Muzyka włoska

Temat przeniesiony do archwium.
481-493 z 493
| następna
Wlsnie slucha sobie Pierangelo Bertoli°Chiama piano°lzy cisna sie same do oczu!!!!Poprostu piekna ,nic dodac nic ujac!!!!!!
Rzeczywiście, świetna muzyka! Nie rozumiem dobrze słów, ale muzyka mi się podoba (a to akurat rzadkość, jak do tej pory mimo wytężonych poszukiwań znalazłam 2 włoskich wykonawców których muzyka wpadła mi w ucho ;)).
edytowany przez Silva90: 24 cze 2011
Właśnie odkryłam muzykę Fabrizio De Andrè :D
Wydaje się naprawdę niezła :) Jak mi się skończą piosenki tych wykonawców których teraz słucham to się przerzucę na niego ;)
edytowany przez Silva90: 24 cze 2011
ciao, bardzo prosze o tekst piosenki Francesco Napoli Piano piano. mam problem ze znalezieniem na innych stronach a widze ze tu duza pomoc jest z gory dziekuje
Piano piano
Le tue mani mi accarezzano, e tu
Maliziosamente scivoli col corpo piu giu.
Piano piano
Amore dimmi che lo vuoi anche tu!
Una notte no, non basta vuoi ancora di piu."
i to juz wszystko? to calosc?
Fabri Fibra jest fajny
a co powiecie na temat studio 3?
ja słucham NEKa i po prostu jestem w nim zakochana! <3 ale posłuchałam jedną z piosenek. a co do studio 3 to też mi się podoba :P
a propos... znacie jakie żywe wesołe piosenki po włosku? bo chcę wciągnąć w tę muzykę moją siostrę ale ona nie lubi wolnych piosenek, w przeciwieństwie mnie... aiutatemi:)
Ja też lubię Neka. Słyszałaś jego nową piosenkę?
Nek se una regola c'e w remixie.
coś szybkiego... w tym roku w radio słyszałam dość często Jovanotti - tutto l'amore che ho, L'aura - gira l'estate. Wpadaja w ucho ;) Lubię też Moda - salvami. Tym bardziej że wszystkie kojarzą mi sie z wakacjami.
Cytat: michele8821
Ja też lubię Neka. Słyszałaś jego nową piosenkę?
Nek se una regola c'e w remixie.

w remixie nie, bo ich nie lubię, ale ogólnie piosenkę słyszałam :P
z NEKa moje ulubione to są "Amico mio" "Tutto di te" i "E'con te" :P
Temat przeniesiony do archwium.
481-493 z 493
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa