Włoski w tv

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao tutti! Czy wiecie moze,w jakiej tv jest odbieranych najwiecej kanalow wloskich??Cyfra,N,Cyfrowy Polsat...Czy ma ktos z was ktorys z tych programow?Napiszcie mi,ile ich jest tych tv,jakie to sa programy (oprocz RAIUNO oczywiscie,bo ten,to wiem,ze jest napewno:))Mysle o zalozeniu z chlopakiem tv ale chcialabym wybrac najtansza i tam gdzie jest mozliwie najwiecej programow wloskich (choc to wcale nie jest konieczne)Ktora z tych tv ma najtanszy abonament i podlaczenie dekodera?? Aiutami per piacere
najwięcej programów włoskich jest na satelicie Hot-Bird ...nie musisz kupować ani Polsatu Cyfrowego ani Cyfry+ ,wystarczy Ci tuner analogowy z anteną skierowaną na satelitę Hot-Bird

wykaz programów dostępnych z tej satelity jest tutaj:
http://serwis-tv.com/files/fta-hotbird.pdf
jeśli chodzi o płatne telewizje(Cyfra+,N,Cyfrowy Polsat) to wszystkie one są ustawione na Hot-Birda więc obojętnie chyba który wybierzesz to będzie on miał włoskie kanały :)

ja sam mam Cyfrę ,ale to ze względu na piłkę nożną :)
na N jest strasznie duzo tych kanałów włoskich, są nawet te regionalne, osobiście nie wiem dokonca ile ich jest, ale duzo - niektore to w ogole nie nadaja sie do ogladania ;)
Ostatnio przegladalam oferte N i nie zauwazylam tam polsatu. Czy to mozliwe, aby pakiety nie zawieraly tego kanalu?
niestety nie ma ani polsatu ani tv4, ale polsat 2 z tego co pamietam to jest. Niestety cyfrowy polsat i N to tak jakby konkurencja...no ale cos za cos...
Dla mnie to glupie posuniecie, bo wlasnie przez brak polsatu na pewno nie skorzystam z ich oferty. O ile mi wiadomo w cyfrowym polsacie sa wszystkie kanaly tvn.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy