ktos podzieli sie ze mna zawadzka???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
jezeli znajdzie sie ktos kto byłby chetny mi tą gramatyke na maila przesłac :
[email] byłabym zobowiązana :):)
czesc wlasnie komus posylam gramatyke zawadzkiej moge tez ci wyslac
jezeli nie sprawiloby to problemu ....molto grazie
certo non c'e nessun problema wysle ci ksiazke.
ciao wysylam ci ksiązke chwilke to potrwa. buona serata
jak dojdzie zaraz odpisze bacia cara amica
okey fammi sapere quando riceverai il libro
wysle jeszcze raz bo dostalam e-mail ze masz mala pojemnosc skrzynki sprobuje raz jeszcze
masz może inny adres e-mail bo coś mi się zdaje ze twoja skrzynka ma za malą pojemnośc.
wiesz sapphira jutro cos wymysle zaloze z nowe konto w gazeta.pl, czy cos,a tymczasem buona notte i sogni d'oro zycze.
czesc.jesli nie sprawi ci trudnosci przeslanie rowniez i mi zawadzkiej to bede wdzieczna,z gory bardzo dziekuje,moj mail [email]
ciao rosa przeczytałam twoj wpis ok, jak juz bedziesz miala nową skrzynkę to daj znac na forum a posle ci ksiazke pozdrawiam
rosa.mariposa zaloz sobie skrzynke na interii ma duza pojemnosc
ciao już posylam ci ksiązkę Zawadzkiej mam nadzieję ze dojdzie chyba że masz małą pojemnośc skrzynki.Jak dostaniesz książkę daj znac buon pomeriggio
mógłby mi też ktoś wysłać tą zawadzke plisss [email]
ciao probowalam wyslac juz zawadzka na op.pl ale dostaj e e-maile ze ta skrzynka ma za mala pojemnos.Na interię wysyla się bez problemu.
A czy ja bym mogła prosić na [email] ?
z góry dziękuję.
okey jak tylko wysle zawadzka jednej osobie to potem tez ci posle
masz inny adres e-mail bo na ten jakojs nie da sie wyslac?
Dzieki za przejecie paleczki. Juz mi brakowalo cierpliwości. Prośba o Zawadzka jest juz na trzech tematach. Mam male doświadczenie. Zawadzka wchodzi tylko na skrzynke w: TLEN.PL; WP.PL; GMAIL.COM i sporadycznie na internie.
Na inne adresy nawet nie wysylaj. Szkoda zachodu. Powodzenia.
non c'e' di sono contenta che posso essere utile.buona serata.
ups scusa per gli errori nello scrivere volevo scrivere non c'e' di che allora una volta buona serata
doria5-5 niestety nie udalo sie wyslac do ciebie zawadzkiej.zawadzka wchodzi tylko na skrzynki: tlen.pl wp.pl gmail.com czsaem na interie. buona serata a tutti
Witam,rnrnCzy moge prosic takze o Zawadzka?:) Moj mail: [email] z gory!!!
hej , moglby mi ktos tez przeslac ?? z gory dziekuje bardzo :)

moj email : [email]
nie wiem czy to jeszcze aktualne ale czy moglabys mi rowniez przeslac ta gramatyke zawadzkiej??z gory dziekuje:) moj mail: [email]
Ja mam jeszcze tylko taki: [email]
mam nadzieję,że bedzie ok:/
witam a możesz mi wysłać na jaslaw5wp.pl tu dojdzie napewno z góry dziękuje
Sapphira per favore wyślij do mnie też :) [email]
grazie 1000
scusa maba niestety na skrzynke onetu nie da sie wyslac ksiazki bo wchodzi na: wp.pl, tlen.pl, gmail.pl czasem na interie.pl zaloz sobie nowa skrzynke wtedy wysle
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Egzaminy