proszę na polski

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę przetłumaczcie na polski:
"Ciao piccola!Non ho potuto sms perche avevo finito scheda e mi era un po difficile ricaricare!Ho te sempre nel cuore e nella mente e..ildesiderio di te e fortissimo,la voglia di te e di tutto di te e immensa!Vorrei poterti baciare ed amare..e molte notti accade ed e bellissimo anche se solo un sogno!Sto vedendo coste bellissime,a terra si scende poco anche perche in barca abbiamo tutto,o quasi..manchi tu,mio dolce meraviglioso e speciale amore!A te le cose come vanno?Spero bene e che tu riesca a vivere v tranquillamente le tue giornate!Un bacio P..un bacio e un lungo abbraccio pieno d'amore per te!"
Z góry bardzo dziękuję
Czy ktoś mógłby to przetłumaczyć?Bardzo proszę,bardzo mi na tym zależy.
chwila, spróbuje
mniej więcej:
czesc malutka.nie moglem (wyslac,napisac) smsa poniewaz skonczyla mi sie karta i mialem trudnosci z naladowaniem. Mam cie zawsze w sercu i glowie i "pozadanie" cibie jest ilne. ochota na ciebie jest nieskonczona. chcialbym moc calowac cie i kochac i wiele nocy zdarza sie i jest pieknie chociaz to tylko sen. Widze piekne wybrzeza, zadko sie schodzi na ziemie takze dlatego, ze na łodzi mamy wszystko, prawie wszysko..brakuje ciebie, moje slodkie, cudowne i wyjatkowe milosci. Jak wygladaja twoje sprawy? Mam nadzieje, ze dobrze i dajesz rade zyc spokojnie.Calusy i usciski
czesc malutka!Nie moglem do Ciebie napisac smsa bo skonczyla mi sie karta w telefonie e troche truno bylo kupic nowa/doladowac telefon. Zawsze jestes w moim sercu i w mojej glowie, pragnienie ciebie jest bardzo silne (to doslownie: lepiej: potrzebuje/pragne Cie bardzo mocno), pragnienie Ciebie i wszystkiego, co z Toba zwiazane jest przeogromne! Chcialbym moc Cie calowac i kochac... i dzieje sie tak w niejedna noc i jest pieknie, choc to tylko sen/marzenia. Widze/zwiedzam piekne rzeczy, miejsca, na lad schodzi sie rzadko, takze dlatego, ze na lodzi mamy wszystko.. prawie wszystko, brakuje Ciebie, moje kochanie, slodkie, cudowne i wyjatkowe. U Ciebie co slychac?/jak leci? Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku i ze jestes w stanie porowadzic spokojne zycie/przezywac spokojnie kazdy Twoj kolejny dzien. Buziak P... (? nie wiem, o co chodzi...) i wielki uscisk pelen milosci dla Ciebie.
cześć mała!Nie mogłem wysłac sms-a,ponieważ skończyła mi się karta i miałem problemy z naładowaniem (uzupełnieniem).Mam Cię zawszwe w sercu i w myślach.Pragne Ciebie mocno,mam ochote na Ciebie,na cala Ciebie,niezmiernie!Chciałbym móc Ciebie całować,i kochać..i wiele nocy zdarza sie i pieknie nawet jesli to tylko sen.(nie jasne to zdaanie dla mnie,moze chodzi mu o to,ze ma marzenia senne z Toba:))
Widze przepiękne wybrzeza,na ziemie schodzi sie rzadko,dlatego ze mamy wszystko na łódce(barce)..prawie..brakuje Ciebie.moje sodkie,niesamowite(cudowne) i wyjatkowe(specjalne)kochanie!Jak u Ciebie (w sensie co u Ciebie,czy wszystko w porzadku,jak Twoje sprawy)Mam nadzieję,ze dobrze i ze mozesz żyć spokojnie.Całus..jeden całus i uscisk pełen miłosci dla Cibie.
ps prosze o poprawki,starałam sie,ale lepiej niech ktos to weryfikuje:)
no tak, rownoczesnie..., hehe, i racja: vedo coste, mylslam, ze cose - czyli widze wybrzeza, a nie rzeczy, miejsca...
ale sie wszystkie zaangazowalysmy w tym samym czasie1 nie moge, pozdrawiam inne tlumaczki, hehe, pa
jedna z nich dziękuje za pozdrowienia:)
hihi dziekuje i odwzajemniam:)
bardzo prosze o tlumaczenie, jesli ktos potrafi udzielic mi pomocy:

caly ten rok zamierzam poswiecic, na naprawe swojego zycia, chce aby szlo w dobrym, kierunku, nie mozna przez cale zycie uciekac przed problemami, przychodzi taki czas, gdy trzeba sie z nimi zmierzyc, chociaz jest to bardzo trudne i bolesne. po smierci mamy zerwalam kontakt z jej rodzina, poniewaz bardzo mnie skrzywdzili, nie widzialam sie z nimi prawie osiem lat, a teraz moj dziadek jest bardzo chory, chociaz nie czuje juz, ze sa moja rodzina, bede musiala sie tam u nich zjawic. jestem dumna i wyniosla, ale nie mam serca z kamienia, dlatego tez chce im dac troche radosci w tych trudnych chwilach. czas najwyzszy, abym uwolnila sie od tego zalu i smutku, ktory przez tyle lat nosze w sercu.
bardzo prosze o pomoc, to dla mnie bardzo wazne
czy znajdzie sie osoba ktora jest w stanie to przetlumaczyc???
Tutto quest'anno intendo dedicare al miglioramento della mia vita, la voglio far andare in direzione giusta, non si puo sfuggire ai problemi per tutta la vita, arriva il momento in cui bisogna affrontarli, anche se questo e' molto difficile e doloroso. Dopo la morte della mamma ho rotto le relazioni(lub:i contatti) con la sua famiglia perche' mi hanno fatto soffrire molto(lub:mi hanno arrecato danno), non mi sono vista con loro da quasi 8 anni ed adesso mio nonno sta molto male(lub:e' malato), nonostante che io non li reputi piu' la mia famiglia, dovro andare a visitarli. Sono altera e boriosa, pero' il mio cuore non e' fatto di pietra e li voglio portare un po di gioia in quei momenti difficili. E' ora che io mi liberi da quel dolore e da tutta la mia tristezza che porto nel mio cuore da molti anni.
Bardzo ładnie.
Temat przeniesiony do archwium.