TŁUMACZENIE NA TATUAŻ-POMOCY

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
golym okiem widac prowokacja szyta grubymi nicmi....wkrecanie sette ...Forowicze wyrobia sobie opinie sami bez manipulacji trola i badante..tego jestem pewna.Nie mam sobie nic do zarzucenia :D
acha ..ja do badante ani slowa n ie odpisalam ,bo po co?...nie ja wykopywalam z nia topor wojenny i nie ja jestem z nia konflikcie tylko ona ze mna....umyla rece i spierdolila..bo ma remont? heheh to ona sama wstapila na wojenna sciezke cotnro mnie idlugo wymachiwala toporkiem...widocznie ja bawilo..sa ludzie maja glupie zabawy i bawi ich bycie plytkim zawistnym, odreagowywuja stresy na innych, zalosne zachowanie
Cytat: SettediNove
Cytat: Lukar
Od Admina do SettediNove:

martwisz sie o trolle a sama zachowujesz sie jak jeden z nich, czego najlepszym przykładem jest ten wątek:

Cytat: Silva90
Moim zdaniem - nie warto.

Cytat: marshmallow
No własnie, moim chyba tez nie, dlatego jeszcze sie nie zdecydowałam.

i zaraz pod tym Twoj głupkowaty trollowaty wpis:

Cytat: SettediNove
ty to se wydziergaj telefon do wrozki Kosojan z jej ulica lacznie zebys mogla tam codziennie z zamknietymi oczami trafic buhahahahahahahahahaha

Po tym wpisie poszła pyskówka ktorą potem gorliwie zgłaszasz mi do usunięcia.

Wiec zastanow sie z czym walczysz i jak to robisz. Jesli nie chcesz troli na forum to sama musisz przestac nim byc. Przeczytaj sobie definicje trolla i walki z nim i na pewno znajdziesz takie zdanie, że trolla się nie karmi. Przestań to robić bo zablokuję Twój nick w pierwszej kolejności.
I po to zglosilam do usuniecia bo to byla pyskowka i bylam tego swiadoma..wiec logiczne, ze to ja zglosilam do usniecia bo po co paskudztwo jak pyskowka ma byc na forum..ale co trol poczytal to sie dowiedzial co mysle o nim...Moje na wierzchu..A ty adminie niepotrzebnie sie unosisz na me slowa prawdy..ze skoro administracja nie interesuje sie by na forum nie bylo obrazania ludzi i naruszania ich prywatnosci i cyberestalkingu /jest na artykul w kodeksie karnym i wloskim i polskim! .... to rzeczywiscie wloskie organa wladzy moga sie tym zaintertesowac. wystarczy zgloszenie na terytorium Itali... Tu jest niezwykla "lekkosc zgloszen" łykaja wszystko co ludzie zglaszaja/az w glowie sie nie miesci jak jest inne prawo od polskiego w tym wzgledzie/ Nieswiadomosc prawa karnego nie ani administracji..ani nikogo innego tym bardziej, ze to nie pierwszy raz na forum jest trol co obraza ludzi...a zaczal od umbryjki..nie ode mnie..od obrazania/ i cyberstalkingu / mnie specjalistka/ o czym wie admin/ jest badante Margo 49.Howgh[ /quote]
Cytat: SettediNove
ipowiem ci cos jeszcze adminie...to ze trol obrazal Umbryjke to byl twoj problem adminie nie moj ..ja weszlam bo Margo wyslala mi mail; 2 wrzesnia
.."Gośka, jesli forumista to nie Twój kolejny nick to moze pomyślimy razem co z tym fantem zrobic bo akurat umbryjka na takie traktowanie sobie nie zasłużyła. My sobie możemy do gardeł skakać, ale w tym wypadku wypadałoby się chyba zjednoczyć i na chwilę topor wojenny zakopać, co? Ty masz więcej czasu (chyba), u mnie remont calego domu trwa i w necie jestem z doskoku ale ten szmatławiec na serio mnie wkurwił.
Daj znać jak wykurzyć gnoja z fioletu....masz jakiś pomysł?
pzdr
M
jak zwrociliscie uwage nie skacze do gardla Margo49..ale zauwazyliscie ze ona odwrotnie..podskakuje...tylko ze mysli ze siegnie mego gardla ale sie myli...rozczarowala wielu z nas..a chyba najbardziej siebie samą....zal mi jej
Adminie dr Grzegorz Wojas, psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego twierdzi ze metoda Nie karmic trola nie jedyna skuteczna bronia //
cytuje : Internauci najczęściej wykorzystują zasadę „Nie karmić trolla!”. Na ile jest to skuteczna metoda walki z trollingiem?

Powiedziałbym, że jest to jedna, ale niejedyna skuteczna metoda. Równie dobrą może być zszokowanie trolla: zareagowanie na jego wypowiedź dowcipem czy też śmieszną, ciętą ripostą. Czego na pewno należałoby unikać, to okazywania trollowi zainteresowania.Co można powiedzieć o użytkownikach Internetu na podstawie ich reakcji na zachowanie trolla?

Bardzo wiele. Internauci, którzy próbują pouczać trolla, wchodzić z nim w utarczki słowne i krytykują publicznie, bardzo często nieświadomie powielają w ten sposób wzorce rodzicielskie. Najczęściej jednak forumowicze postępują identycznie jak pozostali użytkownicy. Takie powielanie zachowań wzorowane jest na realnym świecie, gdzie podporządkowanie się społecznym obyczajom i normom jest warunkiem koniecznym sprawnego funkcjonowania w grupie.
Jednak nie masz za grosz ambicji ani honoru. Trzymasz się tego forum pazurami choć od dawna wszyscy kpią z Ciebie, drwią i patrzą z politowaniem na to co robisz.
Masz rację, Ty do mojego gardła nie skoczysz bo sikasz w majty co może Cię spotkać w odwecie. Za dużo o Tobie wiem abyś zaryzykowala iż to ujawnię. Ty w zamian czym mi możesz zaszkodzić? Tym że dom wynajmuję ??( o czym swego czasu poinformowałaś cały fiolet grożąc mi policją i skarbówką :))))
Ja nie mam nic na sumieniu, podatki WSZYSTKIE odprowadzam, ( bo i tym mi groziłaś) PROSTYTUCJĄ się nie zajmuję, kochanków włoskich nie miewam,więc uważaj na mnie zanim sobie mną gębę zaczniesz wycierać !! ZROZUMIANO?
idź na kozetkę do lekarza (wiesz o czym mówię) tylko wpierw zmień go bo ten Ci nie pomaga, wręcz szkodzi ..........
i nie jest mi Ciebie od dawna żal jedynie śmiać mi się chce jak taka stara baba dała zawładnąć sobą wirtualnemu światowi .......
i nie wejdę z Tobą już nigdy w żadne utarczki słowne bo jak powiedział Admin NIE BĘDE CIĘ KARMIŁA TROLLU !!
edytowany przez Margo49: 10 wrz 2012
Cytat: SettediNove
Margo49 rozczarowala wielu z nas..

kto, lub co to jest "Margo" ? "Margo" to nick, a nikt normalny nie może być rozczarowany nickiem ! Nikt zyjący w realnym swiecie nie będzie oczekiwał niczego od jakiegokolwiek nicka.
Nikt ! Procz ludzi tracących kontakt z rzeczywistością i pogrążających się w wirtualnym swiecie, ludzi tracących rozeznanie co jest rzeczywistością a co tylko wirtu....
Tylko ludzie chorzy, uzaleznieni od wirtualnego swiata będą roztrząsać co, kto i w ktorym roku napisał .... nikt normalny nie dąży nawet do zapamiętywania wirtualnego śmietnika BO PO CO ???
Normalni ludzie żyją realnym zyciem, chorzy, uzależnieni od netu śledzą z wypiekami na twarzy kto, komu, kiedy, jak i gdzie :((
Niestety .....
Cytat: SettediNove
Moje na wierzchu..A ty adminie niepotrzebnie sie unosisz na me slowa prawdy

moje na wierzchu? ja się unoszę? zabawy jak w przedszkolu u mojego dziecka

pozwolisz, że usunę Twoje zasypanie tematu słowotokiem bez ładu i składu...

a co do straszenia "włoskimi czy polskimi organami ścigania" które to wręcz marzą, żeby wczytywać się w Twoje wypociny to zamiast pisać mi o tym od dwóch lat po prostu idź i to zgłoś! czekam
aha, oczekuję krótkiej (max 10 słów) odpowiedzi, inny słowotok kasuję
Cytat: Margo49
Normalni ludzie żyją realnym zyciem, chorzy, uzależnieni od netu śledzą z wypiekami na twarzy kto, komu, kiedy, jak i gdzie :((


I o tym właśnie była mowa w prywatnej wiadomości, prawda? (10 słów)
fajne to twoje forum adminie!Czytaj sam ..fajne ,juz przeczytales co te dwie powyzej napisaly?..fajniutkie wpsiki na twoim forum ,bravo..Kazdy widzi jak tu jest 'administracja'...fajnie ze juz zobaczyli,podoba mi sie ze juz zobaczyli.twoim obowiazkiem jest adminie nie dopuszczac by ludzie byli tu obrazani,nie dopelniasz swoich obowiazkow..a jesli juz to po dlugich monitach i z wielkim opoznieniem..To nie fair
Sette, jakoś do tej pory (tzn. do ostatniej afery z trollem) brak administracji ci nie przeszkadzał...
Silva90, nie wiem od jak dawna znasz to forum. Ja od baardzo dawna i wierz mi że nikt tak nie pomiatał ludźmi, tak im nie ubliżał jak właśnie ten super troll . Nikt nowy nie miał odwagi zadać żadnego pytania na forum bo zaraz sypały sie pod jego adresem złośliwości i odsyłanie do wyszukiwarki. Jej powiedzonko "do wyszukiwarki ! to ten prostokącik u góry z prawej strony ! nie gryzie" wszystkim stawało kością w gardle. To co teraz ona wyprawia to jest naprawdę święty spokój. Babsko zostało zidentyfikowane, okazało się kim jest i czym się zajmuje. Już nie może opowiadać o futrach i bogactwie, nie może opowiadać jaka to pięka,młoda, zgrabna i zadbana bo wszystko okazało się bełkotem chorej mitomanki. Nie to że mam coś do ponad pięćdziesięcioletnich kobitek. Sama nie jestem już młoda :) Nie to że zaniedbana, biedna i niezgrabna nie ma prawa bywac na forum, że jest gorsza, że jest inna. To nie wstyd mieć mankamenty,wstyd jest strugać panią gdy się nią nie jest. Bo kim jak kim ,ale "panią" to ona nie jest. Dzieki Bogu udało mi się zrobić z nią porządek i pokazać gdzie jest jej miejsce więc teraz jest w miarę spokojna. Ale na to że zamknie się nie ma na co liczyć. Aby przestała tu bywać , musiałaby mieć choć odrobine honoru a tego u niej nie uświadczysz.

pzdr
M
belkot postraumatryczny po latach ciezkiej fizycznej pracy w It,przykro mi ze ludzie az tak swirują
Silva 90 admin dodał opcję ignorowania wybranego użytkownika na forum opcja pokazuje się po najechaniu na wpis - obok ikonki cytatu i zgłoszenia wpisu...kliknij
1 punkt regulaminu forum Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników
Cytat: Silva90
Sette, jakoś do tej pory (tzn. do ostatniej afery z trollem) brak administracji ci nie przeszkadzał...
i tu sie mylisz i to bardzo..bylo zawsze odwrotnie cara mia :D ale co mozna bylo zrobic ??..nic...
Cytat: SettediNove
Silva 90 admin dodał opcję ignorowania wybranego użytkownika na forum opcja pokazuje się po najechaniu na wpis - obok ikonki cytatu i zgłoszenia wpisu...kliknij
1 punkt regulaminu forum Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników
WAZNE..ignorujcie kogo chcecie....wystarczy jeden click
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia