wyniki CELI juz sa

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem, czy zauwazyliscie juz, ale od jakiegos czasu na stronie uniwersytetu di perugia mozna juz sprawdzic swoj wynik. Jak ktos nie ma hasla, to mozna zadzwonic do centrum w ktorym sie zdawalo i sprawdza:)
Ale jakie masz na myśli?Ja zdawałam CELI 4 i jeszcze tych wyników nie ma.
Hmm.. ja tez CELI 4 (w Warszawie) i mam esito C juz od co najmniej tygodnia. Dzwonilam do Warszawy i pani powiedziala, ze tez jest zdziwiona, ze tak szybko, ale ona tez widzi to C u siebie i ze widac szybciej im poszlo. Z tego co mowila wynikalo, ze nie jestem wyjatkiem z 'przyspieszonym' wynikiem
No to faktycznie bardzo dziwnie, bo ja zdawałam w Rzymie i sprawdzałam wczoraj na stronie Perugi i jest napisane "NON CORRETTO"!Co oznacza, że jeszcze mi nie poprawili. Aż ciekawi mnie ta sytuacja, po świętach do nich zadzwonię.
no dziwne.. mam nadzieje, ze u mnie sie nie pomylili:) bo bylam pewna na 99,9% ze nie zdam, a tu to c...
Mam do Ciebie prośbę, podałabym Ci mój numer i sprawdziłabyś dla mnie wyniki Celi4, bo ja nie mam hasła:( Dzięki
A możecie mniej więcej powiedzieć, gdzie tego szukać? Bo grzebię i grzebię i znaleźć nie mogę...
A najlepiej jeśli mogłabym prosić o sprawdzenie wyniku, bo mam numer, ale hasła nie... :/
po prostu zadzwoncie do centrum w ktorym zdawaliscie..:)
ale to jeszcze aż 3 dni czekania;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia