fiat bravo--->reklama--->piosenka

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 146
poprzednia |
czy ktos moze chce piosenke gianna nannini meravigliosa creatura--->piosenka wystepujaca w reklamie fiata bravo...
moge przeslac mail-em
Jeśli mozna to poprosze - [email] Dzieki E.
taaak ! Bardzo proszę ! Wyślij mi ! [email]
po otrzymaniu mail-a musicie wejsc na pierwszy link i potem zapisac:)
...także przyłączam się do prośby:)
[email]
ja równiż na [email]
bardzo prosze o przesłanie piosenki z reklamy fiata bravo-oraz jeżeli, to możliwe,również inne piosenki tej wokalistki. bardzo serdecznie dziękuję. [email]
proszę o przesłanie piosenki [email] oraz jezeli to mozliwe równiez inne utwory tej wokalistki.dziekuje bardzo
Blagam Cie!!
Przeslesz na maila piosenke z reklamy fiata?
Bardzo prosze...
[email]

Dziekuje z gory.
już przesylam:))
tylko zmienilam nicka:) ale dalej moja propozycja przeslania piosenki jest aktualna:)
saluti:)
ja BARDZO PROSZĘ!!!!!!! [email]
Czy ja też mogłabym prosi o tę piosenkę? [email] Z góry wielkie dzięki !!!
tak, wyslalam wam:)
moze ktos jeszcze chetny:)
hej hej:) baaaardzo poprosze o ta piosenke:) nawet nie myslalam ze tak wielu ludzi to zainteresowalo: z gory dziekuje
... pozdrawiam
zapomnialam napisac maila.... [email]
jaaa z nieba mi spadłaś :D miałam właśnie pisać posta, żeby mi ktoś dobry wysłał ;) błagam, podeślij mi na [email] :) z góry dzięki ;*
ja też bardzo proszę o tą piosenkę: [email]
Ze strony Fiata można ją sobie samemu ściągnąć!

http://www.fiat.pl/bravo/

Jak się strona załaduje, to w prawym dolnym rogu wystarczy kliknąć w "Muzyka z rekalmy" i już ją mamy :)
zosiu, tą piosenke jest łatwo ściągnąć, wiem... to jest tylko moja zyczyliwosc ze przesylam na maila
mam nadzieje, ze wszytskim wam doszly maile z piosenka, jesli nie to piszcie:)
Witam!
Bardzo prosze o tą piosenkę z reklamy Fiata Bravo!
Mail: [email]
Pozdrawiam
ja tez poprosze [email] dzieki
ja chce!! ja chce!!
[email]
dziekuje :)
Ja rowniez poprosze! [email] dziekuje bardzo
>zosiu, tą piosenke jest łatwo ściągnąć, wiem... to jest tylko moja
>zyczyliwosc ze przesylam na maila tego ze zla intencja:)>

Ze złą? Wręcz przeciwnie. Chciałam Cię po prostu jakoś "odciążyć" i ułatwić zdobycie tej piosenki innym, bo chyba łatwiej i szybciej jest sobie ją samemu zapisać na dysk (szczególnie, że nie jest to w ogóle skomplikowane), niż pisać tu swój adres mailowy i czekać na Twoją odpowiedź. Ale jak widać po kolejnych prośbach o przesłanie, nie wszyscy są tego zdania.
Pozdrawiam i życzę miłego wysyłania ;-)
ale ciesze sie ze to byla twoja dobra intencja:)
dzieki:)
tak wysylam po kilka krotnie:)
pozdrawiam:)
fajna ta piosenka:))
Chętnie bym ściągnęła ten plik ze strony bo jest łatwiej szbciej i przyjemniej, ale niestety kiedy nacisnęłam ikonę pobierz piosenkę, okazało się że akcja zostałą anulowana.. :( i w ten sposób zostałam zmuszona, żeby się bardzo ładnie do was uśmiechnąć i poprosić o przesłaniej jej na mój adres e-mail :) [email] z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Ja też bym bardzo ładnie poprosiła ;) [email]
ja rowniez poprosze
[email]
Witam, czy ja również mogłabym prosić o te piosenkę Metavigliosa Creatura??Jest śliczna tak samo jak sam język włoski..;))będę wdzięczna, mój mailik to [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 146
poprzednia |

 »

Egzaminy