błagam o szybkie tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
parlare con tua mamma è sempre più difficile, l'unica cosa che mi dice sempre( vuoi
tornare dalla tua ex?) questo è quello che mi dice tutti i giorni; tu non sai quanto
mi rende nervoso. pensa sempre che le racconto bugie perchè lei la sera lavora fino
a tardi,se stò a casa non ci crede, se stò da mia madre non ci crede, i figli non
posso vederli,penso che un carcerato ha più libertà di me.
rozmowa ztwoja mam jest zawsze coraz trudniejsza,jedyna rzecz jak mi mowi to co chcesz wrocici do swojej bylej?,to jest to co mi mowiwe wszytkie dni,,nie wiesz jak mnie denerwuje>ona mysli zawsze ze jej opowiadam klamstwa,poniewaz wieczorem pracuje,az do pozna.jesli jestem wowoczas w domu nie wierzy mi ,jesli jestem zmoja matka ona mi nie wierzy.dzieci nie moge zobaczyc.Mysle ,ze jakikolwiek wiezien/uwieziony ma wiecej wolnosci niz ja
Rozmawiać z twoja mamą jest coraz trudniej. Jedyne co mi zawsze mówi to "chcesz wrocić do twojej ex?" - to jest to, co mi mówi każdego dnia. Nie wiesz jak bardzo mnie to denerwuje. Zawsze myśli, ze opowiadam jej kłamstwa, ponieważ ona wieczorami pracuje do późna. Jesli jestem w domu, nie wierzy w to, jesli jestem u mojej matki, nie wierzy. Nie moge widywac moich dzieci. Myslę, ze więzień ma więcej wolności ode mnie.
coraz trudniej jest mi rozmawiać z twoją mamą, jedyne co mi zawsze mówi (chcesz wrócić do twojej eks?) to jest właśnie to, co powtarza codziennie; nie wiesz jak mnie to denerwuje. Mysli, że ją okłamuję, dlatego, że ona pracuje do późna, nie wierzy, że jestem w domu, nie wierzy, że jestem u mojej mamy, nie mogę zobaczyć się z dziećmi, myślę że więzień ma więcej wolności ode mnie.
hihihi silna grupa pod wezwaniem zawsze gotowa :D ja już od czasów przedszkola tak mam, że zawsze ostatnia...(w przedszkolu, co prawda, do jedzenia)
Isabelo masz maila
Temat przeniesiony do archwium.