italianistyka na US

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
mam pytanie do osob studiujacych italianistyke na US albo do tych ktore sie orientuja w temacie.Jak oceniacie studia na US??wiem ze ten watek byl juz poruszany i jest tu pare opinii,ale moze jeszcze ktos zechcialby sie podzielic odczuciami:-)Moze jest wiecej osob zadowolonych z tych studiow i mogacych je polecic?:-)pozdrawiam
Ja jestem bardzo zadowolona. Co prawda niektórzy narzekają ale wcale nie jest źle. I co najważniejsze nie zaczyna się od zera. Kadra przyjaźnie nastawiona do studentów :)
Fata,a jaki byl twoj poziom jak zaczynalas studia?I jaki mniej wiecej tam byl poziom,tzn. czy bardzo jest ciezko na poczatku?
Na poczatku zawsze jest troche ciężko, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Co do poziomu to wcześniej miałam zdane Celi 3 więc tak też oceniam swój poziom. Jak masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem. Pozdrawiam
Co zdawaliscie na maturze?
Możecie dać jakiś kontakt do siebie?
Bo ja już wogóle nie wiem...teraz czytałam, że na US brany jest pod uwage podstawowy włoski więc opłaca mi sie zdawać rozszerzony? Skoro z podstawy łatwiej mi uzyskać większą ilość punktów...