UJ-italianistyka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam pytanie, czy na UJ można studiować italianistykę od podstaw ? Jeśli tak, to jak w takim przypadku wygląda cały skomplikowany proces przyjowania zastraszonych i zagubionych stworzeń ? :)
I w ogóle co myślicie o tym kierunku na UJ ?
poszukaj w archiwum,na ten temat mowilo sie tysiac razy! Tak mozna studiowac od zera jezyk, a proces przyjecia na studia znajduje sie na stronie UJ. wpisz na forum w wyszukiwarce a zobaczysz ze znajdziesz wiele informacji na ten temat. Najpierw sie szuka a jak nie ma zaklada nowy post.
Oj przepraszam, że nie miałam czasu, żeby przeglądać 287 tematów w dziale EGZAMINY i jeszcze jakieś kilkaset w innych..., przecież nie musiałaś w ogóle odpowiadać, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, no chyba, że czerpiesz przyjemność z upominania innych :)
nie wystarczy wpisac w wyszukiwarce UJ i wyskakuja Ci odpowiednie tematy dotyczace tego czego szukac. Nie chodzi o upominanie innych

Ty nie masz czasu szukac, moze inni nie maja czasu po 100 razy pisac tego samego? Tez pisalam na temat uj bo akurat cos ciekawego do powiedzenia mam.
>nie wystarczy wpisac w wyszukiwarce UJ

nie... bo wtedy wyskakuje komunikat: błąd. słowo kluczowe musi mieć co najmniej 3 litery" ;D

« 

Życie, praca, nauka