literatura wloska UW 3 roku

Temat przeniesiony do archwium.
Uwaga

czy ktos posiada notatki histori literatury woskiej trzeci roku UW Tylusinska, Ugniewska .Blagam o pomoc
Czesc!
mam jakies notatki ktore juz mi nie sa potrzebne i moge ci je zostawic w bibliotece italianistyki jutro. Tylko napisz dla kogo.
Pozdrawiam
Laura
Heja ! LAura 1980 studiujesz filologie włoska na UW? Moglabys napisac cos o samych studiach , jaka atmosfera , wykładowcy , egzaminy. PLZ ja zaczynam od pazdziernika bylbym wdzieczny za jakies ciekawe info:)))
Czesc ragazzo!
Atmosfera jak zawsze zalezyod samych ludzi,wiec bedzie taka jaka sobie ja stworzysz. Studia sa bardzo fajne pod warunkiem ze komus podoba sie tem jezyk. W ciezkich chwilach(niektore ezaminy) kluczowe okazuje sie posiadanie notatek lub zestawow z poprzednich lat.
Najwazniejsze to na biezaco uczyc sie wloskiego, bo jak zawalisz, to nie ma zmiluj sie-powtarzanie roku. Inne zmory to lacina, czasem aang. z Takeuchi lub francuski z Jamrozik. Niektorzy oczywiscie nie cierpia Tylusinskiej - tu trzebasobie wypracowac renome...
Koniecznie przeczytaj z reszta sobie informacje na stronie katedry.
No i co najwazniejsze: do tych studiowania trzeba koniecznie dolozyc wyjazdy do Wloch.
Pozdrawiam i zycze powodzenia!
Laura
hej LAURa , dzieki za info :))) moglibysmy wymienic sie gg bo chcilabym jeszcze z TOba pogadac troche , to moj nr 229 1048
Ciao!
Jeśli ktoś przegląda ta stronkę, to prosze ,\" odezwij się, to pogadamy.
moje [gg]
Temat przeniesiony do archwium.