pomocy!... per favore è importante :)

Temat przeniesiony do archwium.
ciao ragazzi... dovrei dire una cosa ad una persona potresti tradurmi in polacco per favore..???? grazie è molto importante.... :) vi ringrazio!!! siete sempre gentilissimi...

Hey... ciao.. matteo... ancora credo a noi... ancora ti amo.. e non voglio che ci lasciamo.. tu ieri mi hai detto che.. se sto male è solamente colpa tua.. ma non è cosi.. perchè.. quando siamo insieme... quando.. ci sentiamo al telefono.. mi basta solamente sentire la tua voce per sentirmi bene.. e lo so che.. bevi... e che quando lo fai non rispondi delle tue azioni.. ma.. se tutti ti evitano perchè tu sei cosi.. io no.. voglio starti vicino..!!! voglio solamente stare con te.. non c'è bisogno che Teresa mi dica come sei.. e cosa fai.. lo sò e non mi importa... io voglio avere una famiglia con te..
ti prego.. se stai bene anche tu con me... se anche tu vuoi le stesse cose che voglio io... chiama per favore..
Hey... ciao.. matteo... ancora credo a noi... ancora ti amo.. e non voglio che ci lasciamo.. tu ieri mi hai detto che.. se sto male è solamente colpa tua.. ma non è cosi.. perchè.. quando siamo insieme... quando.. ci sentiamo al telefono.. mi basta solamente sentire la tua voce per sentirmi bene.. e lo so che.. bevi... e che quando lo fai non rispondi delle tue azioni.. ma.. se tutti ti evitano perchè tu sei cosi.. io no.. voglio starti vicino..!!! voglio solamente stare con te.. non c'è bisogno che Teresa mi dica come sei.. e cosa fai.. lo sò e non mi importa... io voglio avere una famiglia con te..
ti prego.. se stai bene anche tu con me... se anche tu vuoi le stesse cose che voglio io... chiama per favore..


Hej... cześć... Matteo... jeszcze wierzę w nas... jeszcze Cię kocham... i nie chcę żebyśmy się rozstawali... Ty wczoraj mi powiedziałeś... jeśli źle się czuję/cierpię to tylko Twoja wina... ale nie jest tak... ponieważ... kiedy jesteśmy razem... kiedy... słyszymy się przez telefon... wystarcza mi tylko słyszeć twój głos żeby poczuć sie dobrze... i ja wiem że ... pijesz... i ze kiedy to robisz nie odpowiadasz za swoje czyny... ale jeśli wszyscy Cię unikają dlatego że taki jesteś... ja nie... chce być blisko przy Tobie..!!! chcę tylko być z Tobą... nie ma potrzeby żeby Teresa mi mówiła jaki jesteś... i co robisz... wiem to ale mnie nie obchodzi... chcę mieć z Tobą rodzinę... proszę Cię... jeśli Ty tez czujesz się dobrze ze mną... jeśli Ty też chcesz tych samych rzeczy które chce ja... zadzwoń proszę...

:)
>Hej... cześć.. Matteo... ja jeszcze w nas wierzę... jeszcze cię kocham.. i nie chcę, żebyśmy zerwali.. wczoraj powiedziałeś mi, ze.. jeśli jest mi źle, to tylko z Twojej winy.. ale to nieprawda.. bo.. kiedy jesteśmy razem... kiedy.. rozmawiamy przez telefon... wystarczy dźwięk Twojego głosu, bym poczuła się dobrze.. i wiem, że.. pijesz... i że gdy to robisz nie odpowiadasz za swoje czyny.. ale.. jeśli wszyscy cię z tego powodu unikają... ja nie.. chcę być blisko Ciebie!! chcę tylko z Tobą być.. Teresa nie musi mi mówić jaki jesteś.. i co robisz.. ja to wiem i nie interesuje mnie to.. chcę stworzyć z Tobą rodzinę..
proszę cię.. jeśli Tobie tez jest ze mną dobrze... i jeśli pragniesz tego samego co ja... zadzwoń proszę..
dzekuje bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!

siete davvero tutti gentilissimi.. grazie...

spero ke kosi lo kapisca...
In bocca al lupo, Roby. :-)
ke krepi il lupo!!!

:) grazie dee ^__^

smackkkkkkkkkkkkk
Co to jest?!!! jesli ktos pije nie odpowiada za swoje czyny?????!!!!! Madonna mia !, ten kto to napisal wierzy w to????niemozliwe!Cos wam powiem kieeeedys przed laty istnialo cos takiego w Kodeksie Karnym,, ze jesli ktos byl po alkoholu to mial ogranioczona rozpoznawalnosc czynu.Ale to juz przeszlosc,nie istnieje od dobrych 20 czy 30 lat.Zlikwidowali to.Jesli ktos pije to znaczy ze sie chce upic.I jak mozna pijakowi perprowac ze chce sie miec z nim rodzine i zyc z nim.Toz to chory czlowiek trzeba go leczyc.Wiem zdoswiadczenia zyciowego,ze jesli tylko raz zaobserwuje sie u faceta, ze po alkoholu -on nie odpowiada za swoje czyny w nawiasie mowiac robi sie agresywny,popelnia czyny zabronone przez prawo,to trzeba sie od niego trzymac z daleka.Z DALEKA.To juz regula we Wloszech=narkotyki +alkohol,i jak mozna mowic,ze jest nieswiadom swych czynow??Zgroza.
Stokrotka, pozwól dziewczynie samodzielnie decydować o swoim życiu, nie znasz ani jej (ma dopiero 17 lat), ani jej chłopaka, nie wiesz, za jakie "czyny" nie odpowiada, nie wiesz, ile pije - nic nie wiesz. To ich sprawa, Roby poprosiła tylko o tłumaczenie, nie nam ich osadzac.
stokrotka..przyznaje, ze zaczynajac czytac twoj komentarz bylam przygotowana na jeszcze jedno z twoich ulubionych wyrazen : "na pohybel"...zaskoczylas mnie, przyznam, nie piszac go...
To juz regula we Wloszech=narkotyki +alkohol

Ehi ma dico: ma come ci permettiamo di offendere cosi?
Alcool e droga sarebbero la nostra regola? Ma stiamo scherzando?
Ma dove vivi? in che posti sei andata a finire?
adesso scappo.... senno faccio scempio...ma ritorno dopo a incazz.....sbollita
czy możecie powiedziec mi co oznacza to :
non faccio uso di drogama solo
nie biore nartotykňw, lecz...
Trishya wiesz to na"pohybel"to Trylogia sie klania,ot tak staropolskie slowo przyszlo mi do glowy,rzadko uzywam.A wiesz ze miejsce mojej pracy ma nazwe Trish?Fajnie no nie?:D
Fabus io vivo un posto se chiama BRONX ,zona piena spacciatori.Io odio ...Nigdy nie uzywalam i nie bede!
>to na"pohybel"to Trylogia sie klania,ot tak staropolskie slowo przyszlo mi do glowy,>
..tego wyrazenia nie tylko w Trylogii go uzywano i choc dawne, to slyszy sie je rowniez obecnie, bo ma "mocna wymowe".


>rzadko uzywam< ..no, jakbys w twoich wypowiedziach odsylala czesciej na szubienice , to zaczelabym sie martwic ..
...Nigdy nie uzywalam i nie bede!

Quelle leggere ti rilasserebbero un po' ;-)
spero ke kosi lo kapisca...
*kapiska
ke krepi il lupo!!!

'Ste ka**o di kappa ti piacciono proprio vedo ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka