italianistyka-zaocznie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos ma informacje,gdzie mozna studiowac zaocznie italianistyke?moze ktos studiuje? Zastanawialam sie,czy w ogole jest mozliwe i ma sens studiowanie jezyka zaocznie-ale jesli troche juz jezyk znam,to mysle,ze byloby ok.
Jesli ktos ma jakies doswiadczenia lub info w tym temacie,to bardzo prosze:)
Hej! Jest to możliwe na UW i UJ. Wejdz na stronkę tych uniwerków, to dowiesz sie czegoś więcej!Pozdrawiam.
Na UW nie ma zaocznej italianistyki. Jest wieczorowa, ale niewiele rozni sie od dziennej poza tym, ze platna, zajecia odbywaja sie przez 6 dni w tygodniu o 14 do 20-tej. Osobiscie uwazam, ze studiowanie kierunku jezykowego zaocznie nie ma wiekszego sensu, bo w tym fachu liczy sie praktyka, zeby jak najwiecej mowic i jak najczesciej, a nie tylko raz na 2 tygodnie w weekend. Mam kolezanke, co studiuje anglistyke zaocznie i ma zajecia w soboty i niedziele od rana do wieczora i juz tak pod koniec dnia ma dosyc wszystkiego. Dlatego dobra rada: jak macie mozliwosc studiowac w normalnym trybie, to wykorzystajcie to!
no wlasnie ja nie mam mozliwosci studiowac w normalnym trybie-bo dziennie studiuje juz cos innego :)

a moja kolezanka studiuje anglistyke zaocznie i jest bardzo zadowolona-choc na pewno wymaga to silnej woli,bo duuzo trzeba samemu pracowac...
Włoski zaocznie mozna studiowac w Kielcach w Wyzszej Szkole Umiejetnosci. (WSU)
a czy moze Ty sie tam uczysz i mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? taka uboga informacja jest na ich stronie...
pozdrawiam:)
na uj nie ma zaocznych sa wieczorowe;)), ale nie polecam podpisuje sie pod opinia, ze aby anuczyc sie dobrze jezyka najlepiej studiowac dziennie;), poza tym wieczorowe i dzienne jesli chodzi o poziom nauczania nie duzo se roznia;), na wieczorowych jest wiecej pracy-samemu!!!:(, zaocznych jako tako nie ma, ale co tydzien w weekendy , to prawie jak zaoczne;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Studia językowe