szukam namiarów na fortunka i kappala

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie,prosze o pomoc zna ktos namiary bezposrednie na kappala i fortunka(business-service1-wroclaw)a moze wy jestescie tu prosze o odp.dzieki,cordiali saluti
a no od czasu do czasu wpadamy:) o co chodzi?
witaj kappala,pamietasz jak mi doradzilas odnosnie: lavoro stilista ecc?szukałam ale b.mało tego(wysl.cv ale cisza:(, myślałam o jakis firmach...ale dzieki
p.s.a do fortunki chciałam napisac bo wiem ze pracuje w posrednictwie pracy(we wrocl.ale na poln.wlochy własnie)ale nie ma jej na gg raczej....
ciao
anyna.. no pewnie ze malo tego raczej.. ja tez staram sie o prace i jutro ide na spotkanie do jakiejs firmy medycznej, ale ile sie naszukalam i ile kasy na La Pulce wydalam:). Wcale nie jest tak latwo o prace.
W kazdym razie pociesze Cie, bo mam cos dla Ciebie.. Mam nadzieje ze sie przyda:)
http://lestagionidellamoda.it
a dla wszystkich, choc raczej po ukonczonych studiach:
www.unesco.it
www.europa.eu.int

Pozdrawiam

P.S. Aynya szukaj dalej.. : concorsi,lavoro, moda... moze Ci sie uda. powodzenia!
kappala-jestes cudna!!:))) i napewno inni tez sie ze mna zgodza,pomagasz wszystkim ,ktorzy sie do ciebie zwróca,grazzie mille!!!:)
jak bedzie tu konkurs na najsypatycz. i rzetelna osobe-zglaszam ze masz 1 miejce!:)jeszcze raz b.dziękuje i trzymam za ciebie kciuki,uda sie jestes odwazna i poradzisz sobie-AUGURI!,daj znac jak ci poszło-bedzie mi milo:)
[gg] ,ciao
dzieki, ale wiele osob tu daje przydatne rady.. Niezmiernie mi milo, ale powiedzmy, ze szukasz pracy w dziedzinie pokrewnej do tej, w ktorej ja szukam, tzn. nel mondo dello spettacolo:)) Dlatego wyszukujac ofert w internecie, czasami sie natkne sie na cos co moze sie przydac Tobie:))
Ja chcialabym sie zajmowac makijazem, charakteryzacja i bodypaintingiem, mam 0 doswiadczenia i szukam pracy tylko i wylacznie we Florencji (moze byc rowniez stage part-time), a wiec cos zupelnie innego, choc ta sama branza:Moda e spettacolo.

I bede szukac dalej, jak cos mi przypadkiem wpadnie w oczy, to dam Ci znac.. Napisz mi adres Twojej strony, bo nie zdazylam zobaczyc Twoich dziel.. Mialam problemy z polaczeniem wtedy, a nie pamietam, pod ktorym tematem mi juz raz pisalas..
do kappala,jak obejrzysz to do kontaktu:)
www.glos.com/index.php?arch=1&d=[tel]&k=swiat&f=40-06
www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=481012
www.artrades.com/artista.asp?id=322
ti [email]
hmm.. bylam mile zaskoczona.. bardzo ladne prace. Widac ze masz dusze artysty. podaje Ci jeszcze jeden link gdzie mozesz sie zapisac i beda przysylac Ci informacje ze swiata mody, z reszta jest tam rubryka concorsi, mozesz tam sobie od czasu do czasu zagladac.
www.webmoda.net
Nie trac cierpliwosci i wiary w siebie, mysle, ze predzej czy pozniej uda Ci sie cos znalezc. :)
Popieram kappalę!!! Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa