CIC - materiały

Temat przeniesiony do archwium.
Cześc! czy ktoś zdawał już egzamin z CIC i ma może jakieś materiały?ja mam książkę CIC-L'italiano al lavoro, ale chciałam sobie coś więcej pościągac no i niestety...nic nie ma!!
hej, ja zdawalam ten egzamin (poziom intermedio), korzystalam z tej ksiazki, mozna ja dostac poprzez strone www.grimanalibri.com (dla dokladnosci zakupic tam).
Ja ją kupiłam w księgarni Italicus, www.italicus.com.pl, a uczylas sie tylko ztej ksiazki?
umbryjka a trudny jest ten egzamin ??? zeby go zdawac trzeba miec jakis inny egzamin potwierdzajacy znajomosc jezyka (cils, celi, telc) ???
CZeść, ja bym się podłączyła do prośby.
Czy ma ktoś z was do sypozycji testy przykładowe z CIC2?
Przeszukałam stronke www.cvcl.it i niestety żadnych testów z CIC tam nie zamieścili. Na necie też nic nie mogę znaleźć.
Chciałabym zobaczyć, czego w ogóle wymagają.
Pozdrowionka!
Podaj jakieś namiary na siebie to Ci podeślę materiały na egzamin
[email] z gory dziekuje!!
Ja tez bardzo prosze na [email] Serdecznie dziekuje
Hej, mogę też prosić o materiały CIC na adres: [email]
Dzięki :))
Ciao. Ja również bardzo poproszę o materiały ;) [email]
Z góry bardzo dziękuję. Saluti ;))))
Czy mogłabym dołączyć się do prośby o materiały do egzaminu CIC? mój mail: [email]
Ja tez poprosze o materialy do CIC intermedio, [email] dzieki!
JA również chciała prosić o testy: [email]
a czy ja tez moge prosić o te materiały?
email: [email]
z góry dziękuje;)
Ja też bym prosiła o materiały z góry dzięki!!!- [email]
Ja również bardzo poproszę o materiały ;) [email]
Z góry bardzo dziękuję.
hej!
Jeśli można to ja również prosiłabym o materiały [email]
z góry thx :)
Czy ja również mogę prosić o materiały? :)
[email]
dzięki z góry
wiem ze temat stary, ale jakby ktoś był tak miły i mógł mi cokolwiek naprawde cokolwiek w tym temacie podesłać tp byłabtm baaaaaardzo wdzięczna. szukam szukam i nic nie moge znaleźć :((
wiem ze temat stary, ale jakby ktoś był tak miły i mógł mi cokolwiek naprawde cokolwiek w tym temacie podesłać tp byłabtm baaaaaardzo wdzięczna. szukam szukam i nic nie moge znaleźć :((

qrde. [email]
To bardzo dawny wątek, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże w zdobyciu/odkupieniu materiałów/książek do CIC. Będę niezmiernie wdzięczna!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa