Kierowca Neapol-Polska

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
Poszukuję kierowcy, który przyjedzie moim samochodem z Neapolu do Polski na poczatku lutego. Samochód cały bedzie zapchany więc możesz ze soba zabrać tylko niewielki bagaż.Ty będziesz kierowcą i koszt podruży będzie Cie kosztował tylko 50 EUR.To długa trasa i proszę o kontakt wprawionych kierowców Chętnych proszę o kontakt mailowy i kilka słów o sobie.
popraw mnie jeśli się mylę---szukasz kogoś kto ma przejechać długą trasę przewożąc TWOJE rzeczy,sam nie może mieć bagażu i to TEN KTOŚ ma TOBIE zapłacić ???? to jakiś żart ???
A może myślisz że to jakieś forum zoologiczne i szukasz jelenia ??

ps.
podrÓż,nie podruż

ps2
Sindbadem odbędzie się podróż za 69 euro i można mieć wielką walichę i bagaż podręczny......no i nie trzeba samemu prowadzić autobusu :-)
Cytat: Margo49
to jakiś żart ???

chyba tak :D
jaki samochod? Ferrari?
z Neapolu nikt nie chce kierowac!
edytowany przez stefantastica: 01 sty 2014
ja uwazam ża nie tak zle :)
50e dla trase , najmniej, o 1800km? Z autem, od moja miejsca we wloszech do Trojmiescie, ogólnie płacę ok.300 euro paliwo (bez placic autostradzie we Austri, ale to tylko bo nie mi się chcę :D).
50e plus bagazu... czemu nie ;)...ewentualne ona moze zapytac się 50e dla dwie trase .

ale pytam się..na cena, jest nawet noclegi w aucie plus "dodatek" z "szefowa":D
dziewczynie idzie o to ze DA pokierowac swoim autem ,chetnemu Polakowi,ktory chce jechac do POlski z Neapolu... tak by byl i jej i sam dla siebie kierowca w JEJ aucie..dlatego, ze forowiczka ma duzo bagazy forowiczka prosi by ten ktos nie przesadzal z bagazem..byc moze forowiczka nie moze sama z jakichs wzgledow.np zdrowotnych kierowac swoim autem na owej trasie dlatego prosi o kierowce..i chce by tym samym dorzucil sie on do paliwa..stad te 50 eu

Loredana trzeba bylo dac tytul :szukam "kierowcy" do mego auta :D

troche ryzykowny pomysl..jak sie nie zna czlowieka..i jak sie nie zna go jako kierowcy..to ja bym sie obawiala obcemu zaufac..odac swe zycie i zdrowie w jego rece... na tak dlugiej trasie
...
Loredana zawsze mozesz sprobowac oglosic sie na http://www.carpooling.it/
...
ha ha ah
Z Neapolu do KAŻDEGO miasta w Polsce ,w tym także do Gdyni i Gdańska,przejazd INTERBUS-SINDBAD koszt 265 zł.
Można zabrać 2 torby-walizki plus spory bagaż podręczny. Oczywiście nie ma potrzeby samemu kierować autobusem !!
Nie zgodzę się więc że to nie jest źle. Dziewczę szuka jelenia i tyle.

Pzdr
M
a byc moze dziewczyna jest tzw" potrzebie" i chce dac noge od meza jak ten jest w pracy ..lacznie ze swoimi rzeczami..wszystkimi rzeczami, ktorych to zaden autobus nie wezmie.. plus samochod,ktorego jest wlascielka lub wspolwlascicielka.
Rozne sa sytuacje zyciowe.TRZEBA MIEC WRODZONA EMPATIE by to zrozumiec, by to poczuc..ja takich sytuacji wlasnie wsrod Polek widzialam kilka w moim zyciu tzw "angielskie wyjsca..od partnera".Kobieta sama robi" podzial majatku"..bierze co swoje i odjedza, rozwod w PL .C'est la vie
...
kierowca dostaje wynagrodzenie a nie płaci zo że posiedzi 20 godzin za kierownicą
hmm..tu profitem jest" przemieszczenie sie do PL".
Wg mnie forowiczka nie JEDZIE do PL..a WRACA do PL :D

sam koszt paliwa bedzie ja kosztowal o 300 eu..drogo
kierowcę wykonującego swoją pracę nie obchodzą koszty wykonywanej pracy
lecz zarobek, natomiast dla osoby chcącej dostać się z Neapolu do Polski żadnym profitem nie będzie kierowanie autem i partycypacja w kosztach podróży!!
Owszem, jest to oferta baaardzo atrakcyjna....dla oferentki....jeśli znajdzie jelenia.

Pzdr
M
to ja wolę lecieć samolotem,też zapłacę 50 euro i polecę z torebką ,bez bagażu ,i będę pasażerką i w 2 godziny będę w katowicach
oferta forowiczki trafila na CIEZKIE forum...buuu.. pytanie bylo o kierowce a nie o autobus
cara Loredana..kierowcy w Neapolu szukalabym poprzez tablice ogloszen.. w Parafiach przy kosciolach gdzie sie odprawiaja polskie msze sw.Jest ich kilka, moze ktorys z polskich proboszczow by ci polecil kogos zaufanego,z prawem jazdy,kto chce wyskoczyc do Polski.. na kilka dni..moze ktos z tych co czasowo nie pracuja.powodzenia w szukaniu:D
Luci..ja tez wole samolot:D
...
Katowice najdrozszym miastem w Polsce..
...
Cytat: SettediNove
a byc moze dziewczyna jest tzw" potrzebie" i chce dac noge od meza jak ten jest w pracy ..lacznie ze swoimi rzeczami..wszystkimi rzeczami, ktorych to zaden autobus nie wezmie.. plus samochod,ktorego jest wlascielka lub wspolwlascicielka.
Rozne sa sytuacje zyciowe.TRZEBA MIEC WRODZONA EMPATIE by to zrozumiec, by to poczuc..ja takich sytuacji wlasnie wsrod Polek widzialam kilka w moim zyciu tzw "angielskie wyjsca..od partnera".Kobieta sama robi" podzial majatku"..bierze co swoje i odjedza, rozwod w PL .C'est la vie

Ja nie ogladam telenoweli ani Ewy Drzyzgi, więc Twoja teoria spiskowa wydaje mi się mało prawdopodobna... Jeżeli byłaby taka zdesperowana, to a) traciłaby czas na poszukiwania na forach i b) chciała jeszcze za to pieniądze?
telenowel nie ogladam, drzyzgi tez..ogladam "kryminaly":D ..i widze, ze nie zwrocilas na uwagi na slow EMPATIA
polecam Breaking Bad wlasnie nagrodzony Emmy,ogladalam od I sezonu..swietny
http://kultura.newsweek.pl/breaking-bad-serial-prawie-idealny-newsweek-pl,artykuly,270541,1.html
...
Ogladales Duzy Kropku ten serial?..prawda, ze swietny?
Cytat: SettediNove
..i widze, ze nie zwrocilas na uwagi na slow EMPATIA

Zwrocilam, aczkolwiek, chociaz nie wiem jak bardzo bym sie starala wczuc sie w sytuacje, to widze tu tylko czysto biznesowe ogloszenie (Samochód cały bedzie zapchany więc możesz ze soba zabrać tylko niewielki bagaż.Ty będziesz kierowcą i koszt podruży będzie Cie kosztował tylko 50 EUR), a nie pelna desperacji prosbe o pomoc... Chyba bardziej niz empatii, brak mi fantazji ;)))
edytowany przez Paola81: 07 sty 2014
masz racje czasami ponosi mnie fanatzja..:D--zawsze tak bylo...jestem kreatywna.. Ale wole patrzec na ludzi z dobrej strony..
...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |