jeden mały sms na włoski- proszę

Temat przeniesiony do archwium.
bardzo proszÄ™ o pomoc

kochany ja też już bym bardzo chciała móc się do ciebie przytulić. a co z przyjazdem już coś wiesz?przesyłam ci moc gorących buziaków (może przebiją się przez ten deszcz)
halo halo czy ktoś mi pomoże- proszę
>Amore anch'io voglio poter abbracciarti,sai gia qualcosa dell tuo arrivo?? Ti mando tanti caldi baci (magari riescono trapassare quella piogia)

dobry Wieczorek Elma jak leci??buziaczki od Iwon:)
A cześć Iwon już dołączyłaś do nas - dzięki za tłumaczenie, pozdrowionka
witaj Iwonko, gdzie sie podziewałaś?
ja czekam a was nie ma
Hejka Minique no musialam bratu ustapic;( ty Minique widzialas Wielki Brat usunal nasz temat "La casa di Grande Fratelloooo" hihihi chyba go wkurzyłysmy;)
widziałam własnie, hihhihihi
napisałm nowy temat do was i tez go juz wywalił,
pieknie
chyba jednak lipa z ta kolacją :)))) Mam nadzieję, że zdązyłaś coś przekąsić
proszę bez zabaw bo po prostu zablokuje wasze adresy i nie będzie można wejść na stronę... co chcecie osiągnąć?
jeszcze jeden sms-sik tego wieczoru (chyba moje pseudo Italiano ma olejną wymówkę)

Amore io penso che non ce nessun problema per venerdi io adesso tuti i documenti dela machina ho presi mi mancha solo una cosa che domani vado a fare quela non e tanto importante amore non vedo l`ora che sia venerdi per abraciarti e baciarti da per tuto! Amore ti dico giovedi che quando parto e a che ora adesso buona notte e sogni il venerdi il nostro sognio...............
Iwon czy możesz mi pomóc
drogi Lukarze ani krzty poczucia humoru;)nie stresuj sie tak to byl zart by cie wywolac zza kurtyny;)napij sie Drogi rumianki podobno koi nerwy;)

P.S. a adresy?coz zawsze mozna załozyc nowe;)
Elmajcia juz sie robi:)

>Kochanie ja mysle ze nie bedzie zadnego problemu w piatek ja teraz wzialem wszystkie dokumenty samochodu brakuje mi tylko jedna rzecz ktora jutro ide robic nie jest wazna kochanie nie moge sie doczekac piatku by cie przytulic i całowac wszedzie (wooow Elma bedziesz brana pod uwage;)!kochanie powiem ci w czwartek kiedy wyjezdzam i o ktorej teraz dobrej nocki i snij piatek nasz sen..
dzięki Iwon jesteś kochana.
to może jeszcze jakiś sms zwrotny (a co Cię tak zdenerwowało Iwon)

ok, kochanie już żyję myślą o naszym spotkaniu. a teraz już idę spać i śnić o nas i tobie życzę tego samego, a i jeszcze słodkie i gorące buziaczki na dobranoc.
Dzięki Iwon jesteś kochana , a czy mogę jeszcze jeden sms zwrotny
Iwon co Cię tak zdenerowało.

Ok, kochanie już żyję myślą o naszym spotkaniu. a teraz już idę spać i śnić o nas i tobie życzę tego samego , a i jeszcze słodzitkie i gorące buziaczki na dobranoc.
a gdzie w ogóle jesteście moje drogie,
cos tu znowu znika

zobaczcie jak sie moj Italiano wysilił
buonasera principessa!!!!!
Minique przechodz na strone Delusi da Grande Fra zaraz ci wszystko opowiemy
Temat przeniesiony do archwium.