...bo mi sie wszystko popieprzylo czy bylo w audycji czy nie bylo w audycji..a najgorsza jeszcze ta rozsypanka o wigilii po latach w tej calej Giany...tam mi wszystko pasowalo jakbym nie ulozyla!!!wiec nie wiem :(
Biancaneve pewnie Cie widzialam, ale nie wiem ktora ty bylas, ja ci dam podpowiedz co do siebie...oczywiscie jedna z wielu Katarzynek i jedyna osoba proszaca w trakcie egzaminy o wyjscie do toalety...:-)juz pewnie wiesz:-)
ale mysle ze bedzie dobrze...jest szansa na poprawke jakby co:-)
Hej :)
Cati, wiesz, to mamy takie same odczucia co do ascolto i co do durnej rozsypanki wigilijnej :/ tez mialam z nia problem, a naprawde nigdy wczesniej nie mialam klopotow z ukladaniem tych historyjek w kolejnosci. Bardzo mnie to cwiczenie zaskoczylo :/
Moj chlopak sprawdzil mi pisanie- bo zabralam z egzaminu to, co napisalam na brudno :) No i on ocenia, ze zdam- ale szczerze mowiac licze na wiecej punktow z pisania ;))) Mam nadzieje, ze w Sienie oceniaja lagodniej ;))

Wiesz, ja bylam tak zakrecona podczas egzaminu, ze nie zwrocilam uwagi na to, kto wychodzil do ubikacji :D Ktos wychodzil, to pamietam, ale kto- nie mam pojecia ;)

A ja pozostane incognito jednak ;) Ale jesli chcesz, to mozemy sie mailowo skontaktowac.

Co do ewentualnych poprawek- oby nieeee!!

Salutoni :)
Mam nadzieje ze nie bedzie tragedii po tym egazminie.jak masz gg to zapraszam 1199197
piszecie, że udało się Wam dostać odpowiedź z segrataria w Sienie... Jak tego dokonaliście!? na jaki adres pisaliście?
ja probowałam na ten podany na stronie, ale nigdy nikt mi nie odpowiedział (a wysłałam im kilka maili). Nawet już chciałam tam zadzwonić, ale ich strona jakos ostatnio nie działa:( dziwne...

potrzebuję tej informacji dość szybko, wiec jak ktoś mi może poradzić, jak się tam "dopukać", to niech napisze...
Właśnie. Ich strona coś ostatnio się nie otwiera...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Kultura i obyczaje