:(((((((((((((

Temat przeniesiony do archwium.
nie rozumie dlaczego was tyle razy co rosze o pomoc nikt mi jej nie udziela ja jestem studentka germanistyki jezeli ktos zglosil by sie do mnie o pomoc nie byloby najmnijeszego problemu naprawde!!! dlaczego wy jestescie tacy 4 zdania to przetlumaczenia, ja mam przyjaciolke ktora mowi perfekt po wlosku tylko obecnie jest w niemczech i przetlumaczenie przez nia jakiegos textu zawsze odrobine trwa. Zwrocilam sie o pomoc tutaj ale widocznie jesescie tak snobistyczni ze potraficie tlumaczyc tylko texty ludziom do sszkolek takie zdania jak "rano umylem zeby potem zjadlem sniadanie i poszlem do szkoly....." smieszne :))))
Napisz, o jaki tekst chodzilo, ja nie czytam niestety tych wszystkich prosb o tlumaczenie bo nie mam na to czasu, ale jesli to cos waznego, to pisz, postaram sie pomoc.
Wiesz, chcialam Ci pomoc, ale nie znalazlam nigdzie zapytania o tlumaczenie z twojego adresu, wiec nie mam jak tego zrobic. Teraz juz wychodze do pracy i nie dam rady.
Chyba już parę osób prosiło Cię,żebyś zredagowała trochę ten tekst,bo nie wydaję się być napisany zbytnio dobrze po polsku! Jak mamy go przetłumaczyć skoro nie jesteśmy w stanie go zrozumieć!
I ja bardzo proszę o nie obrażanie naszych umiejętności i chęci....
marysia studentka??? w dodatku filologii?????? nie wierze!!! i nawet po polsku nie potrafi...? bosz. rozpacz. naprawde. w dodatku jakie to nerwowe dziewcze. szkoda, ze nerwy jej stylu nie podrasowuja. coz. pa.
nie znacie mnie i prosze nie pisac o mnie w ten sposob, poza tym ja nigdzie nie oceniam waszych mozliwosci jezykowych. Ta stronka nie raz mi pomogła zwlaszza jak bylam w niemczech i pracowalam we wloskiej restauracji, za to naprawde wam z calego serca dziekuje. Mam nadzieje ze bedziecie pomagac mi nadal bo naprawde bardzo mi na tym zalezy, tym bardziej ze jest sesja i nie mam naprawde na nic serdecznie pozdrawiam!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa