Kto chce kurs multimedialny

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 81
zeby zmienic haslo do skrzynki ta osoba musialaby znac pytanie...
no to nie wiem co sie dzieje
no to wielka szkoda, skoro mowisz ze byly tam rowniez inne ciekawe materialy :(
To w sobotę postaram zamieścić co tam było. Bo jak ktoś coś zamieścił to też ściągałem. Ale może jakoś to odtworze. Dodam tam też nowe materiały.
Martino11, mam prosbe. Jak bedziesz przenosil, to (jesli nie sprawi ci to klopotu) w temacie wpisz szczegoly np. wykonawce i tytul piosenki. Bedzie latwiej uzupelniac to, czego jeszcze nie ma. Chodzi o to aby sie nie dublowalo jesli cos bede chciala przeslac. Dzieki.
Ok. Ale ja już zamieściłem. Trudno.

Nowy mail:
[email]


login: libri1
hasło: libri

Materiały są w folderach.
Własnie sciągnełam ksiażki, przeslalam tez kolezance - ona najbardziej ucieszula sie z alicji w krainie czarow ;) hehe
dzieki i pozdrawiam
wybaczcie ze ja tak z innej beczki ale z moim wloskim jest tragisznie delikatnie mowiac:) z tego kursu z checia bym skozystala ale nie mam zielonego pojecia o czym tak mowia i pisza! jest do tego jakies tlumaczenie czy cosik w tym stylu? czy trzeba sie samemu wysilic? dziekuje slicznie:) pozdrowionka:)
z reguly zeby nauczyc sie jezyka trzeba co nieco sie wysilic.....:DD
Martino, ściągnęłam 28 części kursu z tego adresu [email] Dziś chciałam ściągnąć wiadomości pt. "etap ...." a ich tam nie ma. :( Usunąłeś je? :(
Ja nic nie kasuje na mailach. Tylko zamieszczam. A etap II nie ja zamieściłem.

A tłumaczenie jest prześlę w najbliższych dniach. Ale najprowdopodobniej w weekend.
Dzięki. To niech może ktoś zamieści te "etapy...", OK? :)
posylam na: [email] haslo "zawadzka"
za kilkanascie minut bedzie mozna pobrac.
zawadzka niedziała! Na [email] hasło: libri
bylo zawadzkagramatyka, a teraz jest zawadzkawloski, ktory to adres zalozyla jena z forumowizcek. Wlasnie przesylam materialy. Bardzo dlugo przechodza. :(
Czesc Martino, swietny pomysl z umieszczeniem tego kursu na wp.pl
skorzytalam bardzo chetnie :-)
zauwazylam, ze tekst i nagrania nie odpowiadaja sobie liczbowo:
do I0.txt pasuje nagranie Track00.mp3
tym samym wychodzi na to, ze do ostatniego tekstu I28.txt brakuje nagrania :-(
czy mozna to uzupelnic?

pozdrawiam Enzian
tak przy okazji pytanko:
czy potrzebuje ktos nagrania mp3 do

"Mówimy po włosku 1. Kurs dla początkujących"
Kreisberg Alina, de Fanti Silvano?
Nie mam książek, ale chętnie wysłucham, oczywiście jeśli możesz wysłać na maila. [email]
To ja też poproszę: [email]

A to nagranie 28 wyślę.
czesc Martino11,
przeslij prosze na [email]
dziekuje :-)

na tym koncie znajda wszyscy zainteresowani
pliki dziwiekowe do "Mowimy po wlosku 1"

logujac sie z: bella-italia
i haslem: wloski5
Bardzo fajnie że założyłaś tego typu konto. Mogę przesłać tam kurs "Włoski w 4 tygodnie" ?
Ściągnołem sobie Mówimy po włosku.
Ale zakładanie konta na wp nie jest dobrym pomysłem. Bo jak jest się na końcie, a ktoś nagle wejdzie TO ciebie z tamtąd wyrzuca. Nawet wyskakje o tym komunikat. KURS PRZEŚLĘ DZIŚ WIECZOREM. OSOBNO WYŚLE TEKST, MP3, TŁUMACZENIE, SPECJALNĄ CZCIONKĘ.

POZDRAWIAM! :)
wiesz moze gdzie najlepiej konto zalozyc, zeby nie wyrzucalo?

kazdy kto ma jakies pliki, ktore chce dla innych udostepnic,
moze je przeslac na [email]
Tlen chociaż tam jest tylko 1 GB.
A tak nota bene, to tą zawadzką zapchało :) Na tej skrzynce jest zadużo maili i tym podobnych i zalokowała się. Gadałem z informatykiem.
enzian jakbys mogl przeslac mi te nagrania do "mowimy po wlosku"na [email] kolezanka ma ta ksiazke i niedawno mnie o nie pytala.z gory dziekuje
regina_delle_farfalle zaloguj sie na wp.pl i pobierz :-)

login bella-italia
haslo wloski5
Wysłałem kurs włoskiego w 4 tygodnie.
zauwazylam :-)
dziekuje
swietnie, ze jest tez polskie tlumaczenie!
..miodzik :-P
A ma ktoś z Was pliki dźwiękowe do książki "Język włoski w 30 dni"? (wyd. Langenscheidt). Mam do tego kasetę, ale popsuł mi się magnetofon. :P
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 81

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie