Pulpit

Temat przeniesiony do archwium.
proszę ,napiszcie mi jak jest ''pulpit''po włosku,dziękuję
pisze za slownikiem: pulpit
1. (blat)-piano
2. do pisania --- scrittoio
3. podstawka do nut --- leggio
4. sterowniczy ----quadro di comando
mam na myśli pulpit komputera,przepraszam,powinnam to sprecyzować,ale dziękuję ci za szybką odpowiedź(to też mi się przyda):)
a jak napisać:nie zabijaj mnie śmiechem albo coś w tym rodzaju?
uważasz,że nie ma takiego słowa!!!o co ci chodzi ...?uważaj ,żebyś się nie udławiła tym śmiechem
sorki..ale ja sie nie nabijam..ja naprawę potrzebuję takiego zwrotu..może ty byś mogła mi pomóc..
Przykro mi,ale cię zignoruję.
Do osób kompetentnych!!!!Potrzebuję przetłumaczyć zwrot u nas potoczny:''wrzuć to na pulpit"(komputera).
ok..nie ma problemu..ja tylko potrzebowałam małej pomocy..miłych snów..i się nie wkurzaj..ciao:)
Jeśli mowa o tematach komputerowych, to chciałbym się dowiedzieć o nazwy wyszukiwarek na włoskich stronach.Oczywiście oprócz google i yahoo. Dzięki z góry!
Zwrot dość trudny,wymaga nie tylko znajomości języka ale i terminologii komp.,myślę,że nikt tutaj nie będzie w stanie ci pomóc.
Ja mysle, ze pulpit komputera to nic innego jak schermo, czyli ekran? I wydaje mi sie, ze zwrot typu "wrzuc to na pulpit" bedzie po wlosku brzmial dosc podobnie, tzn mettilo sullo schermo.
Jednak nie jestem w 100 % pewna czy napewno tak wlasnie powie Wloch, mysle ze zrozumie bez problemu.
bardzo,bardzo dziękuję ci za pomoc
pulpit - destkop
tak to jest jak sie pracuje na wloskim systemie, hm ? ;) potwierdzam.. desktop.

pozdrawiam.
hehe... system mam polski ale niektore programy po wlosku. stad sie wie...
pozdr.:)
ach tak :> i w ogole czy Ty to ta sama kappala ? bo czasami jestes z cyferka, a czasami zalogowana i bez cyferki ;) ?
tak! jak jestem z cyferka to jestem gosciem bo zapomnialam sie zalogowac, a jak bez cyferki to znaczy ze pamietalam wczesniej o zalogowaniu sie! :))
no coz ;) od tego jest haczyk przy zapamietaj mnie ;) i zawsze jak bedziesz wchodzila, to bedzie zalogowana.. ale to taka kwestia techniczna, i offtopic'owo sie zrobilo :> coz.. wracam do dokumentacji hotelowej :| baiu
Wam również bardzo,bardzo serdecznie dziękuję za odzew,pozdrawiam
Sorry,pomyliłem się,jestem pełen podziwu!!!!!!!!!!!!!!!!
Non mi uccidere col riso.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe