Chce zdac egzamin!

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc!Chcialabym zdawac egzamin CILS1,ale nie mam pojecia od czego sie zabrac.Tzn. gdzie i w jaki sposob skladac papiery.Slyszalam,ze do egzaminow CILS mozna tez podchodzic w Polsce.Na ile przed przystapieniem do egzaminu,trzeba sie zapisac,jakie papiery skladac?Poza tym,z czego najlepiej uczyc sie do CILS?Czy ktos moglby podac mi jakies dobre wydawnictwa i autorow,a takze wloskie ksiazki,ktore mozna kupuic w Polsce?Bardzo bym prosila rowniez jakas chetna do pomocy osobe,ktora moglaby mi przeslac testy probne do CILS1.Oto moj adres: [email] Baaaardzo prosze o pomoc!
http://www.unistrasi.it/pages/1.asp?cod=2681

google nie gryzie, zreszta forumowa wyszukiwarka tez nie:)
Czesc wszystkim ;) tak sie zastanawialem wlasnie czy do egzaminu cils za ktory juz sie zaplacilo, a mialo zdawac w czerwcu mozna przystapic w grudniu?! myslicie, ze mozna jakos to przesunac?! O_O chcialem poczatkowo zdawac w czerwcu i juz za niego zaplacilem (w mediolanie zaznacze) ale teraz stwierdzam, ze chyba nie jestem na silach zeby do niego przystapic tzn. czuje sie niepwenie i wiem ze mam jeszcze straszne braki i chyba porwalem sie z motyka :( kurczaki :(

« 

Nauka języka