celi novembre 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Ricordatevi che le iscrizioni per la sessione di novembre scadono il 20 settembre!!!!!
www.pwsztar.edu.pl
czesc!! mam zamiar zdawac celi 3 bo 2 juz mam ale w Roma musze wplacic za egzamin i nie moge otworzyc strony cvcl
Witam!Czy nie wie ktos co sie dzieje?To ja jestem taka lewa czy nie można otworzyc stron Uniwersytetu z Perugi??A może ktos ma testy juz ściągnięte i byłby uprzejmy perzsłac?3 i [email]
proszę o pomoc. nie znam dobrze włoskiego ale jeśli jest ktoś kto może mi pomóc...
" In applicazione a quanto disposto dall art..... Le cominico che sara inoltrata la domanda di intervento della Cassa Integrazione Guadagni Straordinaria, che dovra essere autorizzata dal Ministero del Lavoro, per la durata di mesi 12 a decorrere dalla data del fallimento. Le preciso che in data 06.08.2008, presso laRegione Piemonte in Torino con l'intervento delle OO.SS. e stato esperito, con esito positivo, la procedura di esame congiunto per la concessione della CIGS, con l'opzione della facolta di esercizio di collocazione in mobilita. In caso di mancato accoglimentodella domanda o per coloro che non dovessero possedere i requisiti necessari la presente si intende quale sospensione del rapporto di lavoro della data di fallimento." to jeszcze nie koniec
http://www.ac-reims.fr/datice/italien/certificazioni%20italiano.htm

Klikając na CELI pokażą Wam się na dole wszystkie egzaminy pisemne i teksty do odsłuchania z lat 2[tel], wszystko można ściągnąć darmowo. Polecam!
siema, zdaję teraz w listopadzie celi. I mam takie pytanie:) egzamin jest 10/11 listopada???? wiecie może gdzie? w instytucie? i o której godzinie?

ale najważniejsze - 10/11.11? (boję się, że coś tego, wiecie:) ).


niech ktoś odpowie! :)
tak- 10 i 11 listopad...
ja też zdaję...w łodzi na ul. piotrkowskiej, egzamin mam o 10 (jeden i drugi)
jeśli się zapisywałaś to powinni przysłać ci info na maila
pozdrawiam ;-)
Buona fortuna allora;)
Czy może ktoś zdaje CELI 3 w poniedziałek w Warszawie?
Niestety nikt do mnie nie zadzwonił z Instytutu (jak wcześniej obiecywano) i nie dostałam także e-mail'a z informacją o której będzie egzamin.
Próbowałam dodzwonić się do Instytutu dziś po południu ale było już nieczynne.
W poniedziałek egzamin a ja nie wiem o której godzinie i gdzie (czy w Instytucie czy może w LO)!!!!
Może ktoś coś wie na ten temat............
anna - jest w Instytucie. O godz. 11. Dostałam maila.
Ufff, denerwuję się!
Szanowni Państwo,
WÅ‚oski Instytut Kultury w Warszawiw informuje, ze najblizsza sesja egzaminów CELi odbedzie siÄ™ 10 listopada 2008 o godz. 11.00 w siedzbie Instytutu przy ul. marszaÅ‚kowskiej 72.
Na egzamin należy stawić siÄ™ ok. 15 min. wczeÅ›niej z ważnym dokumentem, oÅ‚ówkiem i gumkÄ….

Segreteria IIC


dokładnie taką wiadomość dostałam:) sorry, że są niepolskie znaki, ale taką wiadomość otrzymalam z IIC. Rozczytacie:)
Caffe latte... wielkie dzięki za odpowiedź.
hej, mam takie pytanie... co z ustnym? z reguły jest tak, że jest następnego dnia po egzaminie pisemnym, chyba że ktoś jest przyjezdny, to ma tego samego dnia jeszcze...
Ale to wypada w takim razie 11.11.... a to dzień wolny... chociaż na stronie Instytutu w Warszawie jest napisane, ze sesja jest 10/11.11. Czyli tego 11...

orientujecie się w tym?
tak, pomimo tego, że 11 jest oficjalnie wolny, to ustny się odbędzie...
pozdrawiam (ps może się spotkamy???) ;-)
chociaż tyle w tym dobrego, że zajęć na uczelni nie opuszczę...:)
Już nie wiem co mam powtarzać... co powtarzacie?

do zobaczenia jutro ok. 11. (Warszawa) :)
i jak wrażenia PO???(łódź)
ja jestem baaardzo zadowolona ;-)
a jurto ustny
pozdrawiam!
pisemny - mam nadzieję, że ok...
ustny - zrobili nam dzisiaj:) (Warszawa) wołałam jutro, ale przynajmniej mam to z głowy:) Komisja bardzo symaptyczna, powiedzieli, że 'bravissmo'. Więc chyba tą część zdałam...
pozdr.!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano