piosenki dla dzieci

Temat przeniesiony do archwium.
Jesli ktos ma i moze to prosze mi podeslac jakies fajne pioseneczki dla maluchow,cos z typu,,nina nanna,albo ,e tu sei cosi piccola,,...moj adres [email]
dzieki
Nanna oh, nanna oh,
il mio bambino a chi lo do:
la darň al suo angiolino
che lo tenga in sul mattino;
lo darň alla befana
che lo tenga una settimana.
Nanna oh, nanna oh,
il mio bambino a chi lo do:
lo darň al suo cherubino
che lo tenga a sč vicino;
lo darň a Gesů e Maria
fai la nanna e cosě sia.
Nanna oh, nanna oh,
nanna oh, nanna oh.

dzieciaki ja uwielbiaja:)
dzieki kochana.ale mi raczej chodzilo o mp3,bo ja to glos mam ,,zabujczy,wole dzieciaka nie straszyc,masz moze?
cativona poszukam i jak co to podesle a ten kawalek akurat ma prosta melodie wiec raczej bys go nie przestraszyla:) poza tym ja jestem zdania ze dziecko lepiej przyjmuje muzyke i lepiej usypia jak mu sie zaspiewa:)acha dzis nie dam rady poszukac ale jutro sie postaram:)
Cativona buoooon giorna:) wstawaj szkoda dnia;)przeslalam ci nini nana ale nie sluchaj teraz bo mi tam zasniesz;)pozdrawiam i milego dnia Iwon
hej!sorki ze sie wtrącam, ale mam pytaniko..kojarzy ktoś może piosenke dla dzieci cos tam..o coccodrilo- niestety nie znam tytułu..jakby ktoś coś kojarzył i miał mp3 to strasznie prosze o przesłanie.bede niezmiernie wdzięczna!!pozdrawiam
Melaaaa czy chodzi ci o kawalek..ci son due coccodrilli un orangutnago un aquila reale.....ecc i przy tym sie tak fajnie pokazuje te zwierzaki:) a teraz jest w wersji polskiej w jakies reklamie:) nie mam tego niestety ale chcialam sie upewnic ze o to ci chodzi;) moze gdzies to znajde to podesle:)
iwonnnnn,co za delusione.Nie moze odtworzyc sciezki dziekowej:(:(:(:(cos mi zle podeslalas,ale dzieki za dobre checi.Tylko chodzi o to,ze ja koniecznie musze miec jakas pisenke,bo inaczej nie zasne i bede marudzic,a jak marudze,to staje sie nie do zniesienia;)
Cativona nie marudz tylko sprawdz jeszcze raz czemu ci nie otwiera a jak nie to daj innego maila to podesle:)
jakiego znow innego?hyba na hotmaila.nie otwiera i jzu i sie nie zaglebiajmy w to bo wsiakniemy,sprobuj tu [email]
chyba*oczywiscie umiem pisac po Polsku:D
cativona cos ty mi za maila dala co??wyszlo ze nie ma takiego adresu i odeslalo spowrotem:( sprawdzaj to i juz!!
melaaaa to co chcesz ten kawalek o krokodylach?jesli jest to ten ktory wyzej ci tłumaczylam podaj maila:)

"ci son due coccodrilli un orangutango...tralalala yahhh! jak ja lubie ten kawalek:)
baci Iwon

P.S. Cativona dostalas sorprese??;)
spadowka palcowka!z takimi sorpresami,nie moge tych zalacznikow odworzyc i juz!cos zle podslylasz:(
Cativona toz ty masz istnego pecha kobito albo otwierasz to co nie trzeba a co z tym drugim hotmailem co??podalas jakis adresik co sie odbija od muru i wraca spowrotem sprawdzaj cos tam poknocila;)
iwon tez lubie te piosenke o krokodylach jak bedziesz ja kiedys maila to prego podeslij mi [email]
dobrze otwieram,ale juz mniejsza z tym
Ja nie znam tych piosenek ale chętnie bym je poznała zwłaszcza że moje dzieci są żywo zainteresowane i chętnie śpiewają, a że mama uczy sie włoskiego byłyby jak znalazł! Mogę [email] Dzięki!
bubu zajrzyj na ta stronke
http://www.filastrocche.it/menu.asp?tipologia=14
Dzięki już zaglądnęłam - o to chodziło!
no nareszcie sie na cos przydalam
ta strona jest fajna,ale sa tylko slowa,bez muzyki,a mi o nia wlasnie chodzi,masz moze cos z podkladem muzycznym?cos w stylu karaoke?
Ale na tej stronie sa piosenki i z melodia i do spiewania na karaoke!To te, które obok tytułu maja nutki:)
Podejrzewam, że nie masz zainstalowanego programu do karaoke, bo wtedy piosenki "wchodzą" automatycznie. Ja korzystam z Van Basco i wszystko gra jak złoto! A ile zabawy... :D
Spróbuj jeszcze raz!
bardzo prosze,mozesz rowniez mi przeslac te kolysanke"nini nana''
[email] dziekuje;-))))
a mozesz mi powiedziec jak dokladnie moge zainstlowac to van basko?
No patrz! Wiedziałam, kiedy wejść na forum :D
Pobierz sobie:
http://www.vanbasco.com/download.html
oo ja też bym bardzo chciała "n.n." mój adresik : [email]
z góry dziękuję :-)
dziekuje Asi i Giovannie za meila z pioseneczkami,ale ja chyba cos mam nie tak z odtwarzaczem,bo ciagle mi pisze,ze sciezka dzwiekowa nie moze byc odtworzona:(
jak nie sprawie problemu to rowniez prosze o ta kolysanke i poszukuje rowniez piosenki dla dzieci il coccodrilli come fa [email]
ty jstes jakas porabana
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa